Grzegorz Keler, 2012-06-08, o godzinie 11:58

Prezentujemy najnowsze wydanie programu koszykarskich transmisji. Jakie i na jakich kanałach będzie mogli zobaczyć koszykarskie wydarzenia w nadchodzącym tygodniu? Pełna rozpiska polskich stacji tylko na Probasket.

Zobacz także: NBA: „Zawodnicy chcą być jak Jordan, z kolei trenerzy jak Popovich”

19 maja (wtorek)
09.00 Canal+ Sport: Euroliga
09.00 nSport: Basket+
10.00 TVP Sport: Polska – Szwecja
11.00 Canal+ Sport: Basket+
11.07 Polsat Sport News: PGE Turów Zgorzelec – Energa Czarni Słupsk – TBL play-off
17.00 Canal+ Sport: Basket+
17.30 STS.pl Żalgiris Kowno - Juventus Utena - Litwa (na żywo)
19.50 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – PGE Turów Zgorzelec – TBL play-off (na żywo)
20.45 STS.pl Umana Reyer Wenecja - Cantu - Włochy (na żywo)
20.45 STS.pl Reggio Emilia - Brindisi - Włochy (na żywo)

20 maja (środa)
00.30 Canal+ Sport: Basket+
03.00 Canal+ Sport: NBA play-off (na żywo)
03.00 STS.pl Golden State Warriors - Houston Rockets - NBA (na żywo)
05.45 Canal+ Sport: Basket+
09.00 Canal+ Sport: Basket+
09.nSport: Basket+
11.00 Canal+ Sport: Basket+
11.07 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – PGE Turów Zgorzelec – TBL play-off
17.00 Canal+ Sport: Basket+
18.00 Canal+ Sport: NBA play-off
19.50 Polsat Sport News: Rosa Radom – Stelmet Zielona Góra – TBL play-off (na żywo)
20.50 TVP Sport: Polska – Szwecja
00.00 Canal+ Sport: Basket+

21 maja (czwartek)
02.30 Canal+ Sport: NBA play-off (na żywo)
03.00 STS.pl Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers - NBA (na żywo)
05.15 Canal+ Sport: Basket+
09.00 nSport: Basket+
09.00 Canal+ Sport: NBA play-off
12.00 Canal+ Sport: Basket+
13.07 Polsat Sport News: Rosa Radom – Stelmet Zielona Góra – TBL play-off
16.00 nSport: Euroliga
17.00 Canal+ Sport: Basket+
17.35 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – PGE Turów Zgorzelec – TBL play-off (na żywo)
20.00 Canal+ Sport: NBA Action
20.30 nSport: NBA play-off
23.00 Canal+ Sport: Basket+

22 maja (piątek)
03.00 Canal+ Sport: NBA play-off (na żywo)
03.00 STS.pl Golden State Warriors - Houston Rockets - NBA (na żywo)
05.45 Canal+ Sport: Basket+
08.30 Canal+ Sport: NBA Action
09.00 Canal+ Sport: NBA play-off
09.00 nSport: Basket+
11.07 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – PGE Turów Zgorzelec – TBL play-off
17.00 Canal+ Sport: Basket+
19.50 Polsat Sport News: Rosa Radom – Stelmet Zielona Góra – TBL play-off (na żywo)
20.30 nSport: NBA play-off

23 maja (sobota)
02.30 Canal+ Sport: NBA play-off (na żywo)
05.15 Canal+ Sport: Basket+
08.50 nSport: Basket+
09.00 Canal+ Sport: NBA play-off
09.07 Polsat Sport News: TBL play-off
11.15 Canal+ Sport: Basket+
12.30 nSport: NBA Action
18.15 nSport: NBA play-off

24 maja (niedziela)
03.00 Canal+ Sport: NBA play-off (na żywo)
05.45 Canal+ Sport: Basket+
06.00 nSport: Euroliga
09.00 Canal+ Sport: NBA play-off
12.15 Sportklub: Liga hiszpańska (na żywo)
14.15 nSport: NBA play-off
19.50 Polsat Sport News: PGE Turów Zgorzelec – Energa Czarni Słupsk – TBL play-off (na żywo) – jeśli potrzebny

Nie, dziękuję. Zamknij to okienko.