Kolejny tydzień koszykarskich emocji na szklanym ekranie. Do obejrzenia m.in występy polskich zespołów w europejskich pucharach, lidze VTB oraz kolejny mecz Mateusza Ponitki w barwach Zenitu w rozgrywkach prestiżowej Euroligi. Poza tym tradycyjnie Energa Basket Liga na antenach Polsatu oraz NBA w Canal +.


wtorek, 5 listopada
17:50 Eurosport 2: Stelmet Enea BC Zielona Góra – Parma Perm (na żywo)
19:55 Eurosport 2: Asseco Arka Gdynia – EWE Baskets Oldenburg (na żywo)
22:00 Polsat Sport News: Magazyn koszykarski
22:05 Eurosport 2: Polski Cukier Toruń – Dinamo Banco di Sardegna Sassari

środa, 6 listopada
7:20 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol
12:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Afyon Belediyespor
18:25 Eurosport 2: Hapoel Jerusalem BC – Anwil Włocławek (na żywo)
20:30 Eurosport 2: Virtus Bologna – Ulm (na żywo)

czwartek, 7 listopada
7:20 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Türk Telekom
12:00 SportKlub: Anadolu Efes – Istanbul Büyükşehir Belediyesi
17:45 Polsat Sport News: Zenit Sankt Petersburg – BK Chimki Moskwa (na żywo)
20:20 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Trefl Sopot (na żywo)

piątek, 8 listopada
4:30 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Portland Trail Blazers (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Portland Trail Blazers
9:07 Polsat Sport News: Zenit Sankt Petersburg – BK Chimki Moskwa
12:00 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Bahcesehir Koleji
19:50 Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – Asseco Arka Gdynia (na żywo)

sobota, 9 listopada
1:05 CANAL+ Sport: Indiana Pacers – Detroit Pistons (na żywo)
3:00 CANAL+ Sport: Denver Nuggets – Philadelphia 76ers (na żywo)
6:00 Polsat Sport News: WKS Śląsk Wrocław – Trefl Sopot
9:00 CANAL+ Sport: Denver Nuggets – Philadelphia 76ers
11:00 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Pinar Karşiyaka (na żywo)
12:07 Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – Asseco Arka Gdynia
13:15 SportKlub: Frutti Extra Bursaspor – Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol (na żywo)
15:30 SpotKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Darüşşafaka Tekfen
17:30 Polsat Sport: Stelmet Enea BC Zielona Góra – HydroTruck Radom (na żywo)

niedziela, 10 listopada
9:00 CANAL+ Sport: San Antonio Spurs – Boston Celtics
12:30 SportKlub: Monbus Obradoiro – Kirolbet Baskonia (na żywo)
17:30 Polsat Sport: Legia Warszawa – King Szczecin (na żywo)
18:30 nSport+: San Antonio Spurs – Boston Celtics
18:30 SportKlub: Real Madryt – Unicaja (na żywo)
20:40 SportKlub: Istanbul Büyükşehir Belediyesi – Teksüt Bandirma BK
21:30 CANAL+ Sport: Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets (na żywo)

poniedziałek, 11 listopada
9:00 CANAL+ Sport: Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets
17:30 Polsat Sport Extra: Start Lublin – PGE Spójnia Stargard (na żywo)
19:00 nSport+: Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o