NBA: Kanter dostał ostrzeżenie

NBA: Kanter dostał ostrzeżenie
Wrzesień 10 10:37 2017 Print This Article

Koledzy Kevina Duranta z Oklahomy nadal nie potrafią wybaczyć mu decyzji sprzed roku. Enes Kanter w poprzednim miesiącu miał zagrać w meczu razem z LeBronem Jamesem i Kevinem Durantem. Dostał jednak ostrzeżenie od jednego ze swoich kolegów, dotyczące byłego zawodnika Thunder.

Enes Kanter podzielił się całą historią w jednym z podcastów. – Nie mogę Wam powiedzieć kto to był, ale na kilka tygodni przed tą gierką, jeden z moich kolegów powiedział, że jeśli zobaczy choć jedno moje zdjęcie z KD, to mogę w ogóle nie wracać do Oklahomy. Wiedział, że mieszkam w tym samym apartamencie co Kevin – przyznał Kanter. Skrzydłowy Oklahomy City Thunder w Nowym Jorku rozegrał gierkę, w której wzięli udział także LeBron James i Kevin Durant.

Nie mogę Wam powiedzieć kto, ale tak właśnie powiedział – potwierdził Kanter. Zatem w Oklahomie nadal chowają wielką urazę do MVP ostatnich finałów. Durant nie może jednak żałować swojej decyzji. W pierwszym sezonie po dołączeniu do Golden State Warriors zdobył z drużyną mistrzostwo i perspektywa na kolejne nie mogła wyglądać dla niego lepiej. GSW wkraczają w rozgrywki 2017/2018 jako główny faworyt i jeśli nie zdobędą kolejnego mistrzostwa, to możemy mówić o niespodziance.

Kanter ostatecznie zagrał w zespole z Durantem i panowie całkowicie naturalnie ze sobą rozmawiali. Zatem skrzydłowy nie dał się zastraszyć tajemniczemu koledze z zespołu, który zaraz po gierce dzwonił do Enesa i wypytywał o szczegóły. Kanter stwierdził, że pomiędzy nim i KD wszystko jest w porządku i uważa zawodnik Warriors za jednego z pięciu najlepszych w lidze.

Tymczasem w Oklahomie spróbują się GSW postawić, mając w składzie MVP Russella Westbrooka oraz Paula George’a. Z tym że West nadal nie podpisał swojego przedłużenia kontraktu i nie ma pewności, czy zrobi to przed rozpoczęciem sezonu. Natomiast PG13 za rok trafi na rynek wolnych agentów i może po prostu opuścić drużynę. Wiele mówi się o jego chęci gry dla Los Angeles Lakers. Zatem przed Thunder decydujący sezon. Muszą potwierdzić dwóm gwiazdom, że w Oklahomie można walczyć o pierścienie.

“Big Ben” świętuje urodziny


Michał Kajzerek
Michał Kajzerek

Zobacz więcej tekstów

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "NBA: Kanter dostał ostrzeżenie"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Jerzu
Gość

Nie podawaj mu piłki Russ 😀

Portland
Gość

Nie rozumiem czemu Cię minusują, przecież jak tylko przeczytałem “Nie mogę Wam powiedzieć kto, ale tak właśnie powiedział” pomyślałem o Westbrooku. Teraz dostał George’a który też długo z nim nie wytrzyma. Kierunek LA

basket
Gość

Westbrook jest jednak głupszy niż myślałem…

Kuba
Gość

Komentarz głupszy niż się spodziewałem że będą pod tym tekstem.

edi
Gość

zgadza sie Russ za duzo oleju w glowie nie ma..

Reggie 31
Gość

Ktoś dla jaj tak Kanterowi powiedział i wielkie mi halo.Tylko cały basket wziął to na poważnie.

wpDiscuz