Po zakończeniu kariery w NBA, Charles Barkley stał się postacią telewizyjną, która zyskała określoną renomę. To sympatyczny gość, który ma dużą łatwość wywoływania kontrowersji. Jak długo potrwa jeszcze jego przygoda z telewizją? 


Charles Barkley spędził w TNT już 20 lat. Jednak w ostatnim czasie coraz częściej myśli o przejściu na emeryturę. Barkley spotkał się z dziennikarzami przy okazji eventu NCAA w Nowym Jorku. Przyznał nań, że planuje zakończyć swoją przygodę z telewizją w wieku 60 lat, a to oznaczałoby, że na ekranach TNT będziemy oglądać go jeszcze przez kolejne cztery lata.

Myślę o tym każdego roku. Nie mam zamiaru pracować kur** wiecznie. To mogę wam obiecać – przyznał w swoim stylu. – Mówiąc szczerze, teraz moim celem jest praca do 60-tki. Kilka tygodni temu skończyłem 56 lat, więc 60 jest ciekawą okrągłą liczbą – dodaje. W 2014 ekipa TNT – Ernie Johnson, Kenny Smith i Shaquille O’Neal podpisali przedłużenia swoich kontraktów, które utrzymają ich w pracy przynajmniej do 2024/2025.

Wyniki NBA: Triple-double Westbrooka i Irvinga. Game-winner Jokicia!


9
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
tłoknr1cury_z_lerbonaKork von DonnersmarckLisekKuba Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pacers
Gość
Pacers

Lubie go choć nie zawzse sie z nim zgadzam.Ma poczucie humoru co nie każdy kuma i się spina.

Kork von Donnersmarck
Gość
Kork von Donnersmarck

Oby nigdy. Bezpośredni gość potrafiący przywalić prosto z mostu i opisujący rzeczywistość bez upiększeń. Cenię takie zachowania i dokładnie takie same zachowania uskuteczniam tutaj. I tak jak w przypadku Czaka – maluczkich, ślepych na (auto)ironię i zbyt tępych, by czytać miedzy wierszami to mierzi.

Kork von Donnersmarck
Gość
Kork von Donnersmarck

Tak bo jestem mondry i pienkny co też nie każdy docenia . Mam taką nie przystępna urodę doskonale pasująca do mojego zawikłanego i tródnego do zrozumienia charakteru . No ale wiadomo tempaki i tak nie skumaja

Lisek
Gość
Lisek

Myślę że jesteś tym kim jesteś i piszesz dokładnie to co piszesz po prostu niema tu drugiego dna wyrafinowanego humoru czy dogłębnej analizy . Nie jesteś też Czakiem i pewnie bardzo byś chciał mieć osobowośc i charyzmę ale niestety jesteś tylko prowokatorem (żeby nie napisać gorzej ).

Kork von Donnersmarck
Gość
Kork von Donnersmarck

Zabawna historia – niewidomy twierdzi, że Australia nie istnieje, bo on tej Australii nie jest w stanie dostrzec.

Magic
Gość
Magic

kto za Chucka? Embid… hahaha

Kuba
Gość
Kuba

Mam nadzieję że zostanie na długo.Jeden z bardzo niewielu,który nazywa rzeczy po imieniu i nie obawia się nikogo.

cury_z_lerbona
Gość
cury_z_lerbona

Niezły z niego KLAŁN.
Pamiętam, jak kilka lat temu dziwił się, że murzyni mieszkają w Wielkiej Brytanii.
Arogancki człowiek i małym rozumku. Tacy też są czasami potrzebni.

tłoknr1
Gość
tłoknr1

gracz kozak ale w tv przyjął rolę bardziej nadwornego błazna niż konkretnego analityka czy specjalistę , choć nie mieliśmy prawa spodziewać się czegoś innego , taki charakter