PLK: Zajcew przechodzi do Stelmetu

PLK: Zajcew przechodzi do Stelmetu
Lipiec 27 10:46 2016 Print This Article

Mistrz Polski, Stelmet Zielona Góra podpisał roczny kontrakt z Igorem Zajcewem, który w poprzednim roku reprezentował barwy Rosy Radom. Ukrainiec występuje na pozycji silnego skrzydłowego.

Nowy nabytek aktualnego Mistrza Polski , Igor Zajcew w poprzednich rozgrywkach reprezentując barwy Wicemistrza Polski, Rosy Radom notował średnio 10,8 pkt i 5,1 zbiórki w każdym meczu w Polskiej Lidze. Oprócz tego Ukrainiec występował w rodzinnym kraju, gdzie w 2015 roku sięgnął po mistrzostwo.

 

 

 

 

Ignacy Sławiński
Ignacy Sławiński

Zobacz więcej tekstów

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "PLK: Zajcew przechodzi do Stelmetu"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Michał
Gość

Wirtualne pieniążki przyciągnęły Igora… Chyba pójdzie z ty sztelmetem na dno

yrt
Gość
Panie Igorze Zajcew, Pański nowy pracodawca musi spłacić gwiazdora z zeszłego sezonu (wysoki kontrakt) i jego doświadczonego kolegę (niższy kontrakt), a potem musi coś rzucić byłym koszykarzom (po wyrokach BAT), którzy zapewniali sukcesy w poprzednich sezonach, gdyż liczy na ugody z nimi i po tym wyśle – jak twierdzi, żeby anulowali mu zakaz transferów, który nie wie co oznacza, a w ogóle to sprawa dla prawników sportowych.* Zalega również innym zawodnikom z minionego mistrzowskiego sezonu, ale z nimi podpisał ugody respektowane przez PLK. Jakim cudem wykombinował Pan, że dla Pana znajdą się pieniążki i podpisał kontrakt? Może poszedł Pan tam… Czytaj więcej »
Pawka
Gość

Wywód godniejszy lepszej sprawy, ale widocznie coś uwiera Pana Yrt. Może jakieś kompleksy, może zazdrość ale jest prawdopodobne że to zwyczajna zawiść. Nieuleczalne. Jeśli się nie ziści takie złożeczenie to problem się pogłębi, Jeśli się ziści to jeszcze bardziej. Tak że nie ma już nadzieji dla Pana Yrt.

wpDiscuz