NBA: Porzingis już po operacji

NBA: Porzingis już po operacji
Luty 14 12:48 2018 Print This Article

Tydzień po doznaniu kontuzji kolana, Kristaps Porzingis przeszedł operację zerwanego więzadła i przed nim około dziesięciu miesięcy rehabilitacji. To oznacza, że powrotu Łotysza możemy spodziewać się na początek 2019. Ledwo się rok zaczął, a Porzingis już musi go spisać na straty.

Operacja Kristapsa Porzingisa potoczyła się zgodnie z planem i bez jakichkolwiek komplikacji. Wkrótce zawodnik New York Knicks rozpocznie proces rehabilitacji. Oficjalnie Knicks nie podali, kiedy spodziewają się powrotu zawodnika, ale po takim urazie szanse na powrót w tym roku są bardzo małe. Jeszcze przed operacją, Porzingis starał się o drugą opinię, poza sztabem w Nowym Jorku. Ostatecznie niczego to nie zmieniło w planach organizacji.

Ciekawe jak w tym wypadku Knicks rozwiążą kwestię przedłużenia debiutanckiego kontraktu zawodnika. Przed rozpoczęciem sezonu 2018/2019, ekipa z Nowego Jorku będzie miała możliwość podpisania z Łotyszem nowego wieloletniego porozumienia. Zespół zapewne będzie chciał poczekać do samego końca, by odpowiednio ocenić, jak przebiega rehabilitacja zawodnika i czy mogą zaufać jego zdrowiu.

Porzingis rozgrywał trzeci sezon w karierze. W 48 meczach notował na swoje konto średnio 22,7 punktu, 2,4 bloku, 6,6 zbiórki trafiając 43,9 FG% i 39,5 3PT%.

NBA: Wall spotkał się z Gortatem


Michał Kajzerek
Michał Kajzerek

Zobacz więcej tekstów

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "NBA: Porzingis już po operacji"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
NYKnicks#
Gość

Tego gościa warto podpisać choćby bez jednej nogi był, Nie może być inaczej większe błazny podpisały grube kontrakty a to jest fenomenalny zawodnik.

Jehowy
Gość

Ten gościu, to całkiem możliwe że ma po karierze.

wpDiscuz