Floyd Mayweather Jr. utytułowany bokser, który jest posiadaczem ogromnej fortuny , jest wielkim zwolennikiem zakładów bukmacherskich, w których z powodzeniem wygrywa spore sumy, często stawiając pieniądze na Golden State Warriors.

Floyd Mayweather słynie również z tego, że lubi chwalić się oraz imponować innym swoim bogactwem. W piątek za pośrednictwem swojego konta na instagramie, powiadomił swoich fanów o dużej sumie pieniędzy jaką udało mu się wygrać w dwóch zakładach, w których mistrz ringu bokserskiego, postawił na aktualnych mistrzów NBA, Golden State Warriors.

Pierwszy zakład miał miejsce przy okazji Finału Konferencji Zachodniej, w którym Wojownicy z Oakland rywalizowali z Oklahomą City Thunder. Mayweather postawił 170 tys. dolarów, na to, że Dubs doprowadzą do meczu nr 7.  Warriors wygrali 108:101 i popularny „Money” zgarnął 221 tysięcy dolarów.

Drugą szansę na wygraną Mayweather przeczuł przed pierwszym meczem finału ligi, pomiędzy Warriors i Cleveland Cavaliers, który został rozegranego w ubiegły piątek. „Money” ufając dobrej passie obstawił, że Stephen Curry i spółka, będą prowadzić do przerwy w meczu. Gdy zawodnicy schodzili do szatni po pierwszej połowie, wynik na tablicy wyników, potwierdzał przeczucie Mayweathera.  Było 52:43 dla Dubs. Postawione 70 tys. dolarów, dało wygraną w wysokości ponad 63,5 tys. dolarów.

Dwa zakłady i zarobek rzędu 280 tys. dolarów. Floyd Mayweather napewno skusi się na kolejną szansę wygrania łatwych pieniędzy.