Okres przygotowawczy w klubach Energa Basket Ligi trwa. Rozpoczynają się pierwsze gry kontrolne w których szkoleniowcy zespołów bacznie przyglądają się postępom swoich podopiecznych. Wszystkie sparingi przedsezonowe klubów EBL zebraliśmy w jednym miejscu: listę będziemy uaktualniać i oczywiście uzupełniać o rezultaty meczów.

Anwil Włocławek

1.09: Anwil Włocławek – Norrköping Dolphins 87:85 (26:17, 20:18, 21:20, 20:30)
Anwil: Mihailović 19, Michalak 17, Zyskowski 13, Szewczyk 12, Sobin 8, Lichodziej 6, Łączyński 5, Kostrzewski 4, Marković 3, Komenda 0


5.09: Anwil Włocławek – Polfarmex Kutno 102:80 (30:17, 24:18, 18:26, 30:19)
Anwil: Michalak 20, Mihailović 17, Lichodziej 15, Sobin 14, Marković 13, Kostrzewski 8, Szewczyk 7, Zyskowski 7, Wadowski 1, Komenda 0.


7.09: Anwil Włocławek – MKS Dąbrowa Górnicza (Oświęcim) 83:67 (28:12, 21:25, 20:18, 14:12)
Anwil: Michalak 20, Kostrzewski 18, Lichodziej 15, Sobin 8, Szewczyk 8, Mihailović 6, Marković 5, Zyskowski 2, Komenda 1, Wadowski 0.
MKS: Davis 21, Wojciechowski 11, Wołoszyn 9, Richardson 8, Dower 7, Kobel 5, Melvin 4, Zębski 2, Gabiński 0, Łukasiak 0.


9.09: Anwil Włocławek – Legia Warszawa 97:75 (23:21, 20:21, 19:13, 25:10, 10:10)
Anwil: Kostrzewski 17, Michalak 17, Mihailović 15, Lichodiej 14, Marković 9, Sobin 6, Szewczyk 4, Komenda 3, Wadowski 2.
Legia: Konopatzki 17, Pinder 14, Karolak 13, Kołodziej 10, Nowerski 8, Patejew 4, Saluade 3, Linowski 2, Sączewski 2, Rubinshtein 2, Kowalczyk -, Kucharski -.


10.09: Anwil Włocławek – Legia Warszawa 90:87 (24:28, 20:23, 15:10, 31:26)
Anwil: Mihajlović 29, Kostrzewski 14, Michalak 10, Marković 8, Szewczyk 8, Sobin 8, Lichodjej 8, Komenda 4, Wadowski 1, Piątek -, Bednarek -.
Legia: Karolak 28, Soluade 17, Linowski 13, Pinder 8, Kołodziej 7, Patiejew 5, Nowerski 4, Konopatzki 3, Rubinsztajn 2, Kowalczyk -, Sączewski -, Kucharski -.


13.09: Anwil Włocławek – Polfarmex Kutno 86:88 (11:29, 23:22, 16:23, 37:14)
Anwil: Mihailović 16, Lichodiej 15, Simon 15, Michalak 12, Marković 10, Kostrzewski 4, Wadowski 4, Komenda 0, Szewczyk 0.


15.09: Anwil Włocławek – Trefl Sopot 87:83 (21:20, 23:21, 22: 23, 21:19)
Anwil: Michalak 19, Lichodiej 18, Simon 14, Sobin 12, Mihailović 11, Kostrzewski 7, Szewczyk 3, Komenda 2, Markovic 1
Trefl: Baker 31, Jeszke 12, Milovanović 12, Kulka 10, Śmigielski 9, Leończyk 9


16.09: Anwil Włocławek – TBV Start Lublin 70:75 (15:15, 14:12, 24:19, 17:29)
Anwil: Michalak 14, Kostrzewski 14, Lichodiej 12, Sobin 10, Marković 8, Simon 5, Szewczyk 3, Mihailović 2, Wadowski 2, Komenda 0
Start: Dutkiewicz 16, Washington 14, Mirković 10, Gospodarek 9, Borowski 6, Morris 6, Dziemba 6, Szymański 4, Upson 4, Czerlonko 0.


21.09: ratiopharm Ulm – Anwil Włocławek 67:89 (16:20, 23:22, 13:24, 15:23)
Anwil: Simon 18, Michalak 17, Mihailović 17, Lichodziej 11, Marković 10, Kostrzewski 6, Sobin 5, Łączyński 3, Szewczyk 2, Wadowski 0.


22.09: ratiopharm Ulm – Anwil Włocławek
24.09: Brose Bamberg – Anwil Włocławek

BM Slam Stal Ostrów Wlkp.

31.08: Stelmet Enea BC Zielona Góra – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 08:97 (31:28, 31:28, 26:17, 20:24)
Stelmet Enea BC: Starks 20, Savović 15, Hassell 14, Sokołowski 13, Zamojski 13, Mokros 12, Koszarek 9, Hrycaniuk 6, Matczak 6, Mąkowski 0, Traczyk 0
BM Slam Stal: Scott 23, Nowakowski 16, Szymkiewicz 14, Tasić 11, King 8, Żołnierewicz 8, Majewski 7, Chyliński 7, Kowalenko 3, Małecki 0, Grudziński 0, Kierlewicz 0


04.09: BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – Turi Svitavy (we Wrocławiu) 86:74 (22:17, 23:20, 15:20, 26:17)
BM Slam Stal: King 20, Chyliński 14, Szymkiewicz 13, Scott 10, Żołnierewicz 9, Kowalenko 7, Majewski 6, Tasić 4, Nowakowski 3, Kierlewicz 0.


07.09: BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – GTK Gliwice 80:71 (24:17, 16:28, 21:4, 19:22)
BM Slam Stal: Scott 16, King 13, Nowakowski 12, Szymkiewicz 11, Majewski 9, Tasić 8, Kowalenko 7, Kierlewicz 2, Chyliński 2, Grudziński 0.
GTK: Mack 15, LaChance 15, Robak 11, Dodd 11, Radwański 5, Dawkins 5, Kiwilsza 4, Piechowicz 3, Słupiński 2, Szlachetka 0, Dawdo 0.


08.09: BM Slam Stal Ostrów Wlkp – Rosa Radom 105:86 (31:15, 32:20, 19:23, 23:28)
BM Slam Stal: Scott 22, Szymkiewicz 17, Majewski 15, Tasić 12, Nowakowski 10, King 10, Kowalenko 10, Chyliński 7, Kierlewicz 2, Grudziński 0.
Rosa: Neal 27, Mielczarek 18, Trotter 10, Perea 9, Wall 7, Zegzuła 7, Szczypiński 5, Piechowicz 3, Wątroba 0, Tyszka 0, Szymański 0.


11.09: BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – Jamalex Polonia 1912 Leszno 89:78 (14:26, 25:16, 27:14, 23:22)
BM Slam Stal: Scott 20, Szymkiewicz 16, King 15, Nowakowski 14, Kowalenko 11, Chyliński 7, Tasić 6, Majewski 0, Kierlewicz 0.


14.09: MKS Dąbrowa Górnicza – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. (w Gliwicach) 79:69 (14:19, 22:14, 24:23, 19:13)
MKS: Melvin 28, Kobel 16, Richardson 13, Zębski 10, Wołoszyn 5, Wojciechowski 5, Gabiński 2, Łukasiak 0, Chorab 0.
BM Slam Stal: Nowakowski 11, Hamilton 11, Tasić 10, Scott 8, King 8, Majewski 7, Chyliński 5, Kowalenko 5, Szymkiewicz 4.


15.09: GTK Gliwice – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 80:86 (16:35, 11:21, 23:13, 30:17)
GTK: LaChance 17, Mack 16, Dodd 14, Radwański 10, Dawkins 8, Kiwilsza 7, Robak 6, Słupiński 2, Piechowicz 0.
BM Slam Stal: King 26, Chyliński 13, Scott 12, Nowakowski 12, Hamilton 9, Majewski 5, Kowalenko 4, Szymkiewicz 3, Tasić 2.


22.09: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Miasto Szkła Krosno
28.09: King Szczecin – BM Slam Stal Ostrów Wlkp.

Polski Cukier Toruń

21.08: Polski Cukier Toruń – Biofarm Basket Poznań 110:73 (31:15, 25:20, 29:21, 25:17)
Polski Cukier Toruń: Cel 25, Wiśniewski 24, Śnieg 11, Sulima 11, Gruszecki 8, Karnowski 13, Lowery 8, Grochowski 7, Diduszko 3, Maćkiewicz 0, Sowa 0.


24.08: Polski Cukier Toruń – GTK Gliwice 89:66 (23:21, 23:12, 28:11, 15:22)
Polski Cukier: Gruszecki 21, Cel 15, Lowery 10, Karnowski 9, Wiśniewski 8, Mbodj 6, Śnieg 6, Sulima 6, Diduszko 6, Maćkiewicz 2.
GTK: Mack 18, LaChance 13, Dawkins 10, Piechowicz 6, Dodd 5, Kiwilsza 4, Kurbas 4, Robak 2, Radwański 2, Słupiński 2, Szlachetka 0.


25.08: Polski Cukier Toruń – GTK Gliwice 65:65 (12:11, 21:23, 13:24, 15:7)
Polski Cukier: Gruszecki 17, Wiśniewski 15, Lowery 9, Cel 7, Karnowski 6, Śnieg 6, Mbodj 3, Diduszko 2, Sulima 0.
GTK: Robak 11, Mack 10, Kiwilsza 9, Piechowicz 9, LaChance 9, Dawkins 5, Dodd 5, Radwański 4, Słupiński 3, Kurbas 0.


30.08: Polski Cukier Toruń – King Szczecin 87:81
Polski Cukier: Mbodj 21, Lowery 17, Sulima 11, Wiśniewski 9, Gruszecki 9, Śnieg 8, Cel 7, Diduszko 5, Grochowski 0, Ratajczak 0
King: Kikowski 17, Harris 15, Schenk 14, Diduszko 13, Jogela 8, Bartosz 6, Wilczek 5, Majcherek 2


01.09: Polski Cukier Toruń – Trefl Sopot 93:97 (16:28, 29:23, 28:23, 20:23)
Polski Cukier: Lowery 23, Sulima 19, Wiśniewski 15, Gruszecki 14, Śnieg 8, Cel 7, Diduszko 4, Mbodj 3, Grochowski 0.
Trefl: Śmigielski 23, Baker 15, Ł.Kolenda 15, Milovanović 13, Leończyk 10, Taylor 8, Kolenda 8, Jeszke 5, Kulka 0, Motylewski 0.


07.09: Polski Cukier Toruń – Arka Gdynia 63:61 (18:20, 17:3, 12:23, 16:15)
Polski Cukier: Sulima 17, Mbodj 12, Śnieg 11, Wiśniewski 9, Lowery 8, Diduszko 6, Perka 0.
Arka: Bostic 15, Dulkys 13, Wyka 9, Dylewicz 8, Łapeta 7, Upshaw 5,Szubarga 4,Florence 0.


08.09: Polski Cukier Toruń – KK Primorska Koper 77:60
Polski Cukier: Lowery 16, Mbodj 15, Diduszko 12,Śnieg 10,Perka 7,Ratajczak 7,Sulima 5,Maćkiewicz 3,Grochowski 2.


09.09: Polski Cukier Toruń – BC Goettingen 77:90
Polski Cukier: Lowery 19, Śnieg 18, Mbodj 15, Perka 13, Diduszko 8, Sulima 4.


15.09: Polski Cukier Toruń – Polpharma Starogard Gdański (w Bydgoszczy) 74:69
Polski Cukier: Diduszko 23, Śnieg 18, Mbodj 14, Lowery 9, Perka 9, Grochowski 1.
Polpharma: Bussey 21, Davis 13, Młynarski 11, Gołębiowski 7, Dzierżak 4, Załucki 3, Struski 3, Prahl 3, Brenk 2, Kemp 2.


16.09: Polski Cukier Toruń – King Szczecin (w Bydgoszczy) 72:75 (20:14, 19:27, 12:19, 21:15)
Polski Cukier: Lowery 21, Mbodj 16, Perka 16, Bartosz Diduszko 7, Ratajczak 7, Śnieg 5, Grochowski 0.
King: Kikowski 23, Paliukenas 18, Jogela 17, Sajus 8, Bartosz 5, Łukasz Diduszko 4, Suliński 0.


Stelmet Enea BC Zielona Góra

24.08: Jamalex Polonia Leszno – Stelmet Enea BC Zielona Góra 70:103 (20:30, 20:25, 21:24, 9:24)
Stelmet Enea BC: Hassell 24, Starks 23, Savović 17, Zamojski 14, Mokros 9, Sokołowski 6, Matczak 4, Koszarek 4, Traczyk 2, Mąkowski 0, Hrycaniuk 0


27.08: Alba Berlin – Stelmet Enea BC Zielona Góra 106:92 (20:20, 29:24, 38:27, 19:21)
Stelmet Enea BC: Starks 23, Hrycaniuk 16, Sokołowski 13, Savović 12, Zamojski 8, Hassell 7, Koszarek 6, Mokros 5, Matczak 2.


31.08: Stelmet Enea BC Zielona Góra – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 08:97 (31:28, 31:28, 26:17, 20:24)
Stelmet Enea BC: Starks 20, Savović 15, Hassell 14, Sokołowski 13, Zamojski 13, Mokros 12, Koszarek 9, Hrycaniuk 6, Matczak 6, Mąkowski 0, Traczyk 0
BM Slam Stal: Scott 23, Nowakowski 16, Szymkiewicz 14, Tasić 11, King 8, Żołnierewicz 8, Majewski 7, Chyliński 7, Kowalenko 3, Małecki 0, Grudziński 0, Kierlewicz 0


08.09: CEZ Nymburk – Stelmet Enea BC Zielona Góra 105:103 po dogr. (25:21, 24:30, 20:21, 24:21, 12:10)
Stelmet: DeVoe 20, Savović 19, Koszarek 17, Starks 14, Hassell 13, Matczak 10, Mokros 7, Kacinas 3, Makowski -, Traczyk -, Klocek -, Benarczyk -.


