Nareszcie. Już w najbliższy weekend ruszy Polska Liga Koszykówki, której sezon 2016/17 zainauguruje beniaminek z Krosna i Rosa Radom. Ten mecz w sobotę, a już następnego dnia o tej samej porze zobaczymy w akcji, na krajowym podwórku,  Polpharmę Starogard Gd. i Anwil Włocławek, a w hiszpańskiej ACB Adam Waczyński i jego Unicaja Malaga powalczy z Fuenlabradą.


wtorek, 4 października

11:07 Polsat Sport News: Superpuchar Polski, mecz: Stelmet Zielona Góra – Rosa Radom (powtórka)
18:00 CANAL+ Sport 2: NBA Global Games, mecz: Real Madryt – Oklahoma City Thunder (powtórka)
22:00 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Iberostar Tenerife (powtórka)

środa, 5 października

11:07 Polsat Sport News: Superpuchar Polski, mecz: Stelmet Zielona Góra – Rosa Radom (powtórka)
17:45 nSport+: NBA Global Games, mecz: Real Madryt – Oklahoma City Thunder (powtórka)
20:30 CANAL+ Sport: NBA Global Games, mecz: FC Barcelona Lassa – Oklahoma City Thunder (na żywo)

czwartek, 6 października

9:00 CANAL+ Sport: NBA Global Games, mecz: FC Barcelona Lassa – Oklahoma City Thunder (powtórka)
13:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
17:45 CANAL+ Sport 2: NBA Global Games, mecz: FC Barcelona Lassa – Oklahoma City Thunder (powtórka)
19:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
20:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
20:00 SportKlub: Valencia Basket – Real Madryt (na żywo)

piątek, 7 października

2:00 SportKlub: Valencia Basket – Real Madryt (powtórka)
9:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
15:00 SportKlub: Valencia Basket – Real Madryt (powtórka)
18:30 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
19:15 SportKlub: Baskonia – UCAM Murcia (na żywo)
20:35 nSport+: NBA Global Games, mecz: FC Barcelona Lassa – Oklahoma City Thunder (powtórka)

sobota, 8 października

2:00 SportKlub: Baskonia – UCAM Murcia (powtórka)
12:30 Polsat Sport: Miasto Szkła Krosno – Rosa Radom (na żywo)
14:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
14:00 SportKlub: Demir Inssat Buyukcekmece – Trabzonspor Medical Park (na żywo)
17:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Banvit (na żywo)
19:00 nSport+: Magazyn NBA Action
22:30 SportKlub: Demir Inssat Buyukcekmece – Trabzonspor Medical Park (powtórka)

niedziela, 9 października

6:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Banvit (powtórka)
11:15 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
12:30 Polsat Sport: Polpharma Starogard Gdański – Anwil Włocławek (na żywo)
12:30 SportKlub: Montakit Fuenlabrada – Unicaja (na żywo)
16:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
17:00 SportKlub: FC Barcelona Lassa – Baskonia (na żywo)
20:00 SportKlub: Muratbey Usak – Fenerbahçe SK (powtórka)
22:00 SportKlub: BBSK Stambuł – Anadolu Efes (powtórka)

poniedziałek, 10 października

6:00 SportKlub: Demir Inssat Buyukcekmece – Trabzonspor Medical Park (powtórka)
12:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Banvit (powtórka)
15:00 SportKlub: Muratbey Usak – Fenerbahçe SK (powtórka)
18:00 SportKlub: BBSK Stambuł – Anadolu Efes (powtórka)
22:30 SportKlub: FC Barcelona Lassa – Baskonia (powtórka)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o