Houston Rockets wygrali 14. mecz z rzędu i mają najlepszy bilans w całej NBA. James Harden jest jednym z głównych kandydatów do nagrody MVP. Jest w niesamowitej formie. W lutym miał średnią 30 punktów, osiem asyst i blisko sześć zbiórek na mecz. Ostatniej nocy Rockets grali w Los Angeles przeciwko Clippers. Pierwszą kwartę wygrali 34:12, ale to co wydarzyło się na nieco ponad minutę przed jej końcem zapamiętamy na długo.

Harden tak zakręcił Wesley Johnsonem, że ten upadł na parkiet i długo nie wstawał. Lider Rockets wykorzystał to i według niektórych kibiców jeszcze bardziej ośmieszył rywala. Odczekał dobre dwie sekundy i dopiero oddał rzut, celny.

Nawet administrator oficjalnego konta NBA nie wiedział, co napisać.

Fanom Rockets akcja bardzo się podobała, ale są też głosy, że Harden nie tylko ośmieszył Johnsona, ale przesadził z czekaniem na oddanie rzutu i że było to lekceważące. A Wy co myślicie?

Czy Harden przesadził ze swoim zachowaniem? (wyniki środowych spotkań znajdziecie tutaj)

[ot-video][/ot-video]

Dodaj komentarz

17 komentarzy do "NBA: Harden zniszczył Johnsona. Przesadził?"

avatar
   
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pgo
Gość

Ha ha ha 🙂 Harden MVP! Nie jest to mój ulubieniec, ale trzeba przyznać, że gość jest the best. I to opuszczenie piłki i jakby wzruszenie ramionami….No, wstajesz, czy nie? Nie, ok. To rzucam! 🙂

GSW is the best team
Gość

Gdyby jeszcze tak w PO grał 😉
I nie piszę tego z zawiści , obiektywni znają jego grę w Play-offach.

pgo
Gość

Za to Curry potrafi…mieć niższą średnią w PO niż RS…
Martw się o swoje GSW, które z 3:1 potrafi przegrać finał 🙂 🙂

GSW is the best team
Gość

Nie napisałem nic o Currym a Ty już szukasz sensacji.Mając pomoc sędziów to każdy mógłby wyjść z 3:1.

Kuba
Gość

GSW zawsze może liczyć na prawdziwa pomoc sędziów i pompowanie przez ligę.”Pomoc sędziów”to mantra fanów GSW mająca uzasadniać fatalną sportową,mentalną i psychologiczną porażkę z poziomu 3-1.

GSW is the best team
Gość

Nie twierdzę że sędziowie wiele razy nie pomagali GSW , w mniejszym lub większym stopniu , taki poziom sędziowania w NBA , ale w tamtych finałach sędziowie robili ewidentnie wszystko żeby LBJ wygrał majstra.

Slasher
Gość

Pomoc sędziów bo co ? Bo zawiesili Greena w game 4 ? Kto kopał Adamsa po jajach z OKC ? Karma zawsze wraca 😉

tomasz81
Gość

Administrator oficjalnego konta NBA nie to że nie wiedział, co napisać on nie pisze po prostu o bzdurach!

Mj23
Gość

Stanął mi

Rafał
Gość

A więc wreszcie dostanie MVP sezonu. Zarówno bilans jak i indywidualne statsy się zgadzają. Należy mu się po minimalnych jego przegranych z Currym za sezon 2014/2015 i z Westbrookiem za sezon 2016/2017 o nagrodę MVP.

Jerzu
Gość

Kroki.

Adrian
Gość

Gdzie?? najpierw kozłuje, potem rusza jedną nogą

Grzegorz Es
Gość

Gdzie tu jakakolwiek sensacja jest? Był kontakt między zawodnikami, Johnson być może chciał flopa zrobić, a może tylko utracił balans ciała w obronie, IMO zebrał się dość szybko z ziemi, taki Pachulia jesczcze w momencie rzutu, lotem koszącym nad ziemią próbował by odebrać komuś przyjemność występowania w tej lidze.
Gówniany news.

Wojtek
Gość

Zwykła akcja jakich wiele, po prostu stracił równowagę i tyle tylko to czekanie Hardena wzbudziło sensacje jaką kochają amerykanie. To ze Harden jest MVP tego sezonu to fakt. To ze nigdy w karierze nie zagrał dobrych play-off to też fakt.

GSW is the best team
Gość

Jak dla mnie to przy wyborze MVP powinno się również brać grę zawodnika w Play-offach bo to one tak naprawdę pokazują charakter zawodnika.Niestety coraz mniej takich mentalnych mistrzów jak MJ.

Rafał
Gość

Kto wiadomo co pokaże w tych playoff. Nie ma co prorokować. MVP sezonu od zawsze było za sezon regularny. Dirki Nowiztki MVP za sezon 2006/2007, kiedy Dallas wyskrobali bilans 67-15, a później odpadli sensacyjnie w 1R mając 1 seed.

GSW is the best team
Gość

Czas pokaże.