Grzegorz Keler, 2012-06-08, o godzinie 11:58

Prezentujemy najnowsze wydanie programu koszykarskich transmisji. Jakie i na jakich kanałach będzie mogli zobaczyć koszykarskie wydarzenia w nadchodzącym tygodniu? Pełna rozpiska polskich stacji tylko na Probasket.

Zobacz także: Bachański ponownie prezesem PZKosz

25 (wtorek)
01.00 STS.pl Cleveland Cavaliers - Orlando Magic - NBA (na żywo)
04.10 Orange Sport: Proces Allena Iversona
09.00 nSport: Basket+
10.15 Canal+ Sport: One Devotion
11.00 Canal+ Sport: Basket+
13.07 Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – AZS Koszalin – PLK
17.00 Canal+ Sport: One Devotion
17.30 nSport: Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers – NBA
18.45 TVP Sport: Stelmet Zielona Góra – PAOK – Eurocup (na żywo)
19.00 Eurosport2: Stelmet Zielona Góra – PAOK – Eurocup (na żywo)
20.30 Sportklub: Energa Toruń - Widzew Łódź – BLK
20.45 Eurosport2: Grissin Bon Reggio Emilia - Paris-Levallois Basket – europejskie pucharu
23.35 TVP Sport: Stelmet Zielona Góra – PAOK – Eurocup

26 listopada (środa)
00.30 Canal+ Sport: Basket+
01.00 STS.pl: Washington Wizards - Atlanta Hawks - NBA (na żywo)
01.30 Sportklub: Herbalife Gran Canaria - Bilbao Basket – liga hiszpańska
03.00 Eurosport2: Stelmet Zielona Góra – PAOK – Eurocup
03.30 Sportklub: Valencia BC - Unicaja CB – liga hiszpańska
04.30 Eurosport2: Grissin Bon Reggio Emilia - Paris-Levallois Basket – europejskie pucharu
07.00 Sportklub: Energa Toruń - Widzew Łódź – BLK
08.00 TVP Sport: Stelmet Zielona Góra – PAOK – Eurocup
11.00 Canal+ Sport: Basket+
12.45 Canal+ Sport: One Devotion
13.07 Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – AZS Koszalin - PLK
14.00 Eurosport2: Grissin Bon Reggio Emilia - Paris-Levallois Basket – europejskie pucharu
15.55 TVP Sport: Stelmet Zielona Góra – PAOK – Eurocup
17.00 Canal+ Sport: Basket+
17.00 eurpsport2: Chimki Obwód Moskiewski - KK Union Olimpija – europejskie pucharu
18.45 Sportklub: Beşiktaş JK - Zenit Sankt Petersburg – europejskie pucharu

27 listopada (czwartek)
00.30 Canal+ Sport: Basket+
01.00 Canal+ Sport: Cleveland Cavaliers - Washington Wizards – NBA (na żywo)
01.00 STS.pl: Cleveland Cavaliers - Washington Wizards – NBA (na żywo)

02.00 Orange Sport: Proces Allena Iversona
03.00 Eurosport2: Grissin Bon Reggio Emilia - Paris-Levallois Basket – liga europejska
03.30 Sportklub: Herbalife Gran Canaria - Bilbao Basket – liga hiszpańska
03.45 Canal+ Sport: Basket+
04.30 Eurosport2: Beşiktaş JK - Zenit Sankt Petersburg – europejskie pucharu
05.00 Sportklub: Energa Toruń - Widzew Łódź – BLK
05.30 Canal+ Sport: One Devotion – magazyn koszykarski
09.00 Canal+ Sport: Basket+
09.00 Canal+ Sport: Cleveland Cavaliers - Washington Wizards – NBA
09.07 Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń – AZS Koszalin - PLK
11.00 Canal+ Sport: Basket+
13.20 TVP Sport: Stelmet Zielona Góra – PAOK – Eurocup
16.25 Canal+ Sport: One Devotion
17.00 nSport: Cleveland Cavaliers - Washington Wizards – NBA
18.00 Canal+ Sport: Basket+
19.10 Canal+ Family: Fenerbahçe Ülker - PGE Turów Zgorzelec – Euroliga (na żywo)
19:15 STS.pl: Fenerbahçe Ülker - PGE Turów Zgorzelec – Euroliga (na żywo)
20:15 STS.pl: Alba Berlin - Unicaja Malaga - Euroliga (na żywo)
20:45 STS.pl: Laboral Kutxa Vitoria - BC Olympiakos Pireus - Euroliga (na żywo)

22.00 Canal+ Sport: NBA Action
22.30 Canal+ Sport: Basket+
23.00 Sportklub: Energa Toruń - Widzew Łódź – BLK

28 listopada (piątek)
01.00 Sportklub: Herbalife Gran Canaria - Bilbao Basket – liga hiszpańska
06.30 Canal+ Sport: Basket+
07.00 Canal+ Sport: Fenerbahçe Ülker - PGE Turów Zgorzelec – Euroliga
09.00 nSport: Basket+
09.00 Canal+ Sport: NBA Action
11.30 Canal+ Sport: Basket+
16.45 Canal+ Sport: Basket+
18.45 STS.pl: Efes Stambuł - Banco di Sardegna Sassari - Euroliga (na żywo)
20:00 STS.pl: Panathinaikos Ateny - Bayern Monachium - Euroliga (na żywo)

20.05 nSport: Basket+
20:45 STS.pl: FC Barcelona - EA7 Emporio Armani Mediolan - Euroliga (na żywo)

29 listopada (sobota)
00.00 Canal+ Sport: Fenerbahçe Ülker - PGE Turów Zgorzelec – Euroliga
03.20 Orange Sport: Proces Allena Iversona
09.00 Canal+ Sport: Boston Celtics - Chicago Bulls – NBA
11.40 nSport: Basket+
12.30 nSport: NBA Action
13.00 nSport: Fenerbahçe Ülker - PGE Turów Zgorzelec – Euroliga
18.10 Canal+ Sport: Basket+
18.15 Orange Sport: SK Legia Warszawa - PTG Sokół Łańcut – 1LM
20.50 nSport: Boston Celtics - Chicago Bulls – NBA

30 listopada (niedziela)
01.00 Canal+ Sport: Washington Wizards - New Orleans Pelicans – NBA
03.45 Canal+ Sport: Basket+
09.00 Canal+ Sport: Washington Wizards - New Orleans Pelicans – NBA
12.30 Sportklub: FC Barcelona - UCAM Murcia – liga hiszpańska (na żywo)
19.45 Polsat Sport: MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Turów Zgorzelec – PLK (na żywo)
21.30 Canal+ Sport: Detroit Pistons - Golden State Warriors – NBA (na żywo)
23.15 Sportklub: Real Madryt - CAI Zaragoza – liga hiszpańska



Sprawdź: PROBASKET News - nowy koszykarski serwis informacyjny