PROBASKET jest partnerem oficjalnego sklepu Nike – centrali europejskiej. Od jesieni 2016 roku nasi Czytelnicy zrealizowali ponad 3000 transakcji. Mamy więc ponad 3000 zadowolonych Klientów!


Główną uwagę naszych Czytelników przykuwają specjalne promocje, które pojawiają się niespodziewanie. Produkty obejmowane wyprzedażą są od 20, 30, 40 do nawet 50 i 60% tańsze, niż ich pierwsza cena.

O tych dużych wyprzedażach, które nazywają się “flash sale” nie możemy informować wcześniej, ale jak tylko ruszają, to zamieszczamy informację na stronie, w mediach społecznościowych oraz wysyłamy do naszych Czytelników specjalny newsletter. Jeśli chcecie być informowani o największych wyprzedażach w oficjalnym sklepie Nike zapiszcie się do naszego newslettera (formularz po prawej stronie).

Obecnie trwa tradycyjna wyprzedaż w oficjalnym sklepie Nike gdzie przecenionych jest ponad 1700 produktów. 

Czekamy na kolejną WIELKĄ WIELKĄ 🙂 wyprzedaż. Może pojawić się niedługo, dlatego jeśli chcesz się o niej dowiedzieć, nie chcesz jej przegapić, to zostaw nam swojego maila w formularzu po prawej stronie – wyślemy Newsletter jak tylko się czegoś dowiemy.

Zapraszamy też do działu NBA w oficjalnym sklepie Nike – http://bit.ly/NikeNBA-2018 – czeka tam ponad 300 produktów! Niektóre przecenione!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o