Thomas: Chcę być jak Iverson

Thomas: Chcę być jak Iverson
Wrzesień 11 08:49 2016 Print This Article

Rozgrywający Boston Celtics Isaiah Thomas nie ukrywa swojego podziwu dla Allena Iversona. Jeszcze przed oficjalnym wkroczeniem Iversona do Galerii Sław, Thomas wyznał, jak ważną role w jego karierze odgrywa The Answer.

Jest to dla niego niesamowity honor. Zasłużył na to. W mojej opinii jest to najlepszy zawodnik w historii i na parkiecie, chcę być dokładnie taki jak on – powiedział Thomas w piątek podczas jednej z akcji charytatywnych.

Thomas spotkał się z Iversonem miesiąc temu w Filadelfii. Celt wyszedł ze spotkania z podpisaną przez Iversona koszulką. Następnie wrzucił na Instagram zdjęcie ze swoim idolem z dopiskiem: Nigdy nie będzie drugiego Allena Iversona, ale jest przekonany, że będę tego jak najbliżej.

Swojej stanowisko potwierdził również w ostatniej wypowiedzi.

Powiedział mi [Iverson], że jesteśmy ulepieni z tej samej gliny. Idę swoimi własnymi ścieżkami, dokładnie tak, jak on, nikt nie mówi mi, co mam robić. Podoba się mu moja gra, jest moim fanem również poza boiskiem. Znaczy to niezmiernie dużo, staram się robić dokładnie to, co on – dodaje rozgrywający Celtics.

W poprzednim sezonie Thomas, po raz pierwszy w karierze, zagrał w Meczu Gwiazd.

NBA: Kerr boi się o obronę

Dominik Kołodziej
Dominik Kołodziej

Zobacz więcej tekstów

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Thomas: Chcę być jak Iverson"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Tatusiek
Gość

Obyś w kwestii zarządzania pieniędzmi nie wzorował się Iversonem.

tłoknr1
Gość

dobra nie siedze w usa i może nie wiem od kuchni , ale dla mnie to raczej więcej ich dzieli , oczywiście na plus dla thomasa, mówi się czasem że jedno zdjęcie może zastąpić tysiące słów, tak właśnie jest na tym zdjęciu

wpDiscuz