16.09: EWE Baskets Oldenburg – Stelmet Enea BC Zielona Góra 94:65
Stelmetu Enea BC: Sakic 18, Savovic 17, DeVoe 11, Zamojski 9, Koszarek 4, Starks 3, Matczak 2, Mokros 1.


21.09: Varese – Stelmet Enea BC Zielona Góra (w Brescii) 75:66 (21:19, 16:17, 16:16, 22:14)
Stelmet: Sokołowski 17, Savović 15, Sakić 9, Planinić 8, Koszarek 5, Starks 5, Matczak 3, Devoe 2, Hrycaniuk 0.


22.09: Pesaro – Stelmet Enea BC Zielona Góra (w Brescii)

Rosa Radom

25.08: Rosa Radom – SKK Siedlce 103:61 (32:16, 29:14, 18:17, 24:14)
Rosa: Neal 25, Mosquera-Perea 18, Zegzuła 17, Mielczarek 11, Szymański 7, Szczypiński 7, Piechowicz 5, Wątroba 5, Trotter 5, Wall 3, Tyszka 0.


02.09: Rosa Radom – Norrkoping Dolphins 64:77 (12:21, 24:28, 13:19, 15:9)
Rosa: Neal 17, Zegzuła 10, Mosquera-Perea 7, Wall 7, Szymański 6, Trotter 5, Mielczarek 5, Piechowicz 3, Wątroba 2, Szczypiński 2, Tyszka 0.


08.09: BM Slam Stal Ostrów Wlkp – Rosa Radom 105:86 (31:15, 32:20, 19:23, 23:28)
BM Slam Stal: Scott 22, Szymkiewicz 17, Majewski 15, Tasić 12, Nowakowski 10, King 10, Kowalenko 10, Chyliński 7, Kierlewicz 2, Grudziński 0.
Rosa: Neal 27, Mielczarek 18, Trotter 10, Perea 9, Wall 7, Zegzuła 7, Szczypiński 5, Piechowicz 3, Wątroba 0, Tyszka 0, Szymański 0.


09.09: Rosa Radom – Turi Svitavy (we Wrocławiu) 74:71 (24:22, 18:19, 14:20, 15:13)
Mosquera-Perea 17, Mielczarek 11, Piechowicz 10, Trotter 9, Szczypiński 8, Neal 6, Szymański 6, Zegzuła 5, Wątroba 2, Wall 0.


15.09: Rosa Radom – TBV Start Lublin (we Włocławku) 89:90 (17:24, 19:18, 25:22, 28:26)
Rosa: Trotter 23, Mosquera-Perea 16, Zegzuła 15, Neal 15, Mielczarek 10, Szczypiński 5, Piechowicz 3, Wątroba 2, Szymański 0
TBV Start: Dziemba 19, Dutkiewicz 18, Borowski 18, Wasington 12, Upson 5, Gospodarek 5, Szymański 4, Morris 4, Mirković 2, Kowalski 0


16.09: Trefl Sopot – Rosa Radom (we Włocławku) 66:68 (23:11, 13:14, 15:24, 15:19)
Trefl: Śmigielski 19, Leończyk 16, Milovanović 15, Walda 10, Baker 2, Motylewski 2, Kulka 2, Pułkotycki 0.
Rosa: Trotter 14, Mosquera-Perea 10, Mielczarek 10, Neal 9, Zegzuła 9, Szczypiński 6, Szymański 5, Piechowicz 3, Wątroba 2.


MKS Dąbrowa Górnicza

29.08: MKS Dąbrowa Górnicza – Sokół Łańcut 77:84
MKS: Łukasiak 24, Gabiński 17, Richardson 16, Wołoszyn 11, Wojciechowski 8, Kobel 1, Chorab 0, Zębski 0.


01.09: MKS Dąbrowa Górnicza – Miasto Szkła Krosno 90:94 (po dogr.) (15:21, 27:13, 20:17, 16:27, d. 12:16)
MKS: Wojciechowski 21, Wołoszyn 14, Gabiński 14, Dower 13, Davis 11, Zębski 7, Richardson 6, Chorab 2, Kobel 2.
Miasto Szkła: Loveridge 22, Jordan 21, Westbrook 14, Bogucki 12, Bogdanović 10, Grochowski 8, Bojanowski 4, Put 2, Krefft 1, Pogoda 0.


03.09: MKS Dąbrowa Górnicza – Jamalex Polonia 1912 Leszno   89:67 (26:12, 17:29, 27:13, 19:13)
MKS: Dower 20, Łukasiak 14, Gabiński 12, Wojciechowski 12, Richardson 11, Davis 10, Wołoszyn 6, Kobel 2, Zębski 2, Chorab 0.


07.09: Anwil Włocławek – MKS Dąbrowa Górnicza (Oświęcim) 83:67 (28:12, 21:25, 20:18, 14:12)
Anwil: Michalak 20, Kostrzewski 18, Lichodziej 15, Sobin 8, Szewczyk 8, Mihailović 6, Marković 5, Zyskowski 2, Komenda 1, Wadowski 0.
MKS: Davis 21, Wojciechowski 11, Wołoszyn 9, Richardson 8, Dower 7, Kobel 5, Melvin 4, Zębski 2, Gabiński 0, Łukasiak 0.


08.09: MKS Dąbrowa Górnicza – Polpharma Starogard Gd. 83:94 (28:24, 22:27, 15:21, 18:22)
MKS: Davis 23, Wojciechowski 17, Łukasiak 12, Melvin 11, Zębski 7, Dower 5, Wołoszyn 4, Richardson 2, Kobel 2, Gabiński 0, Chorab 0.
Polpharma: Bibbins 25, Bussey 19, Davis 15, Gołębiowski 10, Prahl 9, Załucki 6, Dzierżak 4, Struski 3, Brenk 3.


09.09: MKS Dąbrowa Górnicza – JIP Pardubice 85:85 (22:22, 12:20, 24:22, 27:21)
MKS: Davis 22, Wojciechowski 20, Melvin 15, Gabiński 9, Łukasiak 8, Wołoszyn 5, Kobel 4, Richardson 2, Zębski 0.


14.09: MKS Dąbrowa Górnicza – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. (w Gliwicach) 79:69 (14:19, 22:14, 24:23, 19:13)
MKS: Melvin 28, Kobel 16, Richardson 13, Zębski 10, Wołoszyn 5, Wojciechowski 5, Gabiński 2, Łukasiak 0, Chorab 0.
BM Slam Stal: Nowakowski 11, Hamilton 11, Tasić 10, Scott 8, King 8, Majewski 7, Chyliński 5, Kowalenko 5, Szymkiewicz 4.


