NBA: Wiemy kto zagra 25 grudnia! HIT goni HIT!

by Michał Kajzerek | 11 sierpnia 2017 08:55

NBA jeszcze nie opublikowała całego terminarza, ale pochwaliła się kilkoma smaczkami. Jak co roku – na starcie czeka nas kilka hitów, których kibice NBA po prostu nie mogą przegapić. Golden State Warriors swoje mistrzowskie pierścienie odbiorą przed rywalizacją z Houston Rockets.

Pierwszego dnia rozgrywek 2017/2018, czekają nas dwa szczególnie interesujące pojedynki. Na wschodzie Boston Celtics zmierzą się z Cleveland Cavaliers, natomiast na zachodzie Golden State Warriors przed własną publicznością podejmą Houston Rockets. Mówimy zatem o czterech drużynach, które mają ochotę włączyć się do walki o mistrzostwo. Sezon rozopcznie się już 17 października, czyli za przeszło dwa miesiące.

Natomiast w drugi dzień fanów najlepszej koszykówki czeka kolejny double-header. W pierwszym Philadelphia 76ers, przypuszczalnie już z Joelem Embiidem, Benem Simmonsem i Markellem Fultzem w składzie, zmierzy się na wyjeździe z drużyną – Marcina Gortata – Washington Wizards. W drugim starciu przeniesiemy się na zachód, gdzie Jimmy Butler zagra swój pierwszy mecz dla Minnesoty Timberwolves. Leśne Wilki swoją drogę po play-offy rozpoczną w San Antonio.

Natomiast 25 grudnia – w pierwszy dzień świąt – odbędzie się pięć pojedynków. Dzień rozpocznie mecz Sixers z New York Knicks. Zakończą go Wolves grający w Staples Center z Los Angeles Lakers. Najwięcej akcji będzie pomiędzy tymi pojedynkami, bo o 21:00 po raz pierwszy od finałów zagrają Warriors i Cavaliers. Oczywiście na parkiecie mistrzów. Następnie Celtics powalczą z Wizards, zatem starcie dwóch ekip z czołówki wschodu. O 2:00 w nocy James Harden i Chris Paul wyjdą naprzeciw Russella Westbrooka i Paula George’a.

Terminarz na 25 grudnia (czasu polskiego, na pierwszym miejscu gospodarz):

18.00 New York Knicks – Philadelphia 76ers
21.00 Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers
23.30 Boston Celtics – Washington Wizards
2.00 Oklahoma City Thunder – Houston Rockets
4.30 Los Angeles Lakers – Minnesota Timberwolves

Najbardziej wyczekiwany przeze mnie mecz świąteczny, to...

View Results[1]

Loading ... Loading ...

Dla fanów NBA z Europy najbardziej interesującą datą może być 11 stycznia, czyli dzień meczu Boston Celtics i Philadelphii 76ers w Londynie!


Obserwuj @mkajzerek
Obserwuj @PROBASKET

Endnotes:
  1. View Results: #ViewPollResults

Source URL: http://probasket.pl/nba-kto-zmierzy-sie-w-hitach-sezonu/