NBA: W Shaqtin’ A Fool nagroda fair play, ale co to jest “Airball Jordan”?

0
4809

W najnowszym Shaqtin’ A Fool przyznano nagrodę fair play, bo jak nazwać całkowity brak obrony, kiedy rywal dostaje piłkę pod koszem? Poza tym dowiecie się czym jest “Airball Jordan” i czego Andre Drummond pozazdrościł Jamesowi Hardenowi. Będzie oczywiście DeMarcus Cousins.


Więcej odcinków Shaqtin’ A Fool znajdziecie tutaj – w archiwum newsów na PROBASKET pod specjalnym tagiem.

Zobacz także:

NBA: LeBron i Lakers zdominowali Shaqtin’ A Fool

NBA: W Shaqtin’ A Fool tańczą, rzucają do swojego kosza, ale Jason Terry!!!

Tylko dla wtajemniczonych i czytających uważnie 🙂 Założyliśmy na Facebooku specjalną grupę dyskusyjną dla czytelników i przyjaciół PROBASKET.

Grupa jest zamknięta, ale zapraszamy do niej wszystkich pozytywnych fanów NBA – https://www.facebook.com/groups/probasketpl/ – to ma być miejsce, gdzie będziemy dzielić się spostrzeżeniami i wymieniać doświadczeniami. Dołącz do grona pozytywnych fanów NBA.

Czy wiesz, że na stronie PZBUK możesz oglądać mecze NBA NA ŻYWO?

Dostęp do transmisji meczów NBA na stronie PZBUK ma każdy zarejestrowany użytkownik, który ma minimum złotówkę na koncie gracza. Transmisje są dostępne zarówno w przeglądarce na komputerach, jak i w telefonach komórkowych. Mecze NBA są z oryginalnym amerykańskim komentarzem – zdarza się, że mecz jest bez komentarza.

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości strony PZBUK, to zwróć uwagę na specjalną ofertę powitalną.

Jeśli postawisz swój pierwszy zakład za minimum 50zł i po kursie 1,8 lub większym, to niezależnie od tego czy ten zakład wygra czy przegra, przy kolejnym logowaniu dostaniesz od PZBUK dodatkowy darmowy zakład o wartości 50zł – do wykorzystania oczywiście w serwisie PZBUK.

Co ciekawe PZBUK jako jedyny bukmacher na rynku daje możliwość wypłacenia tej kwoty bez konieczności dodatkowego obrotu nimi. Czyli, jeśli zagrasz za minimum 50zł po kursie co najmniej 1,8, to przy kolejnym logowaniu otrzymasz 50zł – a czy je sobie wypłacisz, czy obstawisz, to będzie Twoja decyzja.

Aby korzystać ze strony PZBUK należy mieć skończone 18 lat.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o