Nike podczas specjalnego eventu, wraz z drużynami NBA zaprezentowało alternatywne trykoty, które nazwano “Statement”. W jednym pomieszczeniu znaleźli się przedstawiciele wszystkich trzydziestu drużyn, by zaprezentować stroje. Przy okazji, Nike pochwaliło się nową technologią.

Oprócz standardowych trykotów domowych i wyjazdowych, każda z drużyn będzie miała także alternatywną wersję. Nike zaprezentowało owoc swojej pracy podczas specjalnego eventu. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że producent wracając do NBA, przygotował również nowinkę technologiczną. Otóż przy użyciu dedykowanej aplikacji, możecie zeskanować metkę koszulki. W efekcie zostaniecie przekierowani do wideo z najlepszymi akcjami zawodnika oraz do specjalnych ofert sprzedażowych przygotowanych przez producenta.

Nike w kolejnym sezonie zastąpi Adidasa, który nie porozumiał się z NBA w sprawie nowej umowy. – Wiemy na co nas stać – możemy tworzyć niesamowite rzeczy – mówi dyrektor innowacji Nike – Stefan Olander. System NikeConnect będzie częścią zupełnie nowego projektu. Wystarczy ściągnąć aplikację, zalogować się na swoje konto NikePlus i cieszyć się nowymi technologiami. Dodatkową opcją przy skanowaniu, będzie specjalny kod przeznaczony do podbicia formy zawodnika, którego posiadacie koszulkę w grze NBA 2k!

8-letnia umowa Nike z NBA opiewa na przeszło miliard dolarów. Nowa technologia pozwoli Nike na dostęp do ogromnej ilości informacji na temat swoich konsumentów oraz ich preferencji. – Możemy powiedzieć LeBronowi, ile jego fanów zeskanowało kod np. w Pekinie. To zupełnie nowy sposób na komunikację z klientem – dodaja Olander. Co więcej – zawodnicy dostaną możliwość wysyłania bezpośrednich informacji wyłącznie do grupy fanów, którzy zeskanowali kod z koszulki, na której widnieje ich nazwisko.

Koszulki i aplikacja będą dostępne od 29 września tego roku.

Jest nowa WYPRZEDAŻ w OFICJALNYM SKLEPIE NIKE – ponad 1500 produktów przecenionych!

[ot-video][/ot-video]

Nike przejmuje NBA! Wszystko o nowych strojach! MEGA!


Jest nowa WYPRZEDAŻ w OFICJALNYM SKLEPIE NIKE – ponad 1500 produktów przecenionych!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o