Grzegorz Keler, 2012-06-08, o godzinie 11:58

Prezentujemy najnowsze wydanie programu koszykarskich transmisji. Jakie i na jakich kanałach będzie mogli zobaczyć koszykarskie wydarzenia w nadchodzącym tygodniu? Pełna rozpiska polskich stacji tylko na Probasket.

Zobacz także: NBA: Kings i Gay doszli do porozumienia

18 listopada (wtorek)
01:00 STS.pl: Cleveland Cavaliers – Denver Nuggets - NBA (na żywo)
01.15 Canal+ Sport: One Devotion – magazyn koszykarski
04.10 Orange Sport: Proces Allena Iversona
09.07 Polsat Sport News: Trefl Sopot – Stelmet Zielona Góra - TBL
09.10 nSport: Basket+
09.15 nSport: One Devotion – magazyn koszykarski
14.00 Sportklub: Bilbao Basket - CAI Zaragoza – liga hiszpańska
16.00 Sportklub: Energa Toruń - Basket Gdynia – BLK
17.00 Canal+ Sport: Basket+
19.30 nSport: One Devotion – magazyn koszykarski
20.00 nSport: EA7 Emporio Armani Mediolan - PGE Turów Zgorzelec – Euroliga
20.45 Eurosport2: KK Partizan - Lietuvos Rytas Wilno – europejskie puchary
22.30 Sportklub: Energa Toruń - Basket Gdynia – BLK
23.00 Canal+ Sport: Basket+

19 listopada (środa)
01:30 STS.pl: Atlanta Hawks – LA Lakers - NBA (na żywo)
04.30 Eurosport2: KK Partizan - Lietuvos Rytas Wilno – europejskie puchary
08.00 Eurosport2: KK Partizan - Lietuvos Rytas Wilno – europejskie puchary
09.00 nSport: Basket+
11.00 Canal+ Sport: Basket+
17.00 Canal+ Sport: Basket+
17.55 TVP Sport: Lokomotiw Kubań - Stelmet Zielona Góra – Eurocup (na żywo)
18.15 Sportklub: Energa Toruń - Basket Gdynia – BLK
18.30 Eurospor2: VEF Ryga - Chimki Obwód Moskiewski – europejskie puchary
20.50 nSport: Basket+
23.00 Canal+ Sport: Basket+
23.20 TVP Sport: Lokomotiw Kubań - Stelmet Zielona Góra – Eurocup
23.45 nSport: One Devotion – magazyn koszykarski

20 listopada (czwartek)
01:00 STS.pl: Cleveland Cavaliers – San Antonio Spurs- NBA (na żywo)
01:00 STS.pl: Washington Wizards – Dallas Mavericks - NBA (na żywo)
01.30 Eurosport2: KK Partizan - Lietuvos Rytas Wilno – europejskie puchary
02.00 Orange Sport: Proces Allena Iversona
03.30 Eurospor2: VEF Ryga - Chimki Obwód Moskiewski – europejskie puchary
05.00 Sportklub: Energa Toruń - Basket Gdynia – BLK
05.30 Canal+ Sport: One Devotion – magazyn koszykarski
07.07 Polsat Sport News: Trefl Sopot – Stelmet Zielona Góra - TBL
09.00 nSport: Basket+
09.40 TVP Sport: Lokomotiw Kubań - Stelmet Zielona Góra – Eurocup
11.05 Canal+ Sport: Basket+
15.00 Eurospor2: VEF Ryga - Chimki Obwód Moskiewski – europejskie puchary
16.00 nSport: One Devotion – magazyn koszykarski
17.00 Canal+ Sport: Basket+
18:30 STS.pl: CSKA Moskwa – Alba Berlin - Euroliga (na żywo)
18:45 STS.pl: Olympiakos Piresu – Valencia BC - Euroliga (na żywo)
19.50 Canal+ Sport: NBA Action
20:15 STS.pl: Bayern Monachium – FC Barcelona - Euroliga (na żywo)
20.20 Canal+ Sport: PGE Turów Zgorzelec - Panathinaikos AO – Euroliga (na żywo)
20:45 STS.pl: Limoges vs Maccabi - Euroliga (na żywo)
20:45 STS.pl: PGE Turów Zgorzelec - Panathinaikos AO (na żywo)
20.45 nSport: Basket+
22.45 Canal+ Sport: Basket+

21 listopada (piątek)
02:00 STS.pl:Miami Heat – LA Clippers - NBA (na żywo)
02.00 Eurospor2: VEF Ryga - Chimki Obwód Moskiewski – europejskie puchary
03.00 Eurosport2: KK Partizan - Lietuvos Rytas Wilno – europejskie puchary
03.30 Sportklub: Energa Toruń - Basket Gdynia – BLK
07.07 Polsat Sport News: Trefl Sopot – Stelmet Zielona Góra - TBL
09.00 nSport: Basket+
09.00 Canal+ Sport: NBA Action
09.30 Canal+ Sport: PGE Turów Zgorzelec - Panathinaikos AO – Euroliga
11.30 Canal+ Sport: Basket+
15.40 TVP Sport: Lokomotiw Kubań - Stelmet Zielona Góra – Eurocup
17.00 Canal+ Sport: Basket+
18:45 STS.pl: Żalgris Kowno – Real Madryt (na żywo)
20.05 nSport: Basket+
20:45 STS.pl: Unicaja Malaga - Cedevita Zagrzeb (na żywo)
00.00 Canal+ Sport: Basket+

22 listopada (sobota)
02.00 Canal+ Sport: Washington Wizards - Cleveland Cavaliers – NBA (na żywo)
02:00 STS.pl: Washington Wizards - Cleveland Cavaliers - NBA (na żywo)
03.20 Orange Sport: Proces Allena Iversona
04.45 Canal+ Sport: Basket+
09.00 Canal+ Sport: Washington Wizards - Cleveland Cavaliers – NBA
11.45 nSport: Basket+
12.30 nSport: NBA Action
13.00 nSport: Washington Wizards - Cleveland Cavaliers – NBA
13.00 TVP Sport: Lokomotiw Kubań - Stelmet Zielona Góra – Eurocup
14.45 Canal+ Sport: Basket+

23 listopada (niedziela)
01:30 STS.pl: Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors - NBA (na żywo)
02.00 Canal+ Sport: Houston Rockets - Dallas Mavericks – NBA (na żywo)
09.00 Canal+ Sport: Houston Rockets - Dallas Mavericks – NBA
13.00 nSport: PGE Turów Zgorzelec - Panathinaikos AO – Euroliga
13.00 Sportklub: Herbalife Gran Canaria - Bilbao Basket – liga hiszpańska (na żywo)
19.30 Sportklub: Valencia BC - Unicaja CB – liga hiszpańska
19.45 Polsat Sport/Polsat Sport News: Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin – TBL (na żywo)
21.30 Sportklub: Herbalife Gran Canaria - Bilbao Basket – liga hiszpańska
00.00 Canal+ Sport: Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers – NBA (na zywo)

24 listopada (poniedziałek)
02.00 Sportklub: Valencia BC - Unicaja CB – liga hiszpańska
03.30 Sportklub: Energa Toruń - Basket Gdynia – BLK
09.00 Canal+ Sport: Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers – NBA



Sprawdź: PROBASKET News - nowy koszykarski serwis informacyjny