Kosz w TV (10.01 – 16.01)

Kosz w TV (10.01 – 16.01)
Styczeń 10 12:09 2017 Print This Article

Nie lada gratka dla fanów NBA. W najbliższych dniach spotkania najlepszej koszykarskiej ligi  będzie można oglądać niemal codziennie poczynając od czwartku. Zobaczymy m.in  dwa starcia Washington Wizards (z Philadelphią i Portland) oraz spotkanie Chicago Bulls z New Orleans. Wtorek i środa to  dominacja europejskich pucharów, w niedzielę tradycyjnie mecz PLK – tym razem Energa Czarni Słupsk zmierzą się z MKS Dąbrową Górniczą.

wtorek, 10 stycznia

12:00 SportKlub: Real Madryt – MoraBanc Andorra
15:00 SportKlub: Anadolu Efes – Galatasaray OdeaBank
17:00 SportKlub: UCAM Murcia CB – Valencia Basket Club
18:00 STS TV: PAOK – Neptunas (na żywo)
18:00 STS TV: Ventspils – ASVEL (na żywo)
18:00 STS TV: Khmik Juzny – Oradea (na żywo)
18:20 CANAL+ Sport: Rosa Radom – Openjobmetis Varese (na żywo)
18:30 STS TV: Rosa Radom – Varese (na żywo)
18:30 SportKlub: Real Madryt – MoraBanc Andorra
20:00 STS TV: Oldenburg – Usak Sportif (na żywo)
20:00 STS TV: AEK Ateny – Ludwigsburg (na żywo)
20:00 STS TV: Helios Domżale – Ironi Nahariya (na żywo)
20:30 STS TV: Venezia – Kataja (na żywo)
20:30 STS TV: Le Mans – Pinar (na żywo)
20:30 STS TV: Charleroi – Partizan Belgrad (na żywo)
20:30 CANAL+ Sport 2: Rosa Radom – Openjobmetis Varese
23:00 SportKlub: Darussafaka Dogus – Demir Insaat Buyukcekmece

środa, 11 stycznia

1:00 SportKlub: UCAM Murcia CB – Valencia Basket Club
2:00 CANAL+ Sport: Stelmet BC Zielona Góra – Besiktas Sompo Japan
3:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Best Balikesir
6:00 SportKlub: Darussafaka Dogus – Demir Insaat Buyukcekmece
9:00 CANAL+ Sport: Rosa Radom – Openjobmetis Varese
9:07 Polsat Sport News: Stelmet BC Zielona Góra – Polski Cukier Toruń
12:00 SportKlub: UCAM Murcia CB – Valencia Basket Club
15:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Best Balikesir
16:00 nSport+: Rosa Radom – Openjobmetis Varese
17:00 SportKlub: Real Madryt – MoraBanc Andorra
17:55 CANAL+ Sport: Szolnoki Olaj – Stelmet BC Zielona Góra (na żywo)
18:00 Eurosport 2: Lokomotiv Kubań – UCAM Murcia (na żywo)
19:00 SportKlub: UCAM Murcia CB – Valencia Basket Club
20:30 Eurosport 2: Bayern Monachium – Chimki Moskwa (na żywo)
21:00 CANAL+ Sport 2: Szolnoki Olaj – Stelmet BC Zielona Góra
23:00 nSport+: Szolnoki Olaj – Stelmet BC Zielona Góra

czwartek, 12 stycznia

1:00 SportKlub: Real Madryt – MoraBanc Andorra
1:30 Eurosport 2: Lokomotiv Kubań – UCAM Murcia
3:00 SportKlub: Darussafaka Dogus – Demir Insaat Buyukcekmece
4:00 Eurosport 2: Lokomotiv Kubań – UCAM Murcia
5:15 Eurosport 2: Bayern Monachium – Chimki Moskwa
6:00 SportKlub: Anadolu Efes – Galatasaray Odea Bank
8:00 Eurosport 2: Lokomotiv Kubań – UCAM Murcia
9:07 Polsat Sport News: Stelmet BC Zielona Góra – Polski Cukier Toruń
9:15 Eurosport 2: Bayern Monachium – Chimki Moskwa
11:00 CANAL+ Sport: Szolnoki Olaj – Stelmet BC Zielona Góra
12:00 SportKlub: Real Madryt – MoraBanc Andorra
13:30 Eurosport 2: Lokomotiv Kubań – UCAM Murcia
14:30 Eurosport 2: Bayern Monachium – Chimki Moskwa
15:00 SportKlub: Darussafaka Dogus – Demir Insaat Buyukcekmece
17:00 SportKlub: UCAM Murcia CB – Valencia Basket Club
18:00 nSport+: Szolnoki Olaj – Stelmet BC Zielona Góra
18:30 SportKlub: Real Madryt – MoraBanc Andorra
19:00 Eurosport 2: Bayern Monachium – Chimki Moskwa
20:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
21:00 CANAL+ Sport: Denver Nuggets – Indiana Pacers (na żywo)
23:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Best Balikesir