15.09: MKS Dabrowa Górnicza – Miasto Szkła Krosno (w Gliwicach) 70:66 (11:11, 17:20, 21:14, 21:21)
MKS: Davis 20, Łukasiak 12, Wojciechowski 11, Wołoszyn 7, Melvin 6, Richardson 6, Gabiński 5, Zębski 3, Kobel 0.
Miasto Szkła: Jordan 23, Oczkowicz 8, Westbrook 8, Bojanowski 7, Bogucki 6, Loveridge 6, Williams 4, Grochowski 2, Bogdanović 2, Krefft 0, Put 0.


19.09: Miasto Szkła Krosno – MKS Dąbrowa Górnicza 71:81 (18:22, 19:20, 15:22, 19:17)
MKS: Wołoszyn 16, Łukasiak 15, Melvin 15, Davis 13, Gabiński 12, Richardson 4, Wojciechowski 4, Zębski 2, Chorab 0.


22.09: JIP Pardubice – MKS Dąbrowa Górnicza
28.09: TBV Start Lublin – MKS Dąbrowa Górnicza
29.09: MKS Dąbrowa Górnicza – Legia Warszawa (w Lublinie)

King Szczecin

30.08: Polski Cukier Toruń – King Szczecin 87:81
Polski Cukier: Mbodj 21, Lowery 17, Sulima 11, Wiśniewski 9, Gruszecki 9, Śnieg 8, Cel 7, Diduszko 5, Grochowski 0, Ratajczak 0
King: Kikowski 17, Harris 15, Schenk 14, Diduszko 13, Jogela 8, Bartosz 6, Wilczek 5, Majcherek 2


01.09: Trefl Sopot – King Szczecin (w Toruniu) (22:18, 21:14, 15:30, 27:23)
Trefl: Baker 17, Śmigielski 17, Leończyk 14, M.Kolenda 11, Taylor 9, Jeszke 5, Milovanović 5, Ł.Kolenda 4, Kulka 3, Motylewski 0.
King: Schenk 20, Jogela 13, Kikowski 12, Bartosz 12, Diduszko 10, Paliukenas 9, Harris 7, Majcherek 2, D.Wilczek 0.


07.09: King Szczecin – Trefl Sopot (w Koszalinie) 78:87 (18:27, 18:22, 18:20, 24:18)
King: Paliukenas 16, Diduszko 14, Jogela 12, Kikowski 12, Bartosz 11, Sajus 9, Schenk 4, Majcherek 0, Wilczek 0.
Trefl: Baker 30, Taylor 17, Milovanović 12, Leończyk 12, Jeszke 8, Kulka 6, Śmigielski 2, Motylewski 0, Rompa 0, Walda 0.


08.09: King Szczecin – Energa Kotwica Kołobrzeg (w Koszalinie) 109:64
King: Jogela 20, Kikowski 18, Sajus 16, Schenk 15, Paliukenas 13, Wilczek 11, Bartosz 10, Diduszko 4, Majcherek 2.


15.09: Enea Astoria Bydgoszcz – King Szczecin 73:106
King: Sajus 26, Jogela 25, Kikowski 21, Paliukenas 18, Diduszko 13, Bartosz 2, Suliński 1.


16.09: Polski Cukier Toruń – King Szczecin (w Bydgoszczy) 72:75 (20:14, 19:27, 12:19, 21:15)
Polski Cukier: Lowery 21, Mbodj 16, Perka 16, Bartosz Diduszko 7, Ratajczak 7, Śnieg 5, Grochowski 0.
King: Kikowski 23, Paliukenas 18, Jogela 17, Sajus 8, Bartosz 5, Łukasz Diduszko 4, Suliński 0.


22.09: King Szczecin – Energa Kotwica Kołobrzeg (w Starogardzie)
23.09: King Szczecin – Spójnia Stargard/AZS Koszalin (w Starogardzie)
28.09: King Szczecin – BM Slam Stal Ostrów Wlkp.

TBV Start Lublin

28.08: Rytas Wilno – TBV Start Lublin 100:71 (28:23, 19:17, 26:23, 27:8)
TBV Start: Gospodarek 13, Borowski 13, Washington 10, Upson 10, Szymański 9, Dziemba 6, Dutkiewicz 6, Mirković 2, Czerlonko 2, Kowalski 0, Pelczar 0.


29.09: BC Prienai – TBV Start Lublin 80:63 (14:16, 20:14, 20:19, 26:14)
TBV Start: Washington 18, Dutkiewicz 15, Szymański 7, Gospodarek 7, Mirkovć 6, Upson 6, Dziemba 3, Pelczar 1, Borowski 0, Czerlonko 0, Kowalski -.


08.09: TBV Start Lublin – JIP Pardubice (w Dąbrowie Górniczej) 87:78
(26:21, 18:20, 18:14, 25:23)
TBV Start: Dutkiewicz 13, Washington 13, Upson 10, Kowalski 10, Mirković 9, Borowski 9, Dziemba 9, Czerlonko 8, Gospodarek 4, Szymański 2,


09.09: TBV Start Lublin – Polpharma Starogard Gd. (w Dąbrowie Górniczej) 74:70 (10:17, 23:15, 20:16, 21:22)
TBV Start: Washington 19, Borowski 14, Dutkiewicz 13, Dziemba 8, Upson 8, Mirković 6, Gospodarek 5, Czerlonko 1, Szymański 0, Pelczar 0.
Polpharma: Bibbins 18, Bussey 14, Prahl 13, Davis 8, Gołębiowski 5, Dzierżak 5, Struski 5, Brenk 2, Załucki 0.


15.09: Rosa Radom – TBV Start Lublin (we Włocławku)89:90 (17:24, 19:18, 25:22, 28:26)
Rosa: Trotter 23, Mosquera-Perea 16, Zegzuła 15, Neal 15, Mielczarek 10, Szczypiński 5, Piechowicz 3, Wątroba 2, Szymański 0
TBV Start: Dziemba 19, Dutkiewicz 18, Borowski 18, Wasington 12, Upson 5, Gospodarek 5, Szymański 4, Morris 4, Mirković 2, Kowalski 0


16.09: Anwil Włocławek – TBV Start Lublin 70:75 (15:15, 14:12, 24:19, 17:29)
Anwil: Michalak 14, Kostrzewski 14, Lichodiej 12, Sobin 10, Marković 8, Simon 5, Szewczyk 3, Mihailović 2, Wadowski 2, Komenda 0
Start: Dutkiewicz 16, Washington 14, Mirković 10, Gospodarek 9, Borowski 6, Morris 6, Dziemba 6, Szymański 4, Upson 4, Czerlonko 0.


21.09: TBV Start Lublin – Trefl Sopot (w Starogardzie Gd.) 96:60 (24:14, 19:16, 28:14, 25:16)
TBV Start: Czerlonko 16, Dziemba 15, Washington 12, Upson 11, Gospodarek 11, Szymański 10, Morris 10, Dutkiewicz 9, Mirkovic 2
Trefl: Ł.Kolenda 15, Baker 11, Śmigelski 8, Taylor 7, Milovanovic 6, Kulka 5, Motylewski 4, Leończyk 4, Walda 0, Pułkotycki 0


22.09: Polpharma – TBV Start Lublin (w Starogardzie Gd.)
28.09: TBV Start Lublin – MKS Dąbrowa Górnicza
29.09: TBV Start Lublin – Miasto Szkła Krosno

Trefl Sopot

25.08: Trefl Sopot – Enea Astoria Bydgoszcz 89:66
Trefl: Taylor 19, Śmigielski 15, Ł. Kolenda 12, Milovanovic 11, M. Kolenda 9, Jeszke 7, Leończyk 7, Motylewski 6, Kulka 3.


26.08: Trefl Sopot – Enea Astoria Bydgoszcz 102:62 (29:13, 20:18, 28:19, 25:12)
Trefl: Śmigielski 16, Taylor 15, Motylewski 11, Milovanović 10, Leończyk 10, Kulka 9, Kolenda Ł. 8, Pułkotycki 6, Kolenda M. 5, Walda 5, Rompa 4, Jeszke 3, Didier-Urbaniak 0


01.09: Trefl Sopot – King Szczecin (w Toruniu) (22:18, 21:14, 15:30, 27:23)
Trefl: Baker 17, Śmigielski 17, Leończyk 14, M.Kolenda 11, Taylor 9, Jeszke 5, Milovanović 5, Ł.Kolenda 4, Kulka 3, Motylewski 0.
King: Schenk 20, Jogela 13, Kikowski 12, Bartosz 12, Diduszko 10, Paliukenas 9, Harris 7, Majcherek 2, D.Wilczek 0.


01.09: Polski Cukier Toruń – Trefl Sopot 93:97 (16:28, 29:23, 28:23, 20:23)
Polski Cukier: Lowery 23, Sulima 19, Wiśniewski 15, Gruszecki 14, Śnieg 8, Cel 7, Diduszko 4, Mbodj 3, Grochowski 0.
Trefl: Śmigielski 23, Baker 15, Ł.Kolenda 15, Milovanović 13, Leończyk 10, Taylor 8, Kolenda 8, Jeszke 5, Kulka 0, Motylewski 0.


07.09: King Szczecin – Trefl Sopot (w Koszalinie) 78:87 (18:27, 18:22, 18:20, 24:18)
King: Paliukenas 16, Diduszko 14, Jogela 12, Kikowski 12, Bartosz 11, Sajus 9, Schenk 4, Majcherek 0, Wilczek 0.
Trefl: Baker 30, Taylor 17, Milovanović 12, Leończyk 12, Jeszke 8, Kulka 6, Śmigielski 2, Motylewski 0, Rompa 0, Walda 0.


08.09: AZS Koszalin – Trefl Sopot 80:68 (18:20, 28:13, 12:22, 22:13)
AZS: Papić 22, Brandon 16, Radulović 15, Surmacz 11, Jakóbczyk 8, Kucharek 6, Tejić 2, Czujkowski 0, Ratajczak 0, Zywert 0.
Trefl:Śmigielski 14, Taylor 12, Baker 10, Leończyk 10, Milovanović 7, Motylewski 5, Jeszke 4, Kulka 4, Pułkotycki 2, Rompa 0, Walda 0.


15.09: Anwil Włocławek – Trefl Sopot 87:83 (21:20, 23:21, 22: 23, 21:19)
Anwil: Michalak 19, Lichodiej 18, Simon 14, Sobin 12, Mihailović 11, Kostrzewski 7, Szewczyk 3, Komenda 2, Markovic 1
Trefl: Baker 31, Jeszke 12, Milovanović 12, Kulka 10, Śmigielski 9, Leończyk 9


16.09: Trefl Sopot – Rosa Radom (we Włocławku) 66:68 (23:11, 13:14, 15:24, 15:19)
Trefl: Śmigielski 19, Leończyk 16, Milovanović 15, Walda 10, Kulka 2, Baker 2, Motylewski 2, Pułkotycki 0
Rosa: Trotter 14, Mielczarek 10, Mosquera-Perea 10, Zegzuła 9, Neal 9, Szczypiński 6, Szymański 5, Piechowicz 3, Wątroba 2.


21.09: TBV Start Lublin – Trefl Sopot (w Starogardzie Gd.) 96:60 (24:14, 19:16, 28:14, 25:16)
TBV Start: Czerlonko 16, Dziemba 15, Washington 12, Upson 11, Gospodarek 11, Szymański 10, Morris 10, Dutkiewicz 9, Mirkovic 2
Trefl: Ł.Kolenda 15, Baker 11, Śmigelski 8, Taylor 7, Milovanovic 6, Kulka 5, Motylewski 4, Leończyk 4, Walda 0, Pułkotycki 0


22.09: Legia – Trefl Sopot (w Starogardzie Gd.)
25.09: Arka Gdynia – Trefl Sopot

Arka Gdynia

01.09: Polpharma Starogard Gd. – Arka Gdynia 82:100 (21:29, 23:30, 24:22, 14: 19)
Polpharma: Młynarski 22, Davis 17, Bibbins 12, Bussey 8, Dzierżak 6, Gołębiowski 6, Struski 4, Brenk 3, Hicks 3, Załucki 2.
Arka: Florence 20, Łapeta 18, Dulkys 14, Upshaw 12, Bostic 9, Ponitka 8, Szubarga 5, Stryjewski 4, Dylewicz 3, Wyka 3, Witliński 2, Kamiński 2, Garbacz 0.


07.09: Polski Cukier Toruń – Arka Gdynia 63:61 (18:20, 17:3, 12:23, 16:15)
Polski Cukier: Sulima 17, Mbodj 12, Śnieg 11, Wiśniewski 9, Lowery 8, Diduszko 6, Perka 0.
Arka: Bostic 15, Dulkys 13, Wyka 9, Dylewicz 8, Łapeta 7, Upshaw 5,Szubarga 4,Florence 0.


08.09: BC Goettingen – Arka Gdynia (w Toruniu) 71:59 (21:25, 16:7, 14:16, 20:11)
Arka: Dulkys 14, Bostic 11, Szubarga 11, Upshaw 9, Wyka 6, Garbacz 6, Dylewicz 2.


09.09: Arka Gdynia – KK Primorska Koper (w Toruniu) 82:96 (24:22, 21:32, 28:22, 9:20)
Arka: Bostic 29, Dulkys 17, Wyka 15, Szubarga 9, Stryjewski 7, Dylewicz 3, Upshaw 2, Garbacz 0.


15.09: Arka Gdynia – FC Barcelona 67:94 (15:13, 26:37, 13:30, 13:14)
Arka: Dylewicz 10, Bostic 9, Ponitka 9, Dulkys 8, Upshaw 8, Wyka 8, Szubarga 8, Łapeta 1, Kamiński 0, Garbacz 0.


