Kosz w TV (14.03 – 20.03)

Kosz w TV (14.03 – 20.03)
Marzec 14 12:00 2017 Print This Article

Tydzień zaczynamy od emocji związanych z rozgrywkami EuroCup będącymi już na etapie półfinałów. Weekend przyniesie kolejny mecz Polskiej Ligi Koszykówki. Tym razem ekipa Polsatu Sport zawita do Zgorzelca skąd transmitować będzie spotkanie tamtejszego PGE Turowa z Asseco Gdynia. Nie zabraknie też pojedynków NBA – w niedzielę o 18:00 starcie Philadelphii z Bostonem.

wtorek, 14 marca

12:00 SportKlub: Galatasaray – Fenerbahce
18:00 Eurosport 2: Lokomotiv Kubań – Unicaja Malaga (na żywo)
18:15 CANAL+ Sport 2: Minnesota Timberwolves – Washington Wizards
20:22 Eurosport 2: Valencia BC – Hapoel Jerozolima BC (na żywo)
22:45 nSport+: Minnesota Timberwolves – Washington Wizards
23:00 SportKlub: Real Madryt – FC Barcelona Lassa

środa, 15 marca

1:30 Eurosport 2:Valencia BC – Hapoel Jerozolima BC
6:00 SportKlub: Tofas – Banvit
7:15 Eurosport 2: Valencia BC – Hapoel Jerozolima BC
12:00 Eurosport 2: Lokomotiv Kubań – Unicaja Malaga
13:00 Eurosport 2: Valencia BC – Hapoel Jerozolima BC
18:00 SportKlub: Galatasaray – Fenerbahce
21:00 SportKlub: Real Madryt – FC Barcelona Lassa

czwartek, 16 marca

1:30 Eurosport 2: Lokomotiv Kubań – Unicaja Malaga
3:00 Eurosport 2: Valencia BC – Hapoel Jerozolima BC
4:15 Eurosport 2: Lokomotiv Kubań – Unicaja Malaga
11:00 Eurosport 2: Lokomotiv Kubań – Unicaja Malaga
12:00 Eurosport 2: Valencia BC – Hapoel Jerozolima BC
15:00 SportKlub : Real Madryt – FC Barcelona Lassa

piątek, 17 marca

1:30 SportKlub: Real Madryt – FC Barcelona Lassa
8:30 Eurosport 2: Valencia BC – Hapoel Jerozolima BC
9:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
9:30 Eurosport 2: Lokomotiv Kubań – Unicaja Malaga
13:00 Eurosport 2: Hapoel Jerozolima BC – Valencia BC (na żywo)
21:00 SportKlub: Real Madryt – FC Barcelona Lassa
22:15 CANAL+ Sport 2: Toronto Raptors – Oklahoma City Thunder (premiera)

sobota, 18 marca

0:30 Polsat Sport Extra: Baskonia Vitoria Gasteiz – CSKA Moskwa
0:30 CANAL+ Sport: Detroit Pistons – Toronto Raptors (na żywo)
3:00 Eurosport 2: Unicaja Malaga – Lokomotiv Kubań
7:00 Polsat Sport Extra: Baskonia Vitoria Gasteiz – CSKA Moskwa
9:00 CANAL+ Sport: Detroit Pistons – Toronto Raptors
9:30 Eurosport 2: Hapoel Jerozolima BC – Valencia BC
11:00 Polsat Sport News: Basonia Vitoria Gasteiz – CSKA Moskwa
17:45 nSport+: Detroit Pistons – Toronto Raptors
23:00 CANAL+ Sport 2: Atlanta Hawks – Portland Trail Blazers (na żywo)

niedziela, 19 marca

0:00 Polsat Sport Extra: Rasta Vechta – EWE Baskets Oldenburg
1:00 SportKlub: Demirinsaat – Anadolu Efes
9:00 CANAL+ Sport: Atlanta Hawks – Portland Trail Blazers
12:00 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
12:30 Polsat Sport: PGE Turów Zgorzelec – Asseco Gdynia (na żywo)
12:30 SportKlub: Divina Seguros Joventut – FC Barcelona Lassa (na żywo)
15:00 nSport+: Magazyn NBA Action
15:30 nSport+: Atlanta Hawks – Portland Trail Blazers
18:00 CANAL+ Sport: Philadelphia 76ers – Boston Celtics (na żywo)
18:30 SportKlub: Iberostar Tenerife – Valencia Basket Club (na żywo)
23:00 SportKlub: Divina Seguros Joventut – FC Barcelona Lassa

poniedziałek, 20 marca

3:00 SportKlub: Real Madryt – FC Barcelona Lassa
9:00 CANAL+ Sport: Philadelphia 76ers – Boston Celtics
9:10 Polsat Sport: PGE Turów Zgorzelec – Asseco Gdynia
11:00 Polsat Sport News: PGE Turów Zgorzelec – Asseco Gdynia
18:00 SportKlub: Besiktas Sompo Japan – Galatasaray Odea Bank (na żywo)
18:45 CANAL+ Sport 2: Philadelphia 76ers – Boston Celtics
22:00 SportKlub: Divina Seguros Joventut – FC Barcelona Lassa
23:00 nSport+: Philadelphia 76ers – Boston Celtics

Tu podaj tekst alternatywny

  Tagi:
Radosław Kaczmarski
Radosław Kaczmarski

Zobacz więcej tekstów

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz