NBA: Wpadka Murraya, ciężkie treningi LeBrona, zawodnicy na TikTok-u! Co słychać u gwiazd? (część 3)

0
2226

Za chwile miną dwa tygodnie odkąd liga NBA została zawieszona. Co nowego wymyślili zawodnicy poszczególnych klubów, a może co (nie)ciekawego im się przytrafiło?


Wpadka Murraya

Najgłośniej było o sytuacji Jamala Murraya, rozgrywającego Denver Nuggets. Na jego koncie na Instagramie, gdzie zgromadził prawie pół miliona obserwujących, wyciekły nagrania na tle seksualnym, w dodatku z jego udziałem. Zawodnik natychmiastowo zareagował, usuwając filmy, lecz wielu jego fanów zobaczyło wideo. Nie długo potem na jego twitterze mogliśmy zobaczyć przeprosiny. Podobno konto zostało zhakowane…

Wade kontuzjowany?

Dwayne Wade, czyli legenda Miami Heat, nie może narzekać na brak wrażeń, lecz niekoniecznie pozytywnych. W niecałe dwa tygodnie odniósł dwie kontuzje, jakie? Posłuchajcie sami:

Gwiazdy TikToka!

Liczba zawodników w aplikacji TikTok ciągle rośnie. Tym razem do m.in. Giannisa, czy Ja Moranta, dołączył na przykład Jayson Tatum, lecz nie tylko on. Na nagraniach możemy zobaczyć, jak gwiazdy radzą sobie z towarzyszącą im nudą.

Nietypowy pojedynek!

Zach Lavine, aktualnie Chicago Bulls, ćwiczy na świeżym powietrzu. Pomaga mu wyjątkowy zawodnik, a mianowicie jego pies. Kto okazał się lepszy w pojedynku 1 na 1?

Zawsze w formie!

Poza nagraniami na TikTok, czy nagrań na Instagramie, wiele gwiazd poświęca swój wolny czas, by utrzymać formę fizyczną. Jeśli powrócą rozgrywki, LeBron James, Chris Paul, czy Trae Young, nie będą narzekać na słabą dyspozycję.

Tylko przez 3 dni! Duża wyprzedaż Nike! Zniżka do 70%!

NBA: Co jeszcze zawodnicy robią w wolnym czasie? (część 2)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o