Podczas ostatniego meczu swojej drużyny Anthony Davis nabawił się urazu ramienia i opuścił mecz po pierwszej połowie. Sztab medyczny zdiagnozował problem, który może także odsunąć lidera Pelicans od gry w niedzielnym Meczu Gwiazd.


Anthony Davis próbował zablokować próbę rzutu Nerlensa Noela i doznał kontuzji. Lekarze zdiagnozowali uraz mięśnia barku, więc trudno powiedzieć, czy Davis będzie w stanie zagrać w niedzielnym meczu gwiazd. Zawodnik opuścił drugą połowę spotkania z Oklahomą City Thunder, które jego koledzy wygrali po świetnym występie Juliusa Randle’a.

Według informacji ze źródeł – Davis zagra w All-Star Game, jeżeli w niedzielę uzna, że po prostu jest w stanie. Podczas pobytu w Charlotte będzie przechodził leczenie, które ma mu pozwolić wyjść na parkiet w ASG. Ale czy wróci na kolejny mecz New Orleans Pelicans? Tego już nie możemy być tacy pewni, bo relacje na linii zawodnik – zespół układają się w ostatnim czasie bardzo źle.

Pels za każdy mecz bez ZDROWEGO Davisa dostaną karę 100 tys. dolarów. Jednak jeśli sztab udokumentuje kontuzje i przedstawi wszystko lidze, Anthony może zostać odsunięty od gry, co będzie na rękę zarówno jemu, jak i drużynie, która nie chce z niego korzystać. Latem nowy dział sportu Pels będzie szukał dla Anthony’ego transferu. Na razie muszą się ze sobą po prostu męczyć.

NBA: Pelicans zwolnili generalnego menadżera


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o