Kosz w TV (28.03 – 03.04)

Kosz w TV (28.03 – 03.04)
Marzec 28 12:41 2017 Print This Article

Tym razem  ekipa Polsatu Sport zawita do Starogardu Gdańskiego, by w niedzielne południe przeprowadzić transmisję meczu miejscowej Polpharmy z MKS-em Dąbrową Górniczą. Wcześniej czekają nas emocje związane z finałem rozgrywek EuroCup z udziałem Adama Waczyńskiego w barwach Malagi oraz tradycyjnie pojedynki prosto z parkietów NBA.

wtorek, 28 marca

16:00 Sportklub: Galatasaray Odeabank – Halk Enerji Ted Ankara Kolejliler (na żywo)
19:00 Sportklub: Movistar Estudiantes – Baskonia
19:50 CANAL+ Sport: Banvit BK – MHP RIESEN Ludwigsburg
20:00 Eurosport 2: Valencia BC – Unicaja Malaga (na żywo)
22:30 CANAL+ Sport 2: Banvit BK – MHP RIESEN Ludwigsburg

środa, 29 marca

1:00 Sportklub: Galatasaray Odeabank – Halk Enerji Ted Ankara Kolejliler
1:30 Eurosport 2: Valencia BC – Unicaja Malaga
6:00 Sportklub: Pinar Karsiyaka – Istanbul BBSK
9:00 Polsat Sport News: Asseco Gdynia – Stelmet BC Zielona Góra
9:00 CANAL+ Sport: Banvit BK – MHP RIESEN Ludwigsburg
12:00 Sportklub: Galatasaray Odeabank – Halk Enerji Ted Ankara Kolejliler
12:30 Eurosport 2: Valencia BC – Unicaja Malaga
16:30 nSport+: Banvit BK – MHP Riesen Ludwigsburg
16:30 Eurosport 2: Valencia BC – Unicaja Malaga
19:50 Canal + Sport: MHP Riesen Ludwigsburg – Banvit BK (na żywo)
22:30 nSport+: Umana Reyer Wenecja – Pinar Karsiyaka

czwartek, 30 marca

0:30 Sportklub: Galatasaray Odeabank – Halk Enerji Ted Ankara Kolejliler
3:30 CANAL+ Sport: San Antonio Spurs – Golden State Warriors (na żywo)
6:00 Sportklub: Movistar Estudiantes – Baskonia
9:00 CANAL+ Sport: San Antonio Spurs – Golden State Warriors
11:30 CANAL+ Sport: Umana Reyer Venezia – Pinar Karsiyaka
11:30 Eurosport 2: Valencia BC – Unicaja Malaga
12:00 Sportklub: FC Barcelona Lassa – MoraBanc Andorra
20:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
21:30 nSport+: San Antonio Spurs – Golden State Warriors

piątek, 31 marca

6:00 Sportklub: Galatasaray Odeabank – Halk Enerji Ted Ankara Kolejliler
9:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
10:30 Eurosport 2: Valencia BC – Unicaja Malaga
18:00 nSport+: Umana Reyer Wenecja – Pinar Karsiyaka
22:00 Eurosport 2: Unicaja Malaga – Valencia BC (na żywo)
23:10 Polsat Sport News: Panathinaikos Superfoods Ateny – CSKA Moskwa

sobota, 1 kwietnia

0:00 Eurosport 2: Unicaja Malaga – Valencia BC
4:00 Sportklub: Galatasaray Odeabank – Halk Enerji Ted Ankara Kolejliler
4:30 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Houston Rockets (na żywo)
6:00 nSport+: Umana Reyer Wenecja – Pinar Karsiyaka
7:00 Eurosport 2: Unicaja Malaga – Valencia BC
9:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Houston Rockets
13:00 Sportklub: Besiktas Somo Japan – Best Balikesir (na żywo)
23:00 CANAL + Sport 2: Chicago Bulls – Atlanta Hawks (na żywo)

niedziela, 2 kwietnia

0:15 Sportklub: Besiktas Somo Japan – Best Balikesir
9:00 CANAL+ Sport: Chicago Bulls – Atlanta Hawks
12:30 Polsat Sport: Polpharma Starogard Gdański – MKS Dąbrowa Górnicza (na żywo)
14:00 Sportklub: Istanbul BBSK – Darussafaka Dogus (na żywo)
14:10 nSport+: MHP Riesen Ludwigsburg – Banvit BK
16:45 nSport+: Magazyn NBA Action
17:15 nSport+: Chicago Bulls – Atlanta Hawks
18:30 Sportklub: Montakit Fuenlabrada – Real Madryt (na żywo)
20:30 Sportklub: Baskonia – Real Betis Energía Plus
21:30 CANAL + Sport 2: San Antonio Spurs – Utah Jazz (na żywo)
22:30 Sportklub: Anadolu Efes – Gaziantep Basketbol

poniedziałek, 3 kwietnia

2:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Washington Wizards (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: San Antonio Spurs – Utah Jazz
11:15 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Washington Wizards
23:00 nSport+: Golden State Warriors – Washington Wizards

  Tagi:
Radosław Kaczmarski
Radosław Kaczmarski

Zobacz więcej tekstów

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz