NBA: Giannis Antetokounmpo – wsad prawie z osobistych w trakcie meczu!

9
4579

Giannis Antetokounmpo poprowadził Milwaukee Bucks do pierwszej wygranej w tegorocznych play-offach. W połowie trzeciej kwarty zrobił jednak rzecz niesamowitą. Po przechwycie, w kontrataku, poszedł na wsad, ale nie był to zwykły wsad! Giannis wybił się niemal z linii rzutów wolnych i poszybował nad obręcz!

Giannis przechwycił piłkę na własnej połowie i wystarczył mu tylko jeden kozioł, aby rozpocząć dwutakt. Co prawda można było mu odgwizdać kroki, ale nie bądźmy tacy drobiazgowi 🙂

W całym spotkaniu zdobył 24 punkty i miał 17 zbiórek, a na boisku spędził zaledwie 24 minuty. Obok jego nazwiska współczynnik plus/minus wynosi +30. Podobnie jak u innych graczy pierwszej piątki Bucks.

Bucks wygrali z Pistons 121:86. Drużyna z Detroit bez kontuzjowanego Blake’a Griffina nie miała szans w pierwszym spotkaniu tegorocznych play-offów. W pewnym momencie przewaga Bucks wynosiła 43 punkty.

Wszystkie najważniejsze informacje na temat tegorocznych play-offów NBA znajdziecie pod specjalnym tagiem: NBA playoffs 2019.

Więcej o poniedziałkowych meczach tutaj.

Wyniki NBA: 30 punktów Lillarda. Dominacja Celtics, Bucks i Rockets