W sobotę NBA nie gra, ale za to w niedzielę!

W sobotę NBA nie gra, ale za to w niedzielę!
Kwiecień 29 17:49 2017 Print This Article

W sobotę nie będzie żadnego meczu NBA, ale za to w niedzielę !!! Dwa spotkania i w dodatku o 19.00 i 21.30 czasu polskiego! Oba niedzielne mecze transmitowane będą na antenie Canal+ Sport 2.

Już o 19.00 w niedzielę rozpocznie się seria Boston CelticsWashington Wizards. Marcin Gortat i jego koledzy nie odpoczywali zbyt długo, bo przecież w piątek wyeliminowali Atlantę Hawks.

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz o 21.30. Tylko jedna para pierwszej rundy playoffs NBA nie została jeszcze rozstrzygnięta i to właśnie to spotkanie pomiędzy Los Angeles Clippers a Utah Jazz pokaże Canal+ Sport 2 jako drugie.

Na zapowiedź serii CelticsWizards oraz więcej informacji o ostatnim meczu ClippersJazz zapraszamy na PROBASKET w niedzielę.

Nie znamy tylko jednego półfinalisty. Za to mamy znakomitą informację dla kibiców NBA w Europie! W niedzielę o 19.00…

Opublikowany przez Probasket.pl – Koszykarski Ekspert na 29 kwietnia 2017

 

Redakcja
Redakcja

Redakcja PROBASKET - oficjalne konto.

Zobacz więcej tekstów

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "W sobotę NBA nie gra, ale za to w niedzielę!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
johnson
Gość

Gdzie jest POTWÓR Z OAKLAND ??? Gdzie jest LEGOAT ??? Ich brak aktywności dzisiejszego dnia powoduje, że probasket.pl od razu awansowało o 6 pozycji w kategorii “BRAK KRETYNÓW”. Jak wrócą po masturbacji to pewnie zaatakują ze zdwojoną siłą i znów probasket.pl ostro poleci z sondażach.

wpDiscuz