Najbliższe dni dostarczą nam niemało emocji związanych z koszykówką przed ekranami telewizorów. Start już dziś pod znakiem rywalizacji w europejskich pucharach, a i w kolejnych dniach również nie zabraknie transmisji z hiszpańskiej ACB czy niemieckiej Bundesligi. Weekend to m.in Stelmetu Bc z liderem z Torunia.


wtorek, 3 stycznia

12:00 SportKlub: Tecnyconta Zaragoza – FC Barcelona Lassa
15:00 SportKlub: Fenerbahce – Anadolu Efes
16:00 CANAL+ Sport 2: Houston Rockets – Washington Wizards
17:00 SportKlub: FC Barcelona Lassa – Valencia Basket Club
18:00 STS TV: Banvit – Aris Saloniki (na żywo)
18:00 STS TV: Kataja – Khimik Youzhny (na żywo)
18:20 CANAL+ Sport: Stelmet BC Zielona Góra – Besiktas Sompo Japan (na żywo)
18:30 STS TV: Stelmet BC – Besiktas (na żywo)
18:30 STS TV: Juventus Utena – Mega Leks (na żywo)
18:30 STS TV: Ironi Nahariya – Monaco (na żywo)
18:30 STS TV: Nymburk – Frankfurt (na żywo)
19:30 SportKlub: Baskonia – Real Madryt (na żywo)
20:00 STS TV: Bakken Bears – Helios Domżale (na żywo)
20:30 STS TV: Mornar Bar – Cibona (na żywo)
20:30 STS TV: Strasbourg – Tenerife (na żywo)
20:50 nSport+: Houston Rockets – Washington Wizards
21:30 SportKlub: Tecnyconta Zaragoza – FC Barcelona Lassa
23:00 SportKlub: Banvit – Muratbey Usak
23:05 nSport+: Stelmet BC Zielona Góra – Besiktas Sompo Japan

środa, 4 stycznia

3:00 SportKlub: FC Barcelona Lassa – Valencia Basket Club
4:00 CANAL+ Sport: Stelmet BC Zielona Góra – Besiktas Sompo Japan
6:00 SportKlub: Fenerbahce – Anadolu Efes
9:00 CANAL+ Sport: Stelmet BC Zielona Góra – Besiktas Sompo Japan
11:00 Polsat Sport Extra: Unics Kazań – Panathinaikos Ateny
12:00 SportKlub: Baskonia – Real Madryt
15:00 SportKlub: Banvit – Muratbey Usak
15:15 nSport+: Stelmet BC Zielona Góra – Besiktas Sompo Japan
17:00 SportKlub: Tecnyconta Zaragoza – FC Barcelona Lassa
17:55 CANAL+ Sport: Muratbey Usak Sportif – Rosa Radom (na żywo)
18:00 STS TV: Pinar – Saratov (na żywo)
18:00 STS TV: Neptunas – Oldenburg (na żywo)
18:00 STS TV: Usak Sportif – Rosa Radom (na żywo)
18:30 STS TV: Maccabi Rishon – Umana Venezia (na żywo)
18:30 STS TV: Oradea – Le Mans (na żywo)
18:30 SportKlub: Baskonia – Real Madryt
18:00 Eurosport 2: Lietuvos – Hapoel Jerozolima (na żywo)
20:00 Eurosport 2: Alba Berlin – Unicaja Malaga (na żywo)
20:00 STS TV: Ludwigsburg – Charleroi (na żywo)
20:00 STS TV: Partizan – Szolnok (na żywo)
20:30 STS TV: Asvel Villeurbanne – PAOK (na żywo)
20:30 STS TV: Oostende – Avellino (na żywo)
20:30 STS TV: Sassari – AEK Ateny (na żywo)
20:30 STS TV: Varese – Ventspils (na żywo)
20:50 nSport+: Muratbey Usak Sportif – Rosa Radom
21:00 SportKlub: Fenerbahce – Anadolu Efes
23:00 SportKlub: Trabzonspor Medical Park – Besiktas Sompo Japan

czwartek, 5 stycznia

1:00 SportKlub: Banvit – Muratbey Usak
2:00 Eurosport 2: Lietuvos – Hapoel Jerozolima
6:00 SportKlub: Banvit – Muratbey Usak
9:00 CANAL+ Sport: Muratbey Usak Sportif – Rosa Radom
12:00 SportKlub: FC Barcelona Lassa – Valencia Basket Club
15:00 SportKlub: Trabzonspor Medical Park – Besiktas Sompo Japan
17:00 SportKlub: Baskonia – Real Madryt
17:40 nSport+: Muratbey Usak Sportif – Rosa Radom
18:45 TVP Sport: CCC Polkowice – UMMC Jekaterynburg (na żywo)
19:30 SportKlub: Tecnyconta Saragossa – FC Barcelona Lassa
20:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
23:00 SportKlub: Fenerbahce – Anadolu Efes