20.09: Ludwigsburg – Arka Gdynia 114:93
Arka: Bostic 25, Dulkys 20, Witliński 11, Szubarga 10, Ponitka 9, Upshaw 8, Dylewicz 5, Łapeta 5.


25.09: Arka Gdynia – Trefl Sopot

Polpharma Starogard Gd.

01.09: Polpharma Starogard Gd. – Arka Gdynia 82:100 (21:29, 23:30, 24:22, 14: 19)
Polpharma: Młynarski 22, Davis 17, Bibbins 12, Bussey 8, Dzierżak 6, Gołębiowski 6, Struski 4, Brenk 3, Hicks 3, Załucki 2.
Arka: Florence 20, Łapeta 18, Dulkys 14, Upshaw 12, Bostic 9, Ponitka 8, Szubarga 5, Stryjewski 4, Dylewicz 3, Wyka 3, Witliński 2, Kamiński 2, Garbacz 0.


03.09: AZS Koszalin – Polpharma Starogard Gd.   88:73 (23:17, 23:13, 19:12, 23:31)
AZS: Tejić 24, Surmacz 15, Zywert 15, Jakóbczyk 11, Radulović 10, Brandon 7, Czujkowski 4, Ratajczak 2.
Polpharma: Bibbins 25, Hicks 10, Bussey 8, Gołębiowski 8, Prahl 8, Dzierżak 6, Załucki 5, Struski 2, Davis 1, Brenk 0, Młynarski 0.


08.09: MKS Dąbrowa Górnicza – Polpharma Starogard Gd. 83:94 (28:24, 22:27, 15:21, 18:22)
MKS: Davis 23, Wojciechowski 17, Łukasiak 12, Melvin 11, Zębski 7, Dower 5, Wołoszyn 4, Richardson 2, Kobel 2, Gabiński 0, Chorab 0.
Polpharma: Bibbins 25, Bussey 19, Davis 15, Gołębiowski 10, Prahl 9, Załucki 6, Dzierżak 4, Struski 3, Brenk 3.


09.09: TBV Start Lublin – Polpharma Starogard Gd. (w Dąbrowie Górniczej) 74:70 (10:17, 23:15, 20:16, 21:22)
TBV Start: Washington 19, Borowski 14, Dutkiewicz 13, Dziemba 8, Upson 8, Mirković 6, Gospodarek 5, Czerlonko 1, Szymański 0, Pelczar 0.
Polpharma: Bibbins 18, Bussey 14, Prahl 13, Davis 8, Gołębiowski 5, Dzierżak 5, Struski 5, Brenk 2, Załucki 0.


15.09: Polski Cukier Toruń – Polpharma Starogard Gdański (w Bydgoszczy) 74:69
Polski Cukier: Diduszko 23, Śnieg 18, Mbodj 14, Lowery 9, Perka 9, Grochowski 1.
Polpharma: Bussey 21, Davis 13, Młynarski 11, Gołębiowski 7, Dzierżak 4, Załucki 3, Struski 3, Prahl 3, Brenk 2, Kemp 2.


16.09: Enea Astoria Bydgoszcz – Polpharma Starogard Gdański 66:90 (16:19, 12:17, 21:26, 17:28)
Polpharma: Gołębiowski 23, Prahl 17, Dzierżak 14, Brenk 9, Kemp 6, Struski 6, Załucki 6, Młynarski 4, Davis 3, Bussey 2.


21.09: Polpharma – Legia Warszawa 96:86 po dogrywce (21:15, 19:19, 17:34, 21:10,18:8)
Polpharma: Bibbins 25, Bussey 15, Davis 15, Prahl 9, Gołębiowski 7, Dzierżak 7, Struski 7, Młynarski 5, Brenk 5, Kemp 2
Legia: Kowalczyk 17, Pataev 13, Karolak 10, Linowski 10, Prewitt 8, Konopatzki 8, Kołodziej 6, Rubinstein 5, Pinder 4, Soluade 3, Nowerski 2, Sączewski 0


22.09: Polpharma – TBV Start Lublin

AZS Koszalin

26.08: AZS Koszalin – Energa Kotwica Kołobrzeg 83:73
AZS: Czujkowski 13, Papic 13, Surmacz 12, Tejić 10, Brandon 7, Jakóbczyk 6, Kucharek 6, Ratajczak 6, Radulović 5, Zywert 5.


03.09: AZS Koszalin – Polpharma Starogard Gd.  88:73 (23:17, 23:13, 19:12, 23:31)
AZS: Tejić 24, Surmacz 15, Zywert 15, Jakóbczyk 11, Radulović 10, Brandon 7, Czujkowski 4, Ratajczak 2.
Polpharma: Bibbins 25, Hicks 10, Bussey 8, Gołębiowski 8, Prahl 8, Dzierżak 6, Załucki 5, Struski 2, Davis 1, Brenk 0, Młynarski 0.


7.09: AZS Koszalin – Energa Kotwica Kołobrzeg 86:70 (24:25, 17:15, 26:8, 19:22)
AZS: Papić 22, Tejić 18, Radulović 14, Brandon 13, Ratajczak 6, Surmacz 6, Zywert 5, Jakóbczyk 2, Czujkowski 0, Kucharek 0.


8.09: AZS Koszalin – Trefl Sopot 80:68 (18:20, 28:13, 12:22, 22:13)
AZS: Papić 22, Brandon 16, Radulović 15, Surmacz 11, Jakóbczyk 8, Kucharek 6, Tejić 2, Czujkowski 0, Ratajczak 0, Zywert 0.
Trefl:Śmigielski 14, Taylor 12, Baker 10, Leończyk 10, Milovanović 7, Motylewski 5, Jeszke 4, Kulka 4, Pułkotycki 2, Rompa 0, Walda 0.


14.09: AZS Koszalin – STK Czarni Słupsk (w Kołobrzegu) 86:73 (22:25, 23:21, 24:17, 17:10)
AZS: Tejić 19, Brandon 12, Radulović 12, Surmacz 9, Papić 8, Kucharek 8, Zywert 7, Ratajczak 6, Czujkowski 3, Jakóbczyk 2.


15.09: Spójnia Stargard – AZS Koszalin (w Kołobrzegu) 61:68 (16:15, 25:10, 16:20, 4:23)
Spójnia: Hickey 11, Owens 11, Dymała 10, Madray 7, Pamuła 7, Fraś 6, Koziorowicz 4, Raczyński 3, Berdzik 2, Pryć 0.
AZS: Papić 21, Radulović 17, Surmacz 12, Brandon 8, Kucharek 5, Tejić 5, Czujkowski 0, Jakóbczyk 0, Ratajczak 0, Zywert 0.


19.09: STK Czarni Słupsk – AZS Koszalin 80:71
AZS: Surmacz 19, Papić 15, Tejić 15, Radulović 10, Zywert 5, Kucharek 4, Czujkowski 2, Walters 1, Ratajczak 0.


