Prezentujemy najnowsze wydanie programu koszykarskich transmisji. Jakie i na jakich kanałach będzie mogli zobaczyć koszykarskie wydarzenia w nadchodzącym tygodniu? Pełna rozpiska polskich stacji tylko na Probasket.


sts_koszwtv-min

12 stycznia (wtorek)
02:00 STS TV: Chicago Bulls – Washington Wizards – NBA (na żywo)
09.00 Canal+ Sport: Panathinaikos AO – Unicaja CB – Euroliga
11.07 Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – Rosa Radom – TBL
13.40 Orange Sport: SK Legia Warszawa – GKS Tychy – 1LM
17.30 Canal+ Sport: Lokomotiv Kuban – Anadolu Efes S.K. – Euroliga
17.30 Eurosport2: Magazyn Euroligi
18.00 Eurosport2: PAOK – Limoges CSP – liga europejska
19.00 Polsat Sport News: Magazyn koszykarski
19.07 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – AZS Koszalin – TBL
20.00 Eurosport2: EA7 Emporio Armani Mediolan – AS Aris – europejskie puchary
21.45 Eurosport2: Magazyn Euroligi

13 stycznia (środa)
00.00 Eurosport2: PAOK – Limoges CSP – liga europejska
01.30 Eurosport2: Magazyn Euroligi
01:30 STS TV: Detroit Pistons – San Antonio Spurs – NBA (na żywo)
02:30 STS TV: Dallas Mavericks – Cleveland Cavaliers – NBA (na żywo)
05.00 Eurosport2: PAOK – Limoges CSP – liga europejska
06.00 Eurosport2: EA7 Emporio Armani Mediolan – AS Aris – europejskie puchary
07.40 Orange Sport: SK Legia Warszawa – GKS Tychy – 1LM
09.00 Eurosport2: Magazyn Euroligi
10.30 Eurosport2: PAOK – Limoges CSP – liga europejska
11.00 Polsat Sport News: Magazyn koszykarski
11.07 Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – Rosa Radom – TBL
17.07 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – AZS Koszalin – TBL
12.15 Canal+ Sport: CSKA Moskwa – Real Madryt – Euroliga
18.00 Eurosport2: BK Niżny Nowogród – Maccabi Tel Aviv – liga europejska
18.50 TVP Sport: Stelmet Zielona Góra – Reyer Venezia Mestre – Eurocup (na żywo)
20.00 TVP Sport: Stelmet Zielona Góra – Reyer Venezia Mestre – Eurocup
20.00 Eurosport2: Bayern Monachium – Ratiopharm Ulm – europejskie puchary (na żywo)

14 stycznia (czwartek)
01:00 STS TV: Washington Wizards – Milwaukee Bucks – NBA (na żywo)
01:30 STS TV: LA Clippers – Miami Heat – NBA (na żywo)
05.00 Eurosport2: BK Niżny Nowogród – Maccabi Tel Aviv – liga europejska
06.00 Eurosport2: Bayern Monachium – Ratiopharm Ulm – europejskie puchary
07.07 Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – Rosa Radom – TBL
09.00 Eurosport2: BK Niżny Nowogród – Maccabi Tel Aviv – liga europejska
10.00 Eurosport2: Bayern Monachium – Ratiopharm Ulm – europejskie puchary
11.00 Eurosport2: Magazyn Euroligi
11.07 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – AZS Koszalin – TBL
12.00 Sportklub: Magazyn Ligi hiszpańskiej
14.40 TVP Sport: Stelmet Zielona Góra – Reyer Venezia Mestre – Eurocup
15.30 TVP Sport: Stelmet Zielona Góra – Reyer Venezia Mestre – Eurocup
17.00 Eurosport2: BK Niżny Nowogród – Maccabi Tel Aviv – liga europejska
17.55 Canal+ Sport: CSKA Moskwa – Real Madryt – Euroliga
18.30 Eurosport2: Bayern Monachium – Ratiopharm Ulm – europejskie puchary
20.00 Canal+ Sport: NBA Action
21.00 Canal+ Sport: Orlando Magic – Toronto Raptors – NBA (na żywo)
21.40 Orange Sport: SK Legia Warszawa – GKS Tychy – 1LM

15 stycznia (piątek)
00.15 Canal+ Sport2: CSKA Moskwa – FC Barcelona Lassa – Euroliga
06.00 Eurosport2: BK Niżny Nowogród – Maccabi Tel Aviv – liga europejska
08.30 Canal+ Sport: NBA Action
09.00 Canal+ Sport: Orlando Magic – Toronto Raptors – NBA
11.07 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – AZS Koszalin – TBL
15.30 Canal+ Sport2: Orlando Magic – Toronto Raptors – NBA
17.55 Canal+ Sport: Chimki Moskwa – Laboral Kutxa – Euroliga (na żywo)
20.30 Canal+ Sport: CSKA Moskwa – FC Barcelona Lassa – Euroliga
22.30 nSport+: Orlando Magic – Toronto Raptors – NBA

16 stycznia (sobota)
00.30 Canal+ Sport: Chimki Moskwa – Laboral Kutxa – Euroliga
02.00 Canal+ Sport: Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks – NBA (na żywo)
06.00 Canal+ Sport: Chimki Moskwa – Laboral Kutxa – Euroliga
09.00 Canal+ Sport: Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks – NBA
11.00 Canal+ Sport2: CSKA Moskwa – FC Barcelona Lassa – Euroliga
13.00 nSport+: Chimki Moskwa – Laboral Kutxa – Euroliga
15.00 nSport+: CSKA Moskwa – FC Barcelona Lassa – Euroliga
20.00 Canal+ Sport2+: Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks – NBA
21.30 Sportklub: Magazyn Ligi hiszpańskiej
22.00 nSport+: Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks – NBA
23.30 Polsat Sport News: WALTER Tigers Tübingen – MHP Riesen Ludwigsburg – liga niemiecka

17 stycznia (niedziela)
02.00 Canal+ Sport: Memphis Grizzlies – New York Knicks – NBA (na żywo)
04.45 Sportklub: Magazyn Ligi hiszpańskiej
13.00 Sportklub: FIATC Joventut – Laboral Kutxa liga hiszpańska (na żywo)
13.00 Canal+ Sport2: CSKA Moskwa – FC Barcelona Lassa – Euroliga
17.45 nSport+: NBA Action
19.00 Sportklub: Magazyn Ligi hiszpańskiej
19.00 Canal+ Sport2: Memphis Grizzlies – New York Knicks – NBA
19.50 Polsat Sport News: Rosa Radom – Anwil Włocławek – TBL (na żywo)
21.30 Canal+ Sport: Minnesota Timberwolves – Phoenix Suns – NBA (na żywo)
23.30 Sportklub: Herbalife Gran Canaria – FC Barcelona Lassa – liga hiszpańska

18 stycznia (poniedziałek)
00.15 nSport+: Memphis Grizzlies – New York Knicks – NBA
19.50 Polsat Sport News: MKS Dąbrowa Górnicza – Polfarmex Kutno – TBL (na żywo)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o