Z meczu na mecz rozgrywający reprezentacji Polski AJ Slaughter łapie coraz to lepszą formę. W ostatniej kolejce jego Banvit BK pokonał bez większego problemu we własnej hali Ankara Kolejliler 92:70.

Ekipa Slaughtera była zdecydowanym faworytem tego spotkania i trzeba jasno przyznać, że ani przez chwilę zwycięstwo Banvitu nie było zagrożone. Pierwsza kwarta wygrana 9 punktami dała im sporo pewności i z kwarty na kwartę powiększali swoją przewagę.

Kapitalne zawody rozegrał właśnie Slaughter, który fenomenalnie rozporządzał grą Banvitu, zdobywając również punkty. Polski rozgrywający spotkanie to skończył z 11 punktami, 10 asystami i 4 zbiórkami. Najlepszym strzelcem zespołu był znany w naszym kraju Dominique Johnson, zdobywca 24 punktów, 3 zbiórek i 3 asyst.

Dzięki temu zwycięstwu Banvit awansował na trzecie miejsce w tabeli tureckiej ekstraklasy. Z bilansem 14 zwycięstw i 6 porażek jest już pewny awansu do fazy Play Off i dzięki coraz to lepszej formie całego zespołu, w tym także Slaughtera jest jednym z kandydatów do tytułu.