22.09: Spójnia Stargard – AZS Koszalin
23.09: AZS Koszalin – King Szczecin/Energa Kotwica Kołobrzeg (w Stargardzie)
29.09: Spójnia Stargard- AZS Koszalin

GTK Gliwice

18.08: GTK Gliwice – Górnik Trans.eu Wałbrzych 77:64 (20:16, 19:9, 18:23, 20:16)
GTK: Dodd 18, LaChance 16, Mack 11, Radwański 10, Słupiński 8, Dawkins 8, Robak 5, Dawdo 1, Piechowicz 0, Mateusz 0, Kurbas 0.


24.08: Polski Cukier Toruń – GTK Gliwice 89:66 (23:21, 23:12, 28:11, 15:22)
Polski Cukier: Gruszecki 21, Cel 15, Lowery 10, Karnowski 9, Wiśniewski 8, Mbodj 6, Śnieg 6, Sulima 6, Diduszko 6, Maćkiewicz 2.
GTK: Mack 18, LaChance 13, Dawkins 10, Piechowicz 6, Dodd 5, Kiwilsza 4, Kurbas 4, Robak 2, Radwański 2, Słupiński 2, Szlachetka 0.


25.08: Polski Cukier Toruń – GTK Gliwice 65:65 (12:11, 21:23, 13:24, 15:7)
Polski Cukier: Gruszecki 17, Wiśniewski 15, Lowery 9, Cel 7, Karnowski 6, Śnieg 6, Mbodj 3, Diduszko 2,Sulima 0.
GTK: Robak 11, Mack 10, Kiwilsza 9,Piechowicz 9,LaChance 9,Dawkins 5, Dodd 5, Radwański 4,Słupiński 3, Kurbas 0.


31.08: GTK Gliwice – BK Opava 96:84 (25:20, 18:19, 19:26, 34:19)
GTK: Kiwilsza 17, Dodd 14, Szlachetka 14, Radwański 13, Słupiński 10, Robak 10, LaChance 8, Mack 5, Dawdo 3, Dawkins 2, Piechowicz 0.


04.09: GTK Gliwice – Jamalex Polonia 1912 Leszno 91:72 (22:24, 20:17, 28:20, 21:11)
GTK: Mack 17, Radwański 15, Piechowicz 10, LaChance 10, Słupiński 10, Dodd 9, Dawkins 7, Robak 7, Kiwilsza 6, Szlachetka 0, Dawdo 0.


07.09: BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – GTK Gliwice 80:71 (24:17, 16:28, 21:4, 19:22)
BM Slam Stal: Scott 16, King 13, Nowakowski 12, Szymkiewicz 11, Majewski 9, Tasić 8, Kowalenko 7, Kierlewicz 2, Chyliński 2, Grudziński 0.
GTK: Mack 15, LaChance 15, Robak 11, Dodd 11, Radwański 5, Dawkins 5, Kiwilsza 4, Piechowicz 3, Słupiński 2, Szlachetka 0, Dawdo 0.


08.09: GTK Gliwice – Dekstone Turi Svitavy (Wrocław) 104:89 (25:27, 31:28, 25:20, 23:14)
GTK: LaChance 23, Mack 20, Szlachetka 19, Dodd 9, Dawkins 9, Słupiński 7, Robak 6, Piechowicz 5, Radwański 4, Kiwilsza 2, Dawdo 0.


12.09: NH Ostrava – GTK Gliwice 85:86 (16:21, 23:23, 26:18, 20:24)
GTK: LaChance 23, Dodd 15, Mack 9, Piechowicz 9, Radwański 7,  Słupiński 7, Dawkins 6, Robak 4, Kiwilsza 4,  Szlachetka 2.


14.09: GTK Gliwice – Miasto Szkła Krosno 82:84 (25:23, 19:22, 14:23, 24:16)
GTK:Mack 18, Radwański 17, Dodd 17, Kiwilsza 8, Dawkins 7, Piechowicz 6, LaChance 6, Robak 2, Słupiński 1, Szlachetka 0.
Miasto Szkła: Jordan 22, Loveridge 15, Williams 13, Westbrook 12, Put 9, Grochowski 5, Bogdanović 4, Oczkowicz 2, Bogucki 2, Krefft 0, Bojanowski 0.


15.09: GTK Gliwice – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 80:86 (16:35, 11:21, 23:13, 30:17)
GTK: LaChance 17, Mack 16, Dodd 14, Radwański 10, Dawkins 8, Kiwilsza 7, Robak 6, Słupiński 2, Piechowicz 0.
BM Slam Stal: King 26, Chyliński 13, Scott 12, Nowakowski 12, Hamilton 9, Majewski 5, Kowalenko 4, Szymkiewicz 3, Tasić 2.


18.09: BK Opava – GTK Gliwice 91:72 (19:10, 17:22, 24:15, 31:25)
GTK: Kiwilsza 17, Mack 12, Dodd 8, Robak 8, Dawkins 7, Słupiński 7, Piechowicz 6, Lachance 4, Radwański 3, Kurbas 0.


21.09: GTK Gliwice – NH Ostrava (w Levicach) 88:61 (17:16, 20:20, 24:6, 27:19)
GTK: Dodd 17, Mack 15, LaChance 11, Kurbas 9, Słupiński 9, Kiwilsza 8, Szlachetka 7, Radwański 7, Robak 5, Piechowicz 0, Dawkins 0.


22.09: BK Levicki Patrioti – GTK Gliwice
23.09: GTK Gliwice – Helios Domżale (w Levicach)

Miasto Szkła Krosno

25.08: Miasto Szkła Krosno – Sokół Łańcut 83:106


01.09: MKS Dąbrowa Górnicza – Miasto Szkła Krosno 90:94 (po dogr.) (15:21, 27:13, 20:17, 16:27, d. 12:16)
MKS: Wojciechowski 21, Wołoszyn 14, Gabiński 14, Dower 13, Davis 11, Zębski 7, Richardson 6, Chorab 2, Kobel 2.
Miasto Szkła: Loveridge 22, Jordan 21, Westbrook 14, Bogucki 12, Bogdanović 10, Grochowski 8, Bojanowski 4, Put 2, Krefft 1, Pogoda 0.


07.09: Stal Stalowa Wola – Miasto Szkła Krosno (w Rzeszowie)  37:99 (13:33, 14:22, 4:21, 6:23)
Miasto Szkła: Bogucki 20, Westbrook 18, Bogdanović 16, Jordan 13, Loveridge 10, Krefft 9, Bojanowski 7, Pogoda 4, Grochowski 2.


07.09: Miasto Szkła Krosno – Siarka Tarnobrzeg (w Rzeszowie) 120-46 (38:8, 28:17, 29:10, 25:11)
Miasto Szkła: Bogucki 21, Bogdanović 20, Loveridge 17, Krefft 17, Bojanowski 12, Grochowski 11, Pogoda 7, Jordan 6, Westbrook 5.


