Przed nami kolejny tydzień koszykarskich emocji. Tym razem czekają nas m.in pojedynki pomiędzy Wizards a Knicks w ramach London Game oraz mecze uświetniające Martin Luter Day: Milwaukee – Dallas, Memphis – New Orleans i Los Angeles Lakers – Golden State.


wtorek, 15 stycznia

16:00 Polsat Sport News: King Szczecin – Polski Cukier Toruń
16:00 SportKlub: Anadolu Efes – Afyon Belediyespor
18:15 SportKlub: Real Madryt – Tecnyconta Zaragoza
20:30 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükcekmece – Darüssafaka Tekfen
21:00 Eurosport 2: Unicaja Málaga – CSP Limoges (na żywo)
23:00 Polsat Sport: Magazyn koszykarski

środa,16 stycznia

0:15 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Istanbul BBSK
2:30 SportKlub: Türk Telekom – Banvit BK
7:00 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – ALBA Berlin
9:15 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükcekmece – Darüssafaka Tekfen
11:30 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Galatasaray
13:45 SportKlub: Real Madryt – Tecnyconta Zaragoza
16:00 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Istanbul BBSK
18:25 Eleven Sports 1: Anwil Włocławek – MHP Riesen Ludwigsburg (na żywo)
19:30 Eurosport 2: Skyliners Frankfurt – ASVEL Basket (na żywo)
20:30 SportKlub: Artego Bydgoszcz – Energa Toruń

czwartek, 17 stycznia

0:15 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükcekmece – Darüssafaka Tekfen
2:30 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Galatasaray
7:00 SportKlub: Tofas – Besiktas Sompo Japan
9:15 SportKlub: Türk Telekom – Banvit BK
11:30 SportKlub: Real Madryt – Tecnyconta Zaragoza
13:45 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükcekmece – Darüssafaka Tekfen
16:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Galatasaray
18:15 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Istanbul BBSK
20:30 SportKlub: Anadolu Efes – Afyon Belediyespor
21:00 CANAL+ Sport: Washington Wizards – New York Knicks (na żywo)

piątek, 18 stycznia

2:30 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükcekmece – Darüssafaka Tekfen
7:00 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – ALBA Berlin
9:00 CANAL+ Sport 2: Washington Wizards – New York Knicks
9:15 SportKlub: Valencia BC – Herbalife Gran Canaria
11:30 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Istanbul BBSK
13:45 SportKlub: Tofas – Besiktas Sompo Japan
16:00 SportKlub: Türk Telekom – Banvit BK
18:00 CANAL+ Sport 2: Washington Wizards – New York Knicks
18:45 Eurosport 2: Stelmet Enea BC Zielona Góra – Parma Basket (na żywo)
18:45 Polsat Sport Extra: Żalgiris Kowno – Panathinaikos Ateny (na żywo)
20:30 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükcekmece – Darüssafaka Tekfen
23:00 nSport+: Washington Wizards – New York Knicks

sobota, 19 stycznia

0:15 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – ALBA Berlin
2:00 CANAL+ Sport: Minnesota Timberwolves – San Antonio Spurs (na żywo)
2:30 SportKlub: Valencia BC – Herbalife Gran Canaria
7:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Galatasaray
9:00 CANAL+ Sport: Minnesota Timberwolves – San Antonio Spurs
9:15 SportKlub: Tofas – Besiktas Sompo Japan
11:30 SportKlub: Türk Telekom – Banvit BK
12:30 Polsat Sport: Anwil Włocławek – Arka Gdynia (na żywo)
13:45 SportKlub: Real Madryt – Tecnyconta Zaragoza
17:00 SportKlub: Puchar Polski kobiet, mecz półfinałowy (na żywo)
17:30 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa – TBV Start Lublin (na żywo)
19:00 nSport+: Minnesota Timberwolves – San Antonio Spurs
19:15 SportKlub: Puchar Polski kobiet, mecz półfinałowy (na żywo)
21:15 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükcekmece – Darüssafaka Tekfen
21:30 CANAL+ Sport: Philadelphia 76ers – Oklahoma City Thunder (na żywo)

niedziela, 20 stycznia

2:30 CANAL+ Sport: Houston Rockets – Los Angeles Lakers (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport 2: Houston Rockets – Los Angeles Lakers
9:15 SportKlub: Arel Üniversitesi Büyükcekmece – Darüssafaka Tekfen
11:00 CANAL+ Sport 2: Philadelphia 76ers – Oklahoma City Thunder
12:00 SportKlub: Liga turecka – All-Star Game (na żywo)
12:30 Polsat Sport: Miasto Szkła Krosno – Polpharma Starogard Gdański (na żywo)
15:00 SportKlub: Puchar Polski kobiet, finał (na żywo)
15:45 CANAL+ Sport 2: Houston Rockets – Los Angeles Lakers
17:00 SportKlub: Fraport Skyliners – ALBA Berlin (na żywo)
19:30 SportKlub: Kirolbet Baskonia – Barca Lassa (na żywo)
20:00 Polsat Sport Extra: Miasto Szkła Krosno – Polpharma Starogard Gdański
20:30 nSport+: Philadelphia 76ers – Oklahoma City Thunder
21:30 SportKlub: Brose Bamberg – Telekom Baskets Bonn
22:30 nSport+: Houston Rockets – Los Angeles Lakers

poniedziałek, 21 stycznia

0:00 CANAL+ Sport: Indiana Pacers – Charlotte Hornets (na żywo)
2:30 SportKlub: Kirolbet Baskonia – Barca Lassa
7:00 SportKlub: Liga turecka – All-Star Game
9:00 CANAL+ Sport: Indiana Pacers – Charlotte Hornets
9:15 SportKlub: Fraport Skyliners – ALBA Berlin
11:30 SportKlub: Brose Bamberg – Telekom Baskets Bonn
13:45 SportKlub: Liga turecka – All-Star Game
15:00 nSport+: Indiana Pacers – Charlotte Hornets
16:00 SportKlub: Kirolbet Baskonia – Barca Lassa
17:30 CANAL+ Sport 2: Indiana Pacers – Charlotte Hornets
20:00 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Dallas Mavericks (na żywo)
22:00 SportKlub: Puchar Polski kobiet, finał
23:30 CANAL+ Sport: Memphis Grizzlies – New Orleans Pelicans (na żywo)

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
RedakcjaTomaszSebastiancormac Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cormac
Gość
cormac

podstawą dla c+ jest dać na żywo w normalnej godzinie… pytam się po co? mało kto ogląda mecze na żywo w środku nocy jak o 9 rano jest powtórka, mecz można też nagrać, natomiast o 19-22 często są nędzne mecze, tak jak teraz: wprost nie mogę się doczekać: ciency Wizards kontra tragiczni NYK woow!

Sebastian
Gość
Sebastian

Dzięki za rozpiskę.

Tomasz
Gość
Tomasz

Czy u was się też nie rozwija menu na probasket.pl?

Redakcja
Admin

tak, w mobilnej mamy ten problem. próbujemy go naprawić, ale coś jest nie tak.