Polski środkowy zakończył niedawno zmagania w Lidze Letniej. Teraz przyszedł czas przygotowań do tegorocznego Eurobasketu. Aby być w pełni gotowym do wrześniowych zmagań reprezentant Polski postanowił zadbać o swoje zdrowie. 

Ostatni owocny sezon dla Gonzagi Bulldogs  nasz rodak przypłacił nie tylko ogromnym wysiłkiem, ale przede wszystkim zdrowiem. Polski środkowy kontuzji kciuka nabawił się pod koniec sezonu w NCAA. Mimo towarzyszącego mu dyskomfortu Karnowski zdecydował się dalej walczyć o swoje największe marzenie jakim jest zagranie na parkietach najlepszej ligi świata. Po zakończeniu rozgrywek uniwersyteckich Przemek najpierw wziął udział w przedraftowych treningach organizowanych przez kluby NBA, następnie był uczestnikiem 4- dniowego obozu Charlotte Hornets by ostatecznie podjąć wyzwanie podczas tegorocznej Ligi Letniej w Orlando. Polak po początkowych problemach zdążył pokazać światu próbkę swoich umiejętności. Czwartkowym rewanżem przeciwko Szerszeniom zakończył swoje zmagania podczas tegorocznej edycji Summer League. We wtorek zawodnik przeszedł w Los Angeles długo oczekiwaną operację. Środkowy już niedługo zacznie kilkutygodniową rehabilitację, po której ma dołączyć do przygotowującej się w Wałbrzychu reprezentacji.

– Operacja prawego kciuka przebiegła pomyślnie i już niedługo zaczynam proces rehabilitacji. Trzymajcie kciuki (dosłownie)– możemy przeczytać na oficjalnej stronie zawodnika na facebooku.

Przemek! Trzymamy kciuki za Twój szybki powrót do zdrowia!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
   
Powiadom o