NBA: Wpadka Dallas Mavericks

NBA: Wpadka Dallas Mavericks
Luty 06 11:48 2018 Print This Article

Dirk Nowitzki dokonał poprzedniej nocy czegoś absolutnie niesamowitego. Jako szósty gracz w historii, rozegrał w NBA 50 tysięcy minut. Kamień milowy osiągnął w koszulce, na której błędnie napisano jego nazwisko.

Dallas Mavericks przegrali poprzedniej nocy z Los Angeles Clippers po runie 13:0 ekipy Doca Riversa w trakcie kilku ostatnich minut. Bez względu na ostateczny wynik, Dirkowi Nowitzkiemu udało się dobić do 50 tysięcy minut spędzonych na parkietach NBA. Do klubu należą już Kareem Abdul-Jabbar, Karl Malone, Kevin Garnett, Jason Kidd i Elvin Hayes.
Ale na koszulce Niemca zamiast poprawnego nazwiska, pojawił się napis “Nowitkzi“. – Zazwyczaj patrzę na swoją koszulkę, ale teraz przeoczyłem tę pomyłkę. Myślę, że to w pewien sposób podsumowuje nasz sezon – stwierdził skrzydłowy. Jak wygląda przyszłość dla zawodnika Mavs? Niewykluczone, że po tym sezonie zostanie w Dallas na jeszcze jeden. Na razie Dirk nie chce niczego rozstrzygać.

W 54 meczach bieżących rozgrywek, Nowitzki spędza na parkiecie średnio 25 minut i notuje w tym czasie 12,1 punktu, 5,6 zbiórki trafiając 45,5 FG% oraz znakomite 42,5 3PT%.

NBA: Nets oddali gracza. Kemba Walker i LeBron w jednej drużynie?


Michał Kajzerek
Michał Kajzerek

Zobacz więcej tekstów

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "NBA: Wpadka Dallas Mavericks"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Jehowy
Gość

Dramat, koleżka co to zrobił pewnie już nie pracuje 😀

wpDiscuz