piątek, 13 stycznia

0:30 Eurosport 2: Lokomotiv Kubań – UCAM Murcia
1:30 Eurosport 2: Bayern Monachium – Chimki Moskwa
1:30 SportKlub: UCAM Murcia CB – Valencia Basket Club
6:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Best Balikesir
8:00 Eurosport 2: Bayern Monachium – Chimki Moskwa
8:15 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
9:00 CANAL+ Sport: Denver Nuggets – Indiana Pacers
12:00 SportKlub: UCAM Murcia CB – Valencia Basket Club
13:10 nSport+: Rosa Radom – Openjobmetis Varese
15:15 nSport+: Szolnoki Olaj – Stelmet BC Zielona Góra
17:00 SportKlub: Real Madryt – MoraBanc Andorra
19:30 CANAL+ Sport 2: Denver Nuggets – Indiana Pacers
20:55 Polsat Sport Extra: Real Madryt – Maccabi Fox Tel Awiw (na żywo)
21:45 nSport+ : Denver Nuggets – Indiana Pacers

sobota, 14 stycznia

1:30 SportKlub: Real Madryt – MoraBanc Andorra
4:30 CANAL+ Sport: Utah Jazz – Detroit Pistons (na żywo)
6:00 SportKlub: Darussafaka Dogus – Demir Insaat Buyukcekmece
9:00 CANAL+ Sport: Utah Jazz – Detroit Pistons
11:30 nSport+: Rosa Radom – Openjobmetis Varese
12:00 SportKlub: Real Madryt – MoraBanc Andorra
13:30 nSport+: Szolnoki Olaj – Stelmet BC Zielona Góra
15:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Best Balikesir
17:00 SportKlub: UCAM Murcia CB – Valencia Basket Club
17:30 CANAL+ Sport 2: Magazyn NBA Action
18:00 CANAL+ Sport 2: Utah Jazz – Detroit Pistons
18:30 SportKlub: Real Madryt – MoraBanc Andorra
20:15 nSport+: Utah Jazz – Detroit Pistons
23:00 CANAL+ Sport: Chicago Bulls – New Orleans Pelicans (na żywo)

niedziela, 15 stycznia

1:30 SportKlub: UCAM Murcia CB – Valencia Basket Club
2:00 CANAL+ Sport: Washington Wizards – Philadelphia 76ers (na żywo)
3:00 SportKlub: Darussafaka Dogus – Demir Insaat Buyukcekmece
6:00 SportKlub: Anadolu Efes – Galatasaray Odea Bank
9:00 CANAL+ Sport: Chicago Bulls – New Orleans Pelicans
11:10 CANAL+ Sport: Washington Wizards – Philadelphia 76ers
12:00 SportKlub: UCAM Murcia CB – Valencia Basket Club
12:30 Polsat Sport: Energa Czarni Słupsk – MKS Dąbrowa Górnicza (na żywo)
15:30 nSport+: Magazyn NBA Action
15:30 CANAL+ Sport 2: Chicago Bulls – New Orleans Pelicans
17:50 CANAL+ Sport 2: Washington Wizards – Philadelphia 76ers
18:15 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
18:30 SportKlub: Iberostar Tenerife – FC Barcelona Lassa (na żywo)
20:30 SportKlub: Baskonia – RETAbet Bilbao Basket
21:00 CANAL+ Sport: Toronto Raptors – New York Knicks (na żywo)

poniedziałek, 16 stycznia

0:00 nSport+: Chicago Bulls – New Orleans Pelicans
1:00 SportKlub: Iberostar Tenerife – FC Barcelona Lassa
3:00 SportKlub: Anadolu Efes – Galatasaray Odea Bank
6:00 SportKlub: Anadolu Efes – Galatasaray Odea Bank
9:00 CANAL+ Sport: Toronto Raptors – New York Knicks
12:00 SportKlub: Iberostar Tenerife – FC Barcelona Lassa
13:20 nSport+: Washington Wizards – Philadelphia 76ers
15:00 SportKlub: Anadolu Efes – Galatasaray Odea Bank
15:30 CANAL+ Sport 2: Toronto Raptors – New York Knicks
17:00 SportKlub: Baskonia – RETAbet Bilbao Basket
17:45 nSport+: Toronto Raptors – New York Knicks
18:30 SportKlub: Iberostar Tenerife – FC Barcelona Lassa
20:00 CANAL+ Sport: Washington Wizards – Portland Trail Blazers (na żywo)
22:45 CANAL+ Sport: New York Knicks – Atlanta Hawks

Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

  Tagi:
Radosław Kaczmarski
Radosław Kaczmarski

Zobacz więcej tekstów

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz