NBA: Przemysław Karnowski wraca do zdrowia

NBA: Przemysław Karnowski wraca do zdrowia
Lipiec 12 17:52 2017 Print This Article

Polski środkowy zakończył niedawno zmagania w Lidze Letniej. Teraz przyszedł czas przygotowań do tegorocznego Eurobasketu. Aby być w pełni gotowym do wrześniowych zmagań reprezentant Polski postanowił zadbać o swoje zdrowie. 

Ostatni owocny sezon dla Gonzagi Bulldogs  nasz rodak przypłacił nie tylko ogromnym wysiłkiem, ale przede wszystkim zdrowiem. Polski środkowy kontuzji kciuka nabawił się pod koniec sezonu w NCAA. Mimo towarzyszącego mu dyskomfortu Karnowski zdecydował się dalej walczyć o swoje największe marzenie jakim jest zagranie na parkietach najlepszej ligi świata. Po zakończeniu rozgrywek uniwersyteckich Przemek najpierw wziął udział w przedraftowych treningach organizowanych przez kluby NBA, następnie był uczestnikiem 4- dniowego obozu Charlotte Hornets by ostatecznie podjąć wyzwanie podczas tegorocznej Ligi Letniej w Orlando. Polak po początkowych problemach zdążył pokazać światu próbkę swoich umiejętności. Czwartkowym rewanżem przeciwko Szerszeniom zakończył swoje zmagania podczas tegorocznej edycji Summer League. We wtorek zawodnik przeszedł w Los Angeles długo oczekiwaną operację. Środkowy już niedługo zacznie kilkutygodniową rehabilitację, po której ma dołączyć do przygotowującej się w Wałbrzychu reprezentacji.

– Operacja prawego kciuka przebiegła pomyślnie i już niedługo zaczynam proces rehabilitacji. Trzymajcie kciuki (dosłownie)– możemy przeczytać na oficjalnej stronie zawodnika na facebooku.

Przemek! Trzymamy kciuki za Twój szybki powrót do zdrowia!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz