NBA: Wade myślami ciągle w Miami

NBA: Wade myślami ciągle w Miami
Luty 15 12:24 2017 Print This Article

Dwyane Wade może i zmienił drużynę, może i gra teraz dla Chicago Bulls, jednak wszystko wskazuje na to, że Miami Heat to nadal bardzo ważny element jego życia. 

– Jeśli widzę, że Heat grają, powiedzmy, przeciwko Denver, to myślę – cholera pokonamy ich? To jest w moim umyśle. Spędziłem tam 13 lat – powiedział Wade w wypowiedzi dla Yahoo Adrianowi Wojnarowskiemu.

Ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich było to, gdy Dwayne Wade w lipcu 2016 roku, po 13 latach spędzonych w Miami Heat, podpisał nowy kontrakt z Bulls. Zapewne wiele lat spędzonych w barwach Miami mocno zakorzeniło się w koszykarzu i ludziach z jego otoczenia.

– I to nawet nie tylko ja mam to w swojej głowie, nawet udzie wokół mnie. Pytają: Hej, idziesz do miasta?  -Uh, nie. To chyba nie Heat, Bulls są gdzie indziej – dodaje Wade.

Pomimo okoliczności, które doprowadziły do ​​jego odejścia z zespołu z Florydy, nie ukrywa, że nadal myślami jest w Miami i ogląda mecze dawnej drużyny. – Czy dalej śledzę mecze Heat? Tak! Obserwuję ich, ponieważ tak czy inaczej, to wciąż moja drużyna. To zawsze będzie moja drużyna w jakimś sensie, chociażby ze względu na to, co udało mi się tam osiągnąć.

Wade dodał, że nie ma wątpliwości, iż jego koszulka po odejściu na emeryturę ostatecznie zostanie w Miami, gdzie zdobył trzy mistrzostwa.

NBA: 30 minut najlepszych dunków!Natalia Domańska

napisz komentarz

3 komentarze

 1. Luty 15, 14:24 #1 Jehowy

  Nie da się od tak zapomnieć o drużynie, którą się kochało/kocha.
  PS szanuję bardzo!

  Reply to this comment
 2. Luty 15, 17:56 #2 pablochappelle

  słuchałem podcastu i trochę wam tłumaczenie nie wyszło: Hey, are you comin to the City to jednak co innego niż Hej, idziesz do miasta?

  Reply to this comment

Dodaj komentarz

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.