Cleveland Cavaliers są bliscy zakontraktowania Waltera Tavaresa na co najmniej kilka sezonów. Do tej pory był to zawodnik  Raptors 905 z D-League. Kawalerzyści zrezygnują z Larry’ego Sandersa, aby stworzyć miejsce dla 25-latka.

Walter Tavares pojawił się w 12 meczach w całej swojej krótkiej karierze w NBA w drużynie Atlanta Hawks, średnio notował 2,3 punktu, 1,8 zbiórek.

25-latek bardzo dobrze prezentował się w Raptors, z którymi podpisał umowę w listopadzie ubiegłego roku. Zdobywał średnio 10,6 punktu, 7,7 zbiórek, 2,7 bloków. Cavaliers podjęli decyzję o rezygnacji z Larry’ego Sandersa, aby otworzyć miejsce dla Tavaresa.

Zakontraktowanie Larry’ego Sandersa okazało się dla Cleveland Cavaliers niewypałem. Wystąpił w zaledwie pięciu meczach dla Kawalerzystów i nie zrobił na drużynie większego wrażenia swoją dyspozycją.

Cavaliers w ostatnim tygodniu bardzo czynnie działali na rynku transferowym. 9 kwietnia zrezygnowali także z  DeAndre’a Ligginsa, aby zwolnić miejsce dla weterana – Dahntaya Jonesa.

NBA: Czy LeBron zagra w ostatnim spotkaniu sezonu regularnego?

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "NBA: Cavaliers zwolnią Larry’ego Sandersa"

avatar
   
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tłoknr1
Gość

hahahahah parodia

calmoo
Gość

To jest jakaś komedia. Nic im to nie da. Mistrzostwa w tym roku nie będzie.

calmoo
Gość

Komedia w Cavs. Mistrzostwa w tym roku nie będzie.

Spree8
Gość

Co za żenada Cavs chcą chyba pobić rekord ilości zawodników w czasie 1 sezonu. To jakaś prawdziwa farsa co mogą jeszcze zrobić by spróbować obronić mistrzostwo? może Misiewicza jeszcze na ławkę ściągną, ale On na to…pierdziele albo S5, albo nie gram!!! 😜