Marc Stein z ESPN ma już pierwsze przecieki na temat terminarza kolejnych rozgrywek NBA. Wiemy m.in. to, kiedy Kevin Durant rozegra pierwszy mecz w Oklahomie jako zawodnik Golden State Warriors.


Według ligowych źródeł, fani w OKC muszą przygotować się na 11 lutego, to wstępna data meczu pomiędzy Golden State Warriors i Oklahomą City Thunder na parkiecie Chesapeake Energy Arena. Powrót Kevina Duranta niczym nie będzie ustępował powrotowi LeBrona Jamesa, gdy ten rozegrał swój pierwszy mecz w Ohio jako zawodnik Miami Heat.

Data tego pojedynku nadal może się zmienić. Liga oficjalny terminarz rozgrywek 2016/2017 najprawdopodobniej przedstawi na przełomie kolejnych tygodni. Natomiast Durant po raz pierwszy spotka się z Russellem Westbrookiem 3 listopada, jak podaje ESPN. Ten mecz zostanie jednak rozegrany na parkiecie Oracle Arena w Oakland.

Co natomiast ze świętami? Po raz pierwszy od 2008 wolne w pierwszy dzień świąt dostaną Miami Heat. Możemy się natomiast spodziewać starcia Cleveland Cavaliers z Golden State Warriors. NBA pozwoli mistrzom spędzić święta w domu, dlatego mecz odbędzie się w The Quicken Loans Arena. Rok temu to GSW byli gospodarzem.

Z kolei Miami Herald podało informację, że pierwszy mecz Dwayne’a Wade’a w Miami jako zawodnika Chicago Bulls będzie miał miejsce 10 listopada. D-Wade spędził na Florydzie 13 sezonów. W kolejnych dniach może pojawić się więcej ciekawostek odnośnie terminarza lub oficjalny komunikat NBA.

fot. Keith Allison, Creative Commons

Rio: Australijczycy pokonują Serbię. Pierwszy triumf Francji


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o