Kyrie Irving latem trafi na rynek wolnych agentów i wiele zależy od tego, jak zawodnikowi ułożą się z Boston Celtics play-offy. Tak czy inaczej na ligowych korytarzach panuje wiele pogłosek związanych z przyszłością zawodnika. Jedna z nich sugeruje spotkanie Irvinga z Los Angeles Lakers. 


W ostatnich miesiącach znacząco poprawiły się relacje Kyriego IrvingaLeBronem Jamesem. Zawodnik Boston Celtics miał podkreślać, że rozumie przez co przechodził LBJ, gdy panowie wspólnie walczyli w Cleveland o mistrzostwo. Naprawili relacje, które po rozstaniu były bardzo niejasne. Automatycznie więc pojawiły się pogłoski sugerujące, że Irving poważnie zastanowi się nad powrotem do gry z LBJ-em w Los Angeles.

Najnowsze wieści z ligowych korytarzy mówią o chęci spotkania się Irvinga z przedstawicielami Los Angeles Lakers latem tego roku, gdy zawodnik trafi na rynek wolnych agentów. W Bostonie nie mają pojęcia, jakie Kyrie ma zamiary. Wkrótce Celtics rozpoczną play-offy, więc zarówno zespół, jak i zarząd skupiają się wyłącznie na tym, by obraz fazy posezonowej wyglądał dla drużyny z Bean-City zupełnie inaczej niż rozgrywki zasadnicze.

Stephen A. Smith powołuje się na własne źródła, które zazwyczaj mijają się z prawdą. Według dziennikarza Irving wpisał Lakers na listę ekip, z jakimi porozmawia podczas wolnej agentury. Musimy pamiętać, że tylko Celtics mają do zawodnika prawa Birda. To oznacza, że tylko Danny Ainge może złożyć Irvingowi propozycję 5-letniego kontraktu, pozostałe ekipy maksymalnie 4 lata.

Jakiś czas temu Irving otwarcie mówił, że przedłuży w Bostonie kontrakt, ale po kilku tygodniach wycofał się z tej deklaracji prosząc dziennikarzy, żeby spytali go 1 lipca. Ostatnią rzecz, jakiej C’s potrzebują w play-offach to zamieszanie wokół ich lidera. Niektórzy twierdzą, że za wszystkim stoi Richa Paul – agent LBJ-a, który wypuszcza w świat informację, by tylko zdestabilizować relacje zawodnika z Celtami.

NBA: Injury Raport przed pierwszą rundą Playoffs


5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
AdamMMMJerzurereWALDEK Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
WALDEK
Gość
WALDEK

Moim zdaniem Boston gra lepiej bez Irvinga, lepiej atakują, lepiej bronią . Ale żeby nie było, Irving to fantastyczny gracz , tyle tylko że Celtics lepiej wyglądają bez niego w składzie.

rere
Gość
rere

To prawda. Grają bez niego bardziej zespołowo. Nikt nie przetrzymuje piłki.

Jerzu
Gość
Jerzu

Pogłoski płyną z trefnego źródła, ale nie trzeba być dziennikarzem, by odgadnąć co się kroi. Kyrie łasi się do Lebrona. Jeśli padnie konkretna propozycja, to Irving zagra nie tylko w Lakers, ale i w Kosmicznym Meczu. Celtics dysponują świetną rotacją, a Kyrie jest w niej największą wartością. Co z tego, skoro partnerzy przebywając z nim na boisku spuszczają nos na kwintę i nie budują żadnej relacji między sobą? Choć w pojedynkach bez udziału Irvinga jest im trudniej, to mam silne wrażenie, że panowie dają z siebie znacznie więcej w grze, pojawiają się uśmiechy i odruchy radości. Utrata Irvinga wydaje mi… Czytaj więcej »

Dranzer
Użytkownik
Dranzer

Być może Batman (Lebron) potrzebuje swojego Robina (Irving). W Clevland współpraca dobrze im wychodziła.

Adam
Gość
Adam

Jest świetny ale wolę Boston bez niego gdzie liderami będą Tatum Brown i Hayward.