Ostatnie badania pokazują, że NBA to obecnie najlepszy sportowy produkt na świecie! Efekt wytężonej pracy Adama Silvera oraz wszystkich zaangażowanych w rozwój, jaki nastąpił w przekroju ostatnich kilku lat. Indeks POWA stawia NBA na pierwszym miejscu.


NBA to w tym momencie najmocniejszy sportowy brand na świecie. To efekt m.in. 24-miliardowej umowy podpisanej przez ligę z telewizjami. NBA wyprzedziła NFL, Formułę 1 oraz Premier League. Indeks POWA przedstawia 20 najlepszych marek na świecie pod kątem wartości sponsorskich. Badanie jest oparte o wiele czynników social-media, wyszukiwania on-line i wszelkich internetowych aktywności.

Po odejściu Cristiano Ronaldo ze szczytu spadła LaLiga. Choć NBA jest na pierwszym miejscu w kategorii “GLOBAL”, to w TOP20 nie ma żadnej z drużyn ligi. Są za to New England Patriots (NFL). Tak czy inaczej komisarz Adam Silver może być zadowolony, bo wyniki świadczą o tym, że jego praca zmierza w dobrym kierunku i przynosi wymierne efekty. NBA rokrocznie bije rekordy i staje się wzorem do naśladowania.

Wyniki NBA: 36 oczek Davisa, Jazz rozbili Kings


4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
OlokierkoSceptoFancormac Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cormac
Gość
cormac

nie napisaliście co o tym sądzi Lebron…

SceptoFan
Gość

Dobre!
😀

Ktoś się pewnie zapomniał.

Olo
Gość
Olo

LeBron jest w tym rankingu na 21 miejscu.

kierko
Gość
kierko

Ciekawe na którym miejscu jest nasza Ekstraklasa?