Środowy wieczór nie należał do udanych dla polskich klubów w FIBA Europe Cup – o ile osłabiony Śląsk Wrocław walczył od ostatnich minut, o tyle Rosa Radom została zdeklasowana przez przeciwników

Śląsk Wrocław – Boras Basket 81:86
Statystyki spotkania

Przewietrzony kadrowo Śląsk wciąż walczy w europejskich pucharach i prawie udało mu się wyrwać kolejne zwycięstwo. Zabrakło jednak sił, bo jeszcze przed ostatnią kwartą wrocławianie prowadzili minimalnie 67:66, ale ostatnią część przegrali 14:20.

Fraport Skyliners – Rosa Radom 91:61

Radomianie swój mecz rozegrali w zupełnie innym tonie – rywale już od pierwszych minut budowali stopniową przewagę, która powiększała się z kwarty na kwartę. Ostatecznie Rosa uległa na wyjeździe różnicą aż 30 punktów