piątek, 6 stycznia

2:00 Eurosport 2: Alba Berlin – Unicaja Malaga
3:00 SportKlub: Banvit – Muratbey Usak
6:00 SportKlub: Trabzonspor Medical Park – Besiktas Sompo Japan
6:30 SportKlub: FC Barcelona Lassa – Valencia Basket Club
9:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
10:00 nSport+: Stelmet BC Zielona Góra – Besiktas Sompo Japan
12:00 nSport+: Muratbey Usak Sportif – Rosa Radom
12:00 SportKlub:Tecnyconta Saragossa – FC Barcelona Lassa
14:00 TVP Sport: CCC Polkowice – UMMC Jekaterynburg
15:00 SportKlub: Fenerbahce – Anadolu Efes
19:55 Polsat Sport Extra: Olympiacos Pireus – Panathinaikos Ateny (na żywo)
23:00 SportKlub: Banvit – Muratbey Usak

sobota, 7 stycznia

3:00 SportKlub: Trabzonspor Medical Park – Besiktas Sompo Japan
4:30 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Memphis Grizzlies (na żywo)
6:00 SportKlub: Fenerbahce – Anadolu Efes
6:00 nSport+: Muratbey Usak Sportif – Rosa Radom
9:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Memphis Grizzlies
12:00 SportKlub: Baskonia – Real Madryt
17:00 SportKlub: Tecnyconta Saragossa – FC Barcelona Lassa
17:40 Polsat Sport Extra: Olympiacos Pireus – Panathinaikos Superfoods Ateny
18:30 SportKlub: Baskonia – Real Madryt
19:00 CANAL+ Sport 2: Magazyn NBA Action
19:30 CANAL+ Sport 2: Golden State Warriors – Memphis Grizzlies
20:30 Polsat Sport Extra: Rasta Vechta – Alba Berlin (na żywo)
21:45 nSport+: Golden State Warriors – Memphis Grizzlies

niedziela, 8 stycznia

1:00 SportKlub: Tecnyconta Saragossa – FC Barcelona Lassa
2:00 CANAL+ Sport: Chicago Bulls – Toronto Raptors (na żywo)
2:30 SportKlub: Baskonia – Real Madryt
6:00 nSport+: Stelmet BC Zielona Góra – Besiktas Sompo Japan
9:00 CANAL+ Sport: Chicago Bulls – Toronto Raptors
10:10 Polsat Sport Extra: Rasta Vechta – Alba Berlin
12:15 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
12:30 SportKlub: UCAM Murcia CB – Valencia Basket Club (na żywo)
12:30 Polsat Sport: Stelmet BC Zielona Góra – Polski Cukier Toruń
15:30 nSport+: Magazyn NBA Action
16:00 SportKlub: Anatodu Efes – Galatasaray (na żywo)
17:00 CANAL+ Sport 2: Chicago Bulls – Toronto Raptors
18:30 SportKlub: Real Madryt – MoraBanc Andorra (na żywo)
19:15 nSport+: Chicago Bulls – Toronto Raptors
19:50 Polsat Sport Extra: Stelmet BC Zielona Góra – Polski Cukier Toruń
21:30 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Washington Wizards

poniedziałek, 9 stycznia

1:00 SportKlub: Real Madryt – MoraBanc Andorra
6:00 SportKlub: Anadolu Efes – Galatasaray
9:00 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Washington Wizards
12:00 SportKlub: FC Barcelona Lassa – Valencia Basket Club
15:00 SportKlub: Anadolu Efes – Galatasaray
15:40 nSport+: Stelmet BC Zielona Góra – Besiktas Sompo Japan
17:00 SportKlub: Anadolu Efes – Galatasaray
17:45 nSport+: Muratbey Usak Sportif – Rosa Radom
19:00 SportKlub: Real Madryt – MoraBanc Andorra
19:30 CANAL+ Sport 2: Milwaukee Bucks – Washington Wizards
21:45 nSport+: Milwaukee Bucks – Washington Wizards
23:00 SportKlub: Anadolu Efes – Galatasaray

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o