Liga wybrała nazwiska dwudziestu zawodników, którzy podzieleni na dwa zespoły – przedstawicieli Stanów Zjednoczonych i Reszty Świata, zmierzą się w kolejnej odsłonie Rising Stars Challenge. Rywalizacja zapowiada się w tym roku naprawdę interesująco.


Mówimy o dwóch silnych grupach debiutantów i drugoroczniaków. NBA pozostała przy formacie podziału na zawodników ze Stanów i Reszty Świata. Rok temu lepiej wypadli przedstawiciele drugiej grupy. Kanadyjczyk Denver Nuggets – Jamal Murray poprowadził swoją drużynę do wygranej 150:141 notując 36 punktów i 11 asyst. W tym roku również weźmie udział w zawodach, a z Kanady dołączy do niego zawodnik Memphis Grizzlies – Dillon Brooks.

Silną reprezentację będą miały ekipy Philadelphii 76ers i Los Angeles Lakers. Z ekipy wschodu udział wezmą Joel Embiid, Dario Sarić i Ben Simmons, natomiast z Lakers zagrają Lonzo Ball, Kyle Kuzma i Brandon Ingram. Dla nich będzie to niemal domowy mecz, ponieważ tegoroczny All-Star Weekend odbędzie się w Staples Center. W ekipie Reszty Świata jest dziesięciu graczy z dziewięciu różnych krajów.

[ot-video][/ot-video]

W niedzielę koniec dużej wyprzedaży w oficjalnym sklepie Nike! Mamy specjalny kod, który daje DODATKOWE 25% ZNIŻKI w oficjalnym sklepie Nike na produkty z wyprzedaży!

Biografia Bryanta lub Curry’ego Sportową Książką Roku? Zagłosuj!


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o