Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


środa, 22 stycznia

0:10 SportKlub: Anadolu Efes – Darüşşafaka Tekfen 
2:30 CANAL+ Sport: Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers (na żywo)
3:50 SportKlub: Barça Lassa – Real Madryt 
6:00 SportKlub: Barça Lassa – Retabet Bilbao Basket 
9:00 CANAL+ Sport: Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers
10:50 SportKlub: Anadolu Efes – Darüşşafaka Tekfen 
12:50 SportKlub: Ratiopharm ulm – EWE Baskets Oldenburg
14:30 Polsat Sport Extra: Start Lublin – HydroTruck Radom
14:30 Polsat Sport News: Stelmet Enea BC Zielona Góra – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
17:45 nSport+: Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers

czwartek, 23 stycznia

0:15 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll – Fenerbahçe Beko
3:45 SportKlub: San Pablo Burgos – Barça Lassa
6:00 SportKlub: Movistar Estudiantes – Real Madryt 
10:07 Polsat Sport News: Stelmet Enea BC Zielona Góra – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
10:40 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll – Fenerbahçe Beko
12:50 SportKlub: Brose Bamberg – ALBA Berlin 
14:30 Polsat Sport News: Start Lublin – HydroTruck Radom

W niedzielę kończy się duża wyprzedaż w oficjalnym sklepie Nike. Mamy kod, który daje dodatkowe 20% zniżki na produkty z wyprzedaży. Więcej informacji tutaj.


17:45 Polsat Sport Extra: Zenit Sankt Petersburg – Olympiakos Pireus (na żywo)

piątek, 24 stycznia

3:50 SportKlub: Real Madryt – Valencia BC
6:00 SportKlub: Coosur Real Betis – Unicaja
6:30 Polsat Sport Extra: Zenit Sankt Petersburg – Olympiakos Pireus
8:25 SportKlub: Arka Gdynia – PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski
10:07 Polsat Sport News: Zenit Sankt Petersburg – Olympiakos Pireus
10:40 SportKlub: Anadolu Efes – Darüşşafaka Tekfen 
12:50 SportKlub: MHP Riesen Ludwigsburg – Bayern Monachium 
17:30 Polsat Sport Extra: Enea Astoria Bydgoszcz – Legia Warszawa (na żywo)
20:15 CANAL+ Sport: Charlotte Hornets – Milwaukee Bucks
20:45 Polsat Sport News: Real Madryt – Anadolu Efes Stambuł (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Enea Astoria Bydgoszcz – Legia Warszawa

sobota, 25 stycznia

1:30 SportKlub: Barça Lassa – Retabet Bilbao Basket 
6:00 SportKlub: Real Madryt – Kirolbet Baskonia
8:00 Polsat Sport Extra: Enea Astoria Bydgoszcz – Legia Warszawa
8:25 SportKlub: PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski – Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
9:00 CANAL+ Sport: Charlotte Hornets – Milwaukee Bucks
9:07 Polsat Sport News: Real Madryt – Anadolu Efes Stambuł
10:40 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll – Fenerbahçe Beko
15:10 nSport+: Charlotte Hornets – Milwaukee Bucks
17:00 SportKlub: ENEA AZS Poznań – Widzew Łódź (na żywo)
17:30 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – PGE Spójnia Stargard (na żywo)
20:55 CANAL+ Sport: Charlotte Hornets – Milwaukee Bucks
23:00 CANAL+ Sport: Utah Jazz – Dallas Mavericks (na żywo)
23:05 SportKlub: DKV Joventut Badalona – Casademont Zaragoza

niedziela, 26 stycznia

2:30 CANAL+ Sport: Philadelphia 76ers – Los Angeles Lakers (na żywo)
3:50 SportKlub: ENEA AZS Poznań – Widzew Łódź
9:00 Canal+ Sport: Utah Jazz – Dallas Mavericks
10:40 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll – Darüşşafaka Tekfen
11:00 CANAL+ Sport: Philadelphia 76ers – Los Angeles Lakers
13:00 nSport+: Utah Jazz – Dallas Mavericks
15:00 nSport+: Philadelphia 76ers – Los Angeles Lakers
17:00 CANAL+ Sport 2: Utah Jazz – Dallas Mavericks
17:30 Polsat Sport Extra: MKS Dąbrowa Górnicza – Start Lublin (na żywo)
19:00 CANAL+ Sport 2: Philadelphia 76ers – Los Angeles Lakers
21:30 CANAL+ Sport 2: Denver Nuggets – Houston Rockets (na żywo)
22:20 SportKlub: Movistar Estudiantes – Unicaja 
23:05 Eurosport 2: BC Astana – Stelmet Enea BC Zielona Góra 

poniedziałek, 27 stycznia

0:50 SportKlub: ENEA AZS Poznań – Widzew Łódź
3:50 SportKlub: ENEA AZS Poznań – Widzew Łódź
6:00 SportKlub: Movistar Estudiantes – Unicaja
8:25 SportKlub: DKV Joventut Badalona – Casademont Zaragoza
9:00 CANAL+ Sport: Denver Nuggets – Houston Rockets
17:00 Polsat Sport News: MKS Dąbrowa Górnicza – Start Lublin
18:15 SportKlub: Movistar Estudiantes – Unicaja
19:00 nSport+: Denver Nuggets – Houston Rockets
20:30 Polsat Sport Extra: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – HydroTruck Radom (na żywo)
20:30 SportKlub: ALBA Berlin – HAKRO Merlins Crailsheim (na żywo)
21:00 CANAL+ Sport 2: Denver Nuggets – Houston Rockets

wtorek, 28 stycznia
0:10 SportKlub: Beşiktaş Sompo Sigorta – Türk Telekom
3:50 SportKlub: DKV Joventut Badalona – Casademont Zaragoza
6:00 SportKlub: DKV Joventut Badalona – Casademont Zaragoza
8:00 Polsat Sport: MKS Dąbrowa Górnicza – Start Lublin
8:25 SportKlub: ALBA Berlin – HAKRO Merlins Crailsheim
18:20 Eurosport 2: Anwil Włocławek – Teksut Bandirma (na żywo)
22:00 Polsat Sport: Magazyn koszykarski

Rozpiskę aktualnych transmisji możecie sprawdzić również w zakładce “kosz w TV”.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jasiuu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jasiuu
Gość
jasiuu

mecz hornets z bucks też jest na żywo w piątek 😉