NBA: Kolejny zawodnik kończy sezon

NBA: Kolejny zawodnik kończy sezon
Październik 20 06:48 2017 Print This Article

Bardzo smutny obrazek Jeremy’ego Lina, który zaraz po doznaniu kontuzji kolana zdaje sobie sprawę, że to dla niego koniec rywalizacji. Lekarze potwierdzili poważną kontuzję kolana zawodnika Brooklyn Nets. Nie ma mowy o wznowieniu gry w bieżących rozgrywkach.

Sytuacja miała miejsce w pierwszym meczu nowego sezonu. Indiana Pacers na własnym parkiecie podejmowała Brooklyn Nets. Jeremy Lin w czwartej kwarcie agresywnie wjechał pod kosz i spadając na parkiet źle postawił nogę. Zawodnik szybko zdał sobie sprawę, że coś jest nie tak. Parkiet opuszczał o własnych siłach, ale diagnoza nie pozostawiła wątpliwości. Zerwane ścięgno rzepki w prawym kolanie, operacja i koniec sezonu zawodnika.

W poprzednim sezonie Lin z powodu innych problemów opuścił 46 meczów, więc to miały być rozgrywki, w których zawodnik w końcu dostarczy Nets konkretne wsparcie. Niestety jego ciało znów nie wytrzymało. To okropna sytuacja. Utrata Lina zmniejsza rzecz jasna szansę drużyny na walkę o play-offy wschodniej konferencji. Nets przegrali z Pacers mimo dobrej postawy D’Angelo Russella, który zakończył zawody z dorobkiem 30 punktów.

Wyniki NBA: Jednostronne derby LA, Melo pokonuje byłych kolegów


Michał Kajzerek
Michał Kajzerek

Zobacz więcej tekstów

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "NBA: Kolejny zawodnik kończy sezon"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
mic
Gość

: / szkoda, przypomina to sezon gdzie chyba Baron Davis, Derrick Rose i jeszcze 1-2 zawodników tak kończyło sezon

Damian
Gość

Szkoda mi wszystkich zawodników, którzy odnoszą tak poważne kontuzje. To z pewnością hamuje ich rozwój i kariery
Niemniej LIn należy wg mnie do najbardziej przepłacanych zawodników. Gdyby nie jego pochodzenie i azjatycki target NBA już dawno nie grałby w NBA. Jest po prostu słaby, a poza NBA jest wielu zawodników dużo lepszych od niego.

wpDiscuz