Puchar dla zwycięzcy EuroBasketu w sobotę we Włocławku!

Puchar dla zwycięzcy EuroBasketu w sobotę we Włocławku!
Maj 05 20:06 2017 Print This Article

Puchar Nikołaja Siemaszko, czyli trofeum dla zwycięzcy EuroBasketu 2017, będzie można zobaczyć (a nawet zrobić sobie z nim zdjęcie) w sobotę 6 maja przed meczem ćwierćfinałowym play-off Anwil Włocławek – Energa Czarni Słupsk. Najmłodsi kibice mogą liczyć na niespodziankę!

Trofeum oraz oficjalna maskotka EuroBasketu 2017 – Sam Dunk – będą czekać na kibiców w Hali Mistrzów we Włocławku (między wejściami A i B) w sobotę od godz. 16.45. Każdy będzie miał okazję do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Dodatkowo, pierwsza setka najmłodszych fanów koszykówki otrzyma bezpłatne piłki!

Puchar „podróżuje” przez całą Europę – od Łotwy do Turcji. Odwiedzi tym samym wszystkie kraje, które zagrają w tegorocznym EuroBaskecie. Nazwane imieniem Nikołaja Siemaszko, członka Galerii Sław FIBA, trofeum po raz pierwszy użyto w 1995 roku. Obecnie używana będzie już trzecia wersja tego pucharu, która jest oczywiście wzorowana na poprzednich.

Mecz nr 2 ćwierćfinału play-off Anwil Włocławek – Energa Czarni Słupsk rozpocznie się o godz. 17.45. Transmisja w Polsacie Sport Extra od godz. 17.30.

Źródło: KoszKadra.pl

  Tagi:

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz