NBA: Ben Simmons i jego treningowe wsady

by Piotr Zach | 16 maja 2017 11:06

Emocje związane z sezonem obecnym dosięgają zenitu, w którym dwie drużyny zagrają o miano tej jedynej najlepszej. Pod koniec roku rozpocznie się jednak nowa tura zmagań, w której może dojść do zmiany w układzie sił.

Takim czynnikiem może być na przykład Philadelphia 76ers. Tak, w porównaniu z ich drużyną chociażby sprzed 2 lat, wydaje się to śmiesznym fantazmatem. Pamiętajmy jednak, że sztaby medyczne pracują tam nad rekonwalescencją dwóch absolutnie oszałamiających gwiazd młodego pokolenia – Joela Embiida i Bena Simmonsa.

Ten drugi pokazał nam właśnie próbkę nadchodzących możliwości poprzez swoje konto na Instagramie. Choć widać, że to gra na odpowiedniej rezerwie i z ostrożnym dozowaniem tempa, już teraz forma Simmonsa zapowiada się fenomenalnie. Gdyby udało się do tego zapewnić Embiidowi stabilny sezon bez konieczności dalszych pauzowań, sprowadzić/pozyskać przebojowego playmakera (Kyle Lowry?), a także zapewnić odpowiedni rozwój rewelacji ubiegłych rozgrywek – Dario Sariciowi – to 76ers mogą stać się siłą sprawiającą nie lada problemy wszystkim marzącym o kolejnym tytule.

Jednak aby nie być gołosłownym, poniżej przedstawiamy wspomniane filmiki Bena Simmonsa:

Feeling great #PHILLY💪🏼 #tease #youcanttravelifthereisnoref

Post udostępniony przez Ben Simmons (@bensimmons)

Oraz część druga:

Alright last one

Post udostępniony przez Ben Simmons (@bensimmons)


Jakie są Wasze prognozy dla 76ers w sezonie 2017-18?

NBA: Leonard poza grą w meczu numer 2! (aktualizacja)[1]

Obserwuj @PROBASKET[2]Endnotes:
  1. NBA: Leonard poza grą w meczu numer 2! (aktualizacja): http://probasket.pl/nba-czy-kawhi-leonard-zagra-w-drugim-meczu/
  2. Obserwuj @PROBASKET: https://twitter.com/probasketpl

Source URL: http://probasket.pl/nba-ben-simmons-i-jego-treningowe-wsady/