Stelmet w EuroCupie, kolejne mecze Euroligi i duża porcja NBA w STS TV i na Canal+ Sport. Co tydzień prezentujemy najnowsze zestawienie koszykarskich transmisji. Pełna rozpiska tylko na PROBASKET.


sts_koszwtv-min

 

15 marca (wtorek)
15:00 Canal + Sport 2: FC Barcelona Lassa – CSKA Moskwa (powtórka)
17:30 STS TV: Tartu Rock – Valmiera/ORDO( Liga Bałtycka, 1/2 finału – na żywo)
17:45 Canal + Sport: Magazyn Basket + (premiera)
20:30 Eurosport 2: Dolomiti Trento – EA Milano (na żywo)
22:15 Eurosport 2: Bayern Monachium – Galatasaray Odeabank Stambuł (powtórka)
01:30 Eurosport 2: Dolomiti Trento – EA Milano (powtórka)
05:15 Eurosport 2: Dolomiti Trento – EA Milano (powtórka)

16 marca (środa)
00:00 STS TV: Indiana Pacers – Boston Celtics (na żywo)
01:30 STS TV: San Antonio Spurs – LA Clippers (na żywo)
12:00 Eurosport 2: Dolomiti Trento – EA Milano (powtórka)
15:00 Eurosport 2: Bayern Monachium – Galatasaray Odeabank Stambuł (powtórka)
17:00 Eurosport 2: Dolomiti Trento – EA Milano (powtórka)
17:45 Eurosport 2: BK Niżny Nowogród – Strasbourg IG (na żywo)
19:10 TVP Sport: Stelmet BC Zielona Góra – Herbalife Gran Canaria (na żywo)
19:30 Eurosport 2: Stelmet BC Zielona Góra – Herbalife Gran Canaria (na żywo)
22:55 Eurosport 2: BK Niżny Nowogród – Strasbourg IG (powtórka)
04:00 Eurosport 2: Stelmet BC Zielona Góra – Herbalife Gran Canaria (powtórka)
05:30 Eurosport 2: BK Niżny Nowogród – Strasbourg IG (powtórka)

17 marca (czwartek)
00:00 STS TV: Washington Wizards – Chicago Bulls (na żywo)
02:30 STS TV: Houston Rockets – LA Clippers (na żywo)
08:30 Eurosport 2: Stelmet BC Zielona Góra – Herbalife Gran Canaria (powtórka)
09:07 Polsat Sport News: Polpharma Starogard Gdański – Anwil Włocławek (powtórka)
09:35 TVP Sport: Stelmet BC Zielona Góra – Herbalife Gran Canaria (powtórka)
12:00 Eurosport 2: Stelmet BC Zielona Góra – Herbalife Gran Canaria (powtórka)
17:40 Canal + Sport: Magazyn Basket + (premiera)
17:55 Canal + Sport 2: CSKA Moskwa – Laboral Kutxa Baskonia (na żywo)
18:00 Canal + Sport: Magazyn NBA Action (premiera)
23:20 Canal + Sport 2: FC Barcelona Lassa – Real Madryt (powtórka)

18 marca (piątek)
00:00 STS TV: Philadelphia76ers – Washington Wizards (na żywo)
01:30 STS TV: San Antonio Spurs – Portland Trail Blazers (na żywo)
14:00 Canal + Sport 2: CSKA Moskwa – Laboral Kutxa Baskonia (powtórka)
15:00 Sportklub: FIATC Joventut Badalona – FC Barcelona Lassa (powtórka)
17:40 Canal + Sport: Magazyn Basket + (premiera)
18:40 Canal + Sport 2: FC Barcelona Lassa – Real Madryt (powtórka)
20:40 Canal + Sport 2: Unicaja CB Malaga – KK Crvena Zvezda Belgrad (na żywo)

19 marca (sobota)
00:00 STS TV: Orlando Magic – Cleveland Cavaliers (na żywo)
00:30 STS TV: Toronto Raptors – Boston Celtics (na żywo)
01:30 Canal + Sport: Dallas Mavericks – Golden State Warriors (na żywo)
06:00 nSport: FC Barcelona Lassa – Real Madryt (powtórka)
08:00 Canal + Sport: Dallas Mavericks – Golden State Warriors (powtórka)
10:00 Canal + Sport: Magazyn NBA
13:00 nSport: Unicaja CB Malaga – KK Crvena Zvezda (powtórka)
14:00 Sportklub: Beşiktaş Sompo Japan Stambuł – Royal Hali Gaziantep (na żywo)
18:00 nSport: Dallas Mavericks – Golden State Warriors (powtórka)
21:30 Sportklub: Magazyn Liga ACB (premiera)

20 marca (niedziela)
00:00 STS TV: Washington Wizards – New York Knicks (na żywo)
00:30 STS TV: Miami Heat – Cleveland Cavaliers (na żywo)
01:30 Canal + Sport: San Antonio Spurs – Golden State Warriors (na żywo)
08:00 Polsat Sport News: Mitteldeutscher BC – Basketball Löwen Brunszwik (premiera)
09:00 Canal + Sport: San Antonio Spurs – Golden State Warriors (powtórka)
12:30 Sportklub: FC Barcelona Lassa – UCAM Murcia (na żywo)
12:30 nSport: CSKA Moskwa – Laboral Kutxa Baskonia (powtórka)
19:00 Canal + Sport 2: San Antonio Spurs – Golden State Warriors (powtórka)
19:50 Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – Stelmet BC Zielona Góra (na żywo)
21:00 Canal + Sport: Dallas Mavericks – Portland Trail Blazers (na żywo)
23:30 Sportklub: Laboral Kutxa Baskonia – Unicaja CB (powtórka)
23:45 nSport: San Antonio Spurs – Golden State Warriors (powtórka)

21 marca (poniedziałek)
01:30 Sportklub: Beşiktaş Sompo Japan – Royal Hali Gaziantep (powtórka)
09:00 Canal + Sport: Dallas Mavericks – Portland Trail Blazers (powtórka)
11:10 nSport: FC Barcelona Lassa – Real Madryt (powtórka)
15:07 Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
16:00 nSport: Unicaja CB – KK Crvena Zvezda (powtórka)
20:00 Canal + Sport 2: Dallas Mavericks – Portland Trail Blazers ( powtórka)
20:30 Polsat Sport: Anwil Włocławek – Energa Czarni Słupsk (na żywo)
22:00 nSport: Dallas Mavericks – Portland Trail Blazers (powtórka)
23:00 Sportklub: Pinar Karsiyaka – Fenerbahce SK Stambuł (powtórka)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o