Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


wtorek, 3 grudnia
15:15 SportKlub:Teksüt Bandirma BK – Bahçeşehir Koleji
19:55 Eurosport 2: BC Oostende – Polski Cukier Toruń (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Magazyn koszykarski

środa, 4 grudnia
0:00 SportKlub: Anadolu Efes – Galatasaray Doga Sigorta
9:05 SportKlub: Teksüt Bandirma BK – Bahçeşehir Koleji
15:50 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Tofaş
17:30 Eurosport 2: BC Oostende – Polski Cukier Toruń
18:20 Eurosport 2: Anwil Włocławek – AEK Ateny (na żywo)
22:20 SportKlub: Teksüt Bandirma BK – Bahçeşehir Koleji

czwartek, 5 grudnia
0:40 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Tofaş
9:00 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Tofaş
15:15 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Fenerbahçe Beko
20:30 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa – Trefl Sopot (na żywo)

piątek, 6 grudnia
1:30 CANAL+ Sport: NBA (na żywo)
6:00 Polsat Sport News: Legia Warszawa – Trefl Sopot
9:00 CANAL+ Sport: NBA
9:00 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Fenerbahçe Beko
15:45 SportKlub: Ogm Ormanspor – Meksa Yatirim Afyon Belediyespor
17:45 Polsat Sport News: Zenit Sankt Petersburg – LDLC ASVEL Villeurbanne (na żywo)
20:15 Polsat Sport Extra: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)

sobota, 7 grudnia
2:00 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Denver Nuggets (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Denver Nuggets
11:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Istanbul Büyükşehir Belediyesi (na żywo)
11:10 Polsat Sport Extra: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – WKS Śląsk Wrocław
13:15 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta – Teksüt Bandirma BK (na żywo)
15:30 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Beşiktaş Sompo Sigorta (na żywo)
17:30 Polsat Sport: Start Lublin – Anwil Włocławek (na żywo)
18:00 SportKlub: Tofaş – Pinar Karşiyaka (na żywo)
18:10 Eurosport 2: Uniks Kazań – Stelmet Enea BC Zielona Góra (na żywo)
19:00 SportKlub: Artego Bydgoszcz – Arka Gdynia (na żywo)
20:30 SportKlub: Unicaja – Herbalife Gran Canaria (na żywo)
22:05 nSport+: Boston Celtics – Denver Nuggets

niedziela, 8 grudnia
0:30 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen – Beşiktaş Sompo Sigorta
2:40 SportKlub: Tofaş – Pinar Karşiyaka
11:00 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Ogm Ormanspor (na żywo)
17:30 Polsat Sport: King Szczecin – MKS Dąbrowa Górnicza (na żywo)
18:30 SportKlub: Baxi Manresa – Barça Lassa (na żywo)
20:45 SportKlub: Türk Telekom – Frutti Extra Bursaspor
21:00 CANAL+ Sport 2: Brooklyn Nets – Denver Nuggets (na żywo)

poniedziałek, 9 grudnia
0:00 CANAL+ Sport 2: Philadelphia 76ers – Toronto Raptors (na żywo)
3:00 SportKlub: Baxi Manresa – Barça Lassa
8:30 Polsat Sport: King Szczecin – MKS Dąbrowa Górnicza
9:00 CANAL+ Sport: Brooklyn Nets – Denver Nuggets
9:00 SportKlub: Baxi Manresa – Barça Lassa
15:15 SportKlub: Unicaja – Herbalife Gran Canaria
15:50 CANAL+ Sport 2: Brooklyn Nets – Denver Nuggets
18:00 SportKlub: Afyon Belediyespor – Anadolu Efes (na żywo)
19:00 nSport+: Brooklyn Nets – Denver Nuggets
23:15 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Istanbul Büyükşehir Belediyesi

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o