Problemy przyciągają J.R.-a Smitha, takie można odnieść wrażenie, gdy spojrzymy na karierę zawodnika. Tym razem gracz Cleveland Cavaliers został oskarżony o uszkodzenie telefonu jednego z fanów.


Co ciekawe, J.R. Smith sam oddał się w ręce nowojorskiej policji. Rzekomo zabrał, a następnie zniszczył telefon fana, który najwyraźniej musiał zawodnika Cleveland Cavaliers rozdrażnić. Smith generalnie ma problem z kontrolowaniem swoich emocji, więc nie trudno go sprowokować. Dowiedział się, że nowojorska policja przygląda się sprawie, więc postanowił wziąć odpowiedzialność.

W raporcie policji czytamy, iż ta odebrała telefon o 2:30 na temat zajścia, które wskazywało J.R.-a Smitha jako winnego zniszczenia telefonu fana, który chciał sobie z nim zrobić zdjęcie. Zdjęcia o 2:30 w nocy z gwiazdą NBA nie są najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza gdy jest to zawodnik lubiący poimprezować. Telefon miał kosztować 800 dolarów, więc kibic się przejął i zgłosił sprawę na policję.

Interesujące jest jednak to, że adwokat Smitha – Alex Spiro stwierdził, że cała sprawa to jeden wielki nonsens i nie mają zamiaru go komentować. Pojawiają się zatem nieścisłości, które policja musi z J.R.-em wyjaśnić. To klasyka gatunku w przypadku zawodnika i letniej przerwy. Nie byłoby off-season bez tematu Smitha robiącego wokół siebie niepotrzebny szum.

Warto nas obserwować:

Szukasz strojów meczowych, t-shirtów, bluz i innych ubrań oraz akcesoriów z logo swojej ulubionej drużyny NBA? Sprawdź ofertę oficjalnego sklepu Nike. Nike jest głównym partnerem NBA.

NBA: Kobe Bryant daje wskazówki Giannisowi


Podcast PROBASKET 015: LeBron najważniejszym sportowcem na świecie? Wielka odwaga Love’a

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
unownsuntzuJehowyKork von Donnersmarck Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kork von Donnersmarck
Gość
Kork von Donnersmarck

Tam, gdzie jest J.R. Smith, jest zawsze jakaś kuriozalna sytuacja. Koleś, podobnie jak Howard, rodem z panopticum.

Jehowy
Gość
Jehowy

Afera koperkowa.

suntzu
Gość
suntzu

Niedługo może się spodziewać pozwu na 100tys dolków za straty moralne. Tania sensacja a nie problemy.

unown
Gość
unown

Ten typ ma nierówno pod sufitem więc wszystko jest możliwe…