NBA: Darren Collison aresztowany

NBA: Darren Collison aresztowany
Czerwiec 01 10:15 2016 Print This Article

Jak podaje CBS 13, w poniedziałek policja zatrzymała rozgrywającego Sacramento Kings, Darrena Collisona pod zarzutem przemocy domowej. Collison otrzymał również zarzuty jazdy samochodem bez ważnego prawa jazdy. Aresztowany obecnie znajduje się w więzieniu  Placer County w Kalifornii. 

Wg informacji ujawnionych przez CBS zawodnik Sacramento Kings zadał liczne obrażenia swojej małżonce lub konkubinie. Zarząd Kings wystosował w tej sprawie oficjalne oświadczenie:

– Zostaliśmy poinformowani o całym zajściu – czytamy w oświadczeniu – Sacramento Kings potępia stosowanie przemocy w jakiejkolwiek formie. Jesteśmy w trakcie zbierania dodatkowych informacji. Gdy poznamy wszystkie fakty zostaną podjęte odpowiednie kroki.

Kodeks karny stanu Kalifornia traktuje przemoc domową jako przestępstwo. Jeśli 28-letni Collison zostanie uznany winnym stawianych mu zarzutów może zostać skazany nawet na dwa do czterech lata pozbawienia wolności w więzieniu stanowym, do roku pozbawienia wolności w więzieniu hrabstwa, karę grzywny w wysokości 6000 dolarów lub połączoną karę więzienia i grzywny.

Darren Collison w swoim drugim sezonie dla Sacramento Kings notował średnio 14.0 punktów oraz 4.3 asysty na mecz. Rzucał ze skutecznością 48.6 % oraz 40% zza lini trzech punktów. Collison wchodzi w ostatni rok kontraktu za który zarobi 5.2 mln dolarów. Po sezonie 2016-17 zostanie niezastrzeżonym wolnym agentem.

NBA: Zbliża się moment decyzji Duranta

Krzysztof Grudzień
Krzysztof Grudzień

Zobacz więcej tekstów

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "NBA: Darren Collison aresztowany"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Cikos
Gość

Nie popieram przemocy absolutnia,ale nawiasem mowiac,ciekawe czym go tak wkur……

Bartek
Gość

No to pobił małżonkę, czy konkubinę? Jeśli autor nie wie, powinien napisać, że pobił partnerkę.

Alek
Gość

Albo ma i małżonkę i konkubinę, ale nie wiadomo kogo pobił.
Może je obie. Pewnie są jeszcze kochanki, koleżanki, kibicki inne znajome :))

Tomasz81
Gość

Zgodnie z oficjalnymi źródłami on pobił żonę Keyosha Collison ale w sumie po co używać wyszukiwarki i pisać dalej bzdury o konkubinie!
Wychodzę powoli z założeni, że jeśli artykuł nie jest pisany przez redaktora Micała K. to trzeba to po prostu ominąć 🙁

wpDiscuz