Prezentujemy najnowsze wydanie programu koszykarskich transmisji. Jakie i na jakich kanałach będzie mogli zobaczyć koszykarskie wydarzenia w nadchodzącym tygodniu? Pełna rozpiska polskich stacji tylko na Probasket.


sts_koszwtv-min

 

20 stycznia (środa)
01:30 STS TV: Phoenix Suns – Indiana Pacers – NBA (na żywo)
06.00 Canal+ Sport: BK Chimki – Laboral Kutxa Baskonia – Euroliga
11.00 Polsat Sport News: Magazyn koszykarski
11.00 nSport+: BK Chimki – Laboral Kutxa Baskonia – Euroliga
11.30 Eurosport2: Alba Berlin – AS Aris – europejskie puchary
12.30 Eurosport2: Valencia BC – Limoges CSP – europejskie puchary
15.30 nSport+: Memphis Grizzlies – New Orleans Pelicans – NBA
17.30 n Sport+: Atlanta Hawks – Orlando Magic – NBA
18.45 Eurosport2: Maccabi Tel Aviv – UNICS Kazań – europejskie puchary (na żywo)
18.50 TVP Sport: Stelmet Zielona Góra – Zenit Sankt Petersburg – Eurocup (na żywo)
19.30 nSport+: Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors – NBA
20.45 Eurosport2: Dominion Bilbao Basket – Bayern Monachium – europejskie puchary (na żywo)
21.00 Orange Sport: SK Legia Warszawa – GKS Tychy – 1LM

21 stycznia (czwartek)
01.00 STS TV: Washington Wizards – Miami Heat – NBA (na żywo)
02.00 Canal+ Sport: Chicago Bulls – Golden State Warriors – NBA (na żywo)
04.30 STS TV: Portland Trail Blazers – Atlanta Hawks – NBA (na żywo)

08.00 TVP Sport: Stelmet Zielona Góra – Zenit Sankt Petersburg – Eurocup
09.00 Canal+ Sport: Chicago Bulls – Golden State Warriors – NBA
11.30 Eurosport2: Dominion Bilbao Basket – Bayern Monachium – europejskie puchary
12.30 Eurosport2: Maccabi Tel Aviv – UNICS Kazań – europejskie puchary
16.00 Orange Sport: SK Legia Warszawa – GKS Tychy – 1LM
20.00 Canal+ Sport: NBA Action
22.00 nSport+: Chicago Bulls – Golden State Warriors – NBA

22 stycznia (piątek)
02.00 STS TV: New Orleans Pelicans – Detroit Pistons – NBA (na żywo)

08.30 Canal+ Sport: NBA Action
10.00 Orange Sport: SK Legia Warszawa – GKS Tychy – 1LM
13.00 nSport+: Real Madryt – FC Barcelona Lassa – Euroliga
18.55 Canal+ Sport: Darüşşafaka Do?uş – Fenerbahçe SK – Euroliga (na żywo)
21.00 Canal+ Sport: Real Madryt – FC Barcelona Lassa – Euroliga
23.00 Canal+ Sport: Cleveland Cavaliers – Los Angeles Clippers – NBA
23.00 nSport+: Darüşşafaka Do?uş – Fenerbahçe SK – Euroliga

23 stycznia (sobota)
01.30 STS TV: Boston Celtics – Chicago Bulls – NBA (na żywo)
02.00 Canal+ Sport: Toronto Raptors – Miami Heat – NBA (na żywo)
04.30 STS TV: Golden State Warriors – Indiana Pacers – NBA (na żywo)
11.00 Canal+ Sport: Cleveland Cavaliers – Los Angeles Clippers – NBA
13.00 Orange Sport: SK Legia Warszawa – GKS Tychy – 1LM
19.45 Orange Sport: SK Legia Warszawa – Miasto Szkła Krosno – 1LM (na żywo)
20.30 Polsat Sport News: Giessen 46ers – Frankfurt Skyliners – liga niemiecka (na żywo)
21.30 Sportklub: Magazyn ligi hiszpańskiej
22.00 nSport+: Toronto Raptors – Miami Heat – NBA

24 stycznia (niedziela)
00.00 nSport+: Real Madryt – FC Barcelona Lassa – Euroliga
00.30 STS TV: Washington Wizards – Utah Jazz – NBA (na żywo)
02.30 Canal+ Sport: Cleveland Cavaliers – Chicago Bulls – NBA (na żywo)
02.45 Sportklub: Magazyn ligi hiszpańskiej
09.00 Canal+ Sport: Cleveland Cavaliers – Chicago Bulls – NBA
09.40 Orange Sport: SK Legia Warszawa – Miasto Szkła Krosno – 1LM
11.30 nSport+: Real Madryt – FC Barcelona Lassa – Euroliga
12.30 Sportklub: FC Barcelona Lassa – Valencia Basket Club – liga hiszpańska (na żywo)
13.30 nSport+: Cleveland Cavaliers – Los Angeles Clippers – NBA
15.30 Sportklub: Real Madryt – Unicaja CB – liga hiszpańska
15.00 nSport+: NBA Action
17.40 Orange Sport: SK Legia Warszawa – Miasto Szkła Krosno – 1LM
19.00 Sportklub: Magazyn ligi hispańskiej
19.50 polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – MKS Dąbrowa Górnicza – TBL (na żywo)
21.30 STS TV: Brooklyn Nets – Oklahoma City Thunder – NBA (na żywo)
21.30 Canal+ Sport: Houston Rockets – Dallas Mavericks – NBA (na żywo)

25 stycznia (poniedziałek)
00.00 STS TV: Toronto Raptors – Los Angeles Clippers – NBA (na żywo)
00.15 nSport+: Cleveland Cavaliers – Chicago Bulls – NBA
01.30 Sportklub: FC Barcelona Lassa – Valencia Basket Club – liga hiszpańska
03.30 Sportklub: Real Madryt – Unicaja CB – liga hiszpańska
09.00 Canal+ Sport: Houston Rockets – Dallas Mavericks – NBA
15.40 Orange Sport: SK Legia Warszawa – Miasto Szkła Krosno – 1LM
16.35 nSport+: Darüşşafaka Do?uş – Fenerbahçe SK – Euroliga
18.00 Polsat Sport News: Polfarmex Kutno – Asseco Gdynia – TBL (na żywo)
22.00 nSport: Houston Rockets – Dallas Mavericks – NBA
23.00 Sportklub: Real Madryt – Unicaja CB – liga hiszpańska

26 stycznia (wtorek)
01.00 STS TV: Washington Wizards – Boston Celtics – NBA (na żywo)
04.30 STS TV: Golden State Warriors – San Antonio Spurs – NBA (na żywo)

27 stycznia (środa)
01.00 STS TV: Indiana Pacers – Los Angeles Clippers – NBA (na żywo)
01.30 STS TV: Toronto Raptors – Washington Wizards – NBA (na żywo)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o