NBA: Kanter dostał ostrzeżenie

by Michał Kajzerek | 10 września 2017 10:37

Koledzy Kevina Duranta z Oklahomy nadal nie potrafią wybaczyć mu decyzji sprzed roku. Enes Kanter w poprzednim miesiącu miał zagrać w meczu razem z LeBronem Jamesem i Kevinem Durantem. Dostał jednak ostrzeżenie od jednego ze swoich kolegów, dotyczące byłego zawodnika Thunder.

Enes Kanter podzielił się całą historią w jednym z podcastów. – Nie mogę Wam powiedzieć kto to był, ale na kilka tygodni przed tą gierką, jeden z moich kolegów powiedział, że jeśli zobaczy choć jedno moje zdjęcie z KD, to mogę w ogóle nie wracać do Oklahomy. Wiedział, że mieszkam w tym samym apartamencie co Kevin – przyznał Kanter. Skrzydłowy Oklahomy City Thunder w Nowym Jorku rozegrał gierkę, w której wzięli udział także LeBron James i Kevin Durant.

Nie mogę Wam powiedzieć kto, ale tak właśnie powiedział – potwierdził Kanter. Zatem w Oklahomie nadal chowają wielką urazę do MVP ostatnich finałów. Durant nie może jednak żałować swojej decyzji. W pierwszym sezonie po dołączeniu do Golden State Warriors zdobył z drużyną mistrzostwo i perspektywa na kolejne nie mogła wyglądać dla niego lepiej. GSW wkraczają w rozgrywki 2017/2018 jako główny faworyt i jeśli nie zdobędą kolejnego mistrzostwa, to możemy mówić o niespodziance.

Kanter ostatecznie zagrał w zespole z Durantem i panowie całkowicie naturalnie ze sobą rozmawiali. Zatem skrzydłowy nie dał się zastraszyć tajemniczemu koledze z zespołu, który zaraz po gierce dzwonił do Enesa i wypytywał o szczegóły. Kanter stwierdził, że pomiędzy nim i KD wszystko jest w porządku i uważa zawodnik Warriors za jednego z pięciu najlepszych w lidze.

Tymczasem w Oklahomie spróbują się GSW postawić, mając w składzie MVP Russella Westbrooka oraz Paula George’a. Z tym że West nadal nie podpisał swojego przedłużenia kontraktu i nie ma pewności, czy zrobi to przed rozpoczęciem sezonu. Natomiast PG13 za rok trafi na rynek wolnych agentów i może po prostu opuścić drużynę. Wiele mówi się o jego chęci gry dla Los Angeles Lakers. Zatem przed Thunder decydujący sezon. Muszą potwierdzić dwóm gwiazdom, że w Oklahomie można walczyć o pierścienie.

“Big Ben” świętuje urodziny[1]
Endnotes:
  1. “Big Ben” świętuje urodziny: http://probasket.pl/big-ben-swietuje-urodziny/

Source URL: http://probasket.pl/nba-kanter-nie-moze-pogodzic-sie-z-kd/