NBA: Najlepsze momenty sezonu 2015/16

NBA: Najlepsze momenty sezonu 2015/16
Lipiec 24 13:59 2016 Print This Article

NBA zawsze o tej porze roku stara się zaspokoić głód swoich fanów i przedstawić im materiał, którym mogą nacieszyć swoje oko. Kompilacja stu najlepszych zagrań to niespełna pół godziny koszykarskich doznań. Na samej górze zestawienia ligowa śmietanka – Kyrie Irving, Stephen Curry i LeBron James.

Trafiony rzut Kyriego Irvinga oraz blok LeBrona Jamesa będą jeszcze długo prześladowały Stephena Curry’ego. To dwa najbardziej transparentne momenty. Momenty, które odebrały Golden State Warriors szansę na obronę mistrzostwa. W poniższej setce jest cały sezon w jego najlepszej odsłonie. Gracze z ligowego topu, show-mani, zadaniowcy i ci dopiero przedstawiający swoje nazwisko szerokiej scenie. Idealne na leniwą niedzielę.

fot. Keith Allison, Creative Commons


  Tagi:
NBA
Michał Kajzerek
Michał Kajzerek

Zobacz więcej tekstów

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "NBA: Najlepsze momenty sezonu 2015/16"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
cormac
Gość

najlepszą akcją sezonu jest nielegalny blok bronka (lewa ręka na obręczy nieważne że po bloku)…. litości…. jeśli już to rzut Irvinga który zadecydował o mistrzostwie

Kuba
Gość

Tak…pewnie najlepiej byłoby gdyby na pierwszym miejscu był najzwyklejszy rzut za 3 Curry’ego taki jaki kilka ich było w zeszłym roku,w tym roku zresztą też.
Z blokiem oczywiscie bzdura.

aaa
Gość

smieszne jest polskie przereklamowane drewno. niby taka gwiazda która olewa repe a nawet w pierwszej 100 nie ma ha ha

wpDiscuz