Rosa Radom pokonała drużynę Polskiego Cukru Toruń 89:84. Radomianie musieli radzić sobie bez dwóch podstawowych zawodników, Gary’ego Bella i Jordana Callahana, którzy opuścili drużynę.

Polski Cukier Toruń – Rosa Radom 84:89

Pomimo osłabień radomianie już w pierwszej kwarcie zbudowali sobie niewielką przewagę. Bardzo dobrze grali Daniel Szymkiewicz oraz Michał Sokołowski, którzy powiększali dorobek punktowy swojej drużyny. W ekipie gospodarzy skutecznymi akcjami odpowiadali Jure Skifić i Kyle Weaver. Po dziesięciu minutach gry radomianie prowadzili różnicą 7 punktów. W drugiej odsłonie spotkania torunianie zaczęli niwelować straty. Gonić wynik próbowali Łukasz Wiśniewski i Bartosz Diduszko, ale na straży stał Michał Sokołowski i to Rosa prowadziła po pierwszej połowie 47:43.

Cała druga połowa była bardzo wyrównana. Obie ekipy odpowiadały punktami na skuteczne akcje rywali. W drużynie Polskiego Cukru punktował Obie Trotter, tym samym natychmiast odpowiadał Jarosław Zyskowski. Podopieczni trenera Jacka Winnickiego walczyli do samego końca, ale przyjezdni zdołali utrzymać przewagę wypracowaną w pierwszej połowie i wygrali to spotkanie 89:84.

Najlepszym zawodnikiem meczu okazał się Michał Sokołowski, który zdobył 21 punktów i miał 7 zbiórek. Wśród gospodarzy najlepiej spisał się Obie Trotter, zdobywca 17 punktów.