Po dwóch sezonach spędzonych w Siarce Tarnobrzeg, Daniel Wall zmienia otoczenie. Kolejny sezon skrzydłowy spędzi pod wodzą dobrze znanego sobie trenera.


Daniel Wall zdecydował się na podpisanie umowy z AZS – em Koszalin, gdzie szkoleniowcem jest Piotr Ignatowicz, który miał już okazję współpracować z koszykarzem. Obaj panowie pracowali w Rosie Radom, Piotr Ignatowicz pełnił wówczas rolę asystenta trenera radomian. Od tamtego momentu, czyli sezonu 2008/09, minęło jednak wiele czasu. Daniel Wall w kolejnych latach reprezentował ŁKS Łódź, Siarkę Tarnobrzeg, Polpharmę Starogard Gd. oraz pierwszoligowy SKK Siedlce.

W Siedlcach zdołał rozegrać tylko 9 spotkań w trakcie których wyróżniał się na tyle, że sięgnął po niego trener Zbigniew Pyszniak. Skrzydłowy dokończył rozgrywki w Tarnobrzegu i został w nim na kolejny rok. Miniony sezon to dla zawodnika średnio niemal 31 minut gry podczas których notował 8.4 punktów, 5.2 zbiórki i 1.9 asysty.

Do koszalińskiego klubu niedawno dołączył Piotr Stelmach, ponadto w kadrze zespołu są już: Igor Wadowski, Marcin Nowakowski, Jakub Zalewski i Darrell Harris.


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o