08.09: Miasto Szkła Krosno – Hensfort Przemyśl (w Rzeszowie) 112-52 (34:11, 26:14, 25:9, 27:18)
Miasto Szkła: Bogucki 32, Bogdanovic 15, Pogoda 14, Westbrook 13, Grochowski 12, Kreft 7, Bojanowski 7, Musijowski 6, Jordan 4, Loveridge 2


09.09: Sokół Łańcut – Miasto Szkła Krosno (w Rzeszowie) 71:91 (22:24, 19:25, 17:23, 13:19)
Miasto Szkła: Loveridge 21, Bojanowski 15, Westbrook 15, Bogucki 11, Jordan 10, Put 9, Bogdanović 5, Krefft 3, Pogoda 2.


14.09: GTK Gliwice – Miasto Szkła Krosno 82:84 (25:23, 19:22, 14:23, 24:16)
GTK:Mack 18, Radwański 17, Dodd 17, Kiwilsza 8, Dawkins 7, Piechowicz 6, LaChance 6, Robak 2, Słupiński 1, Szlachetka 0.
Miasto Szkła: Jordan 22, Loveridge 15, Williams 13, Westbrook 12, Put 9, Grochowski 5, Bogdanović 4, Oczkowicz 2, Bogucki 2, Krefft 0, Bojanowski 0.


15.09: MKS Dabrowa Górnicza – Miasto Szkła Krosno (w Gliwicach) 70:66 (11:11, 17:20, 21:14, 21:21)
MKS: Davis 20, Łukasiak 12, Wojciechowski 11, Wołoszyn 7, Melvin 6, Richardson 6, Gabiński 5, Zębski 3, Kobel 0.
Miasto Szkła: Jordan 23, Oczkowicz 8, Westbrook 8, Bojanowski 7, Bogucki 6, Loveridge 6, Williams 4, Grochowski 2, Bogdanović 2, Krefft 0, Put 0.


19.09: Miasto Szkła Krosno – MKS Dąbrowa Górnicza 71:81 (18:22, 19:20, 15:22, 19:17)
MKS: Wołoszyn 16, Łukasiak 15, Melvin 15, Davis 13, Gabiński 12, Richardson 4, Wojciechowski 4, Zębski 2, Chorab 0.


22.09: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Miasto Szkła Krosno
28.09: Legia Warszawa – Miasto Szkła Krosno (w Lublinie)
29.09: TBV Start Lublin – Miasto Szkła Krosno

Legia Warszawa

1.09: Legia Warszawa – GKS Tychy (niepunktowany)


9.09: Anwil Włocławek – Legia Warszawa 97:75 (23:21, 20:21, 19:13, 25:10, 10:10)
Anwil: Kostrzewski 17, Michalak 17, Mihailović 15, Lichodiej 14, Marković 9, Sobin 6, Szewczyk 4, Komenda 3, Wadowski 2.
Legia: Konopatzki 17, Pinder 14, Karolak 13, Kołodziej 10, Nowerski 8, Patejew 4, Saluade 3, Linowski 2, Sączewski 2, Rubinshtein 2, Kowalczyk -, Kucharski -.


10.09: Anwil Włocławek – Legia Warszawa 90:87 (24:28, 20:23, 15:10, 31:26)
Anwil: Mihajlović 29, Kostrzewski 14, Michalak 10, Marković 8, Szewczyk 8, Sobin 8, Lichodjej 8, Komenda 4, Wadowski 1, Piątek -, Bednarek -.
Legia: Karolak 28, Soluade 17, Linowski 13, Pinder 8, Kołodziej 7, Patiejew 5, Nowerski 4, Konopatzki 3, Rubinsztajn 2, Kowalczyk -, Sączewski -, Kucharski -.


15.09: Alytaus Dzūkija – Legia Warszawa 79:65 (25:10, 18:21, 18:18, 18:16)
Legia: Karolak 16, Kowalczyk 10, Kołodziej 9, Soluade 9, Nowerski 5, Linowski 5, Patiejew 4, Konopatzki 4, Rubinsztajn 3, Pinder 0, Sączewski 0, Kucharski -.


16.09: Alytaus Dzūkija – Legia Warszawa 87:71 (16:19, 25:22, 19:10, 27:20)
Legia: Karolak 17, Kowalczyk 11, Rubinsztajn 13, Nowerski 12, Kołodziej 5, Patiejew 5, Linowski 2, Sączewski 2, Pinder 0, Soluade -, Kucharski -.


21.09: Polpharma Starogard Gd.- Legia Warszawa 96:86 po dogrywce (21:15, 19:19, 17:34, 21:10,18:8)
Polpharma: Bibbins 25, Bussey 15, Davis 15, Prahl 9, Gołębiowski 7, Dzierżak 7, Struski 7, Młynarski 5, Brenk 5, Kemp 2
Legia: Kowalczyk 17, Pataev 13, Karolak 10, Linowski 10, Prewitt 8, Konopatzki 8, Kołodziej 6, Rubinstein 5, Pinder 4, Soluade 3, Nowerski 2, Sączewski 0


22.09: Trefl Sopot – Legia Warszawa (w Starogardzie Gd.)
28.09: Legia Warszawa – Miasto Szkła Krosno (w Lublinie)
29.09: MKS Dąbrowa Górnicza – Legia Warszawa (w Lublinie)

Spójnia Stargard

15.08: Spójnia – Hamburg Towers (niepunktowany)


22.08: Spójnia – Rostock Seawolves (niepunktowany)


01.09: Spójnia Stargard – Energa Kotwica Kołobrzeg 85:72 (24:21, 19:19, 25:12, 17:20)
Spójnia: Owens 18, Pabian 15, Dymała 11, Hayes 10, Fraś 7, Hickey 6, Pamuła 6, Berdzik 4, Bręk 4, Raczyński 4, Koziorowicz 0.


08.09: Niners Chemnitz – Spójnia Stargard (w Rostocku)  105:76 (30:13, 29:22, 26:19, 20:22)


09.09: Spójnia Stargard – FOG Naestved (w Rostocku) 71:84


14.09: Energa Kotwica Kołobrzeg – Spójnia Stargard 72:85 (15:20, 23:24, 18:16, 16:25)
Spójnia: Madray 18, Pamuła 17, Fraś 13, Owens 11, Dymała 10, Raczyński 8, Hickey 6, Pryć 2, Berdzik 0, Koziorowicz 0.


15.09: Spójnia Stargard – AZS Koszalin (w Kołobrzegu) 61:68 (16:15, 25:10, 16:20, 4:23)
Spójnia: Hickey 11, Owens 11, Dymała 10, Madray 7, Pamuła 7, Fraś 6, Koziorowicz 4, Raczyński 3, Berdzik 2, Pryć 0.
AZS: Papić 21, Radulović 17, Surmacz 12, Brandon 8, Kucharek 5, Tejić 5, Czujkowski 0, Jakóbczyk 0, Ratajczak 0, Zywert 0.


22.09: Spójnia Stargard – AZS Koszalin
23.09: Spójnia Stargard – King Szczecin/Energa Kotwica Kołobrzeg
29.09: Spójnia Stargard- AZS Koszalin


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o