Bliżej awansu do półfinału jest Toronto Raptors i Golden State Warriors, w pojedynku San Antonio z Oklahoma City Thunder mamy remis. Emocji na pewno nie zabraknie, a przeżyjecie je dzięki transmisjom w STS TV i Canal + Sport. W niedzielę poznamy także  najlepszą ekipę Euroligi.


9 maja (poniedziałek)

09:00 Canal + Sport: Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers (powtórka)
10:40 TVP Sport: Wisła Can-Pack Kraków – Artego Bydgoszcz (powtórka)
17:55 Canal + Sport: Magazyn One Devotion
18:00 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
20:00 Canal + Sport 2: Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers (powtórka)
22:15 Canal + Sport 2: Magazyn One Devotion
23:00 nSport: Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers (powtórka)

10 maja (wtorek)

2.00 STS TV: Miami Heat – Toronto Raptors (na żywo)
2:25 Canal+ Sport: Magazyn One devotion
4:30 STS TV: Portland Trail Blazers – Golden State Warriors (na żywo)
8:00 Canal+ Sport 2 : Magazyn One devotion
13:07 Polsat Sport News: Wilki Morskie Szczecin – Anwil Włocławek (powtórka)
14:15 nSport+ : Magazyn One devotion
19:00 SportKlub: Istanbul BŞB – Galatasaray Odeabank (na żywo)

11 maja (środa)

1:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
2:05 Canal+ Sport: Magazyn One devotion
11:07 Polsat Sport News: Wilki Morskie Szczecin – Anwil Włocławek (powtórka)
11:30 nSport+: Magazyn One devotion
14:30 CANAL+ Sport 2: Magazyn One devotion
17:00 Sportklub: Istanbul BŞB – Galatasaray Odeabank (powtórka)
18:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta

12 maja (czwartek)

0:00 Sportklub: Real Madryt – Montakit Fuenlabrada (powtórka)
11:30 nSport+: Magazyn One devotion
13:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
16:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
19:50 Polsat Sport News: Rosa Radom – Anwil Włocławek (na żywo)
20:00 Canal+ Sport: NBA Action (premiera)
20:30 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta

13 maja (piątek)

4:00 Canal+ Sport: Golden State Warriors – Portland Trail Blazers (na żywo)
7:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
8:30 Canal+ Sport: NBA Action
9:00 Canal+ Sport: Golden State Warriors – Portland Trail Blazers (powtórka)
9:07 Polsat Sport News: Rosa Radom – Anwil Włocławek (powtórka)
15:30 Canal+ Sport 2: Golden State Warriors – Portland Trail Blazers (powtórka)
17:15 Canal+ Sport: Magazyn One devotion
17:50 Canal+ Sport: Fenerbahce Stambuł – Laboral Kutxa Vitoria (na żywo)
19:50 Polsat Sport News: Stelmet Zielona Góra – Energa Czarni Słupsk (na żywo)
20:50 Canal+ Sport: CSKA Moskwa – Lokomotiw Kubań (na żywo)
23:00 Canal+ Sport 2: Magazyn One devotion
23:00 nSport+: Golden State Warriors – Portland Trail Blazers (powtórka)
23:30 Canal+ Sport 2: Fenerbahce Stambuł – Laboral Kutxa Vitoria (powtórka)

14 maja (sobota)

6:00 Canal+ Sport: Fenerbahce Stambuł – Laboral Kutxa (powtórka)
12:30 nSport+: CSKA Moskwa – Lokomotiw Kubań (powtórka)
18:30 Canal+ Sport 2: NBA Action
19:50 Polsat Sport News: Rosa Radom – Anwil Włocławek (na żywo)
21:30 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
23:45 nSport+: Magazyn One devotion

15 maja (niedziela)

2:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
6:30 Canal+ Sport 2: Magazyn One Devotion
7:00 Canal+ Sport 2: CSKA Moskwa – Lokomotiw Kubań (powtórka)
12:30 Sportklub: Herbalife Gran Canaria – Montakit Fuenlabrada (na żywo)
13:10 nSport+: Fenerbahce Stambuł – Laboral Kutxa Vitoria (powtórka)
15:30 nSport+: NBA Action
19:50 Polsat Sport News: Stelmet Zielona Góra – Energa Czarni Słupsk (na żywo)
19:55 Canal+ Sport 2: Final Four Turkish Airlines Euroligi – Finał (na żywo)
21:15 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta

16 maja (poniedziałek)

3:30 Canal+ Sport 2: Magazyn One devotion
6:00 Canal+ Sport 2:Final Four Turkish Airlines Euroligi – mecz o 3. miejsce (powtórka)
11:07 Polsat Sport News: Stelmet Zielona Góra – Energa Czarni Słupsk (powtórka)
12:20 Canal+ Sport 2: Final Four Turkish Airlines Euroligi – Finał (powtórka)
17:07 Polsat Sport News: Stelmet Zielona Góra – Energa Czarni Słupsk (powtórka)
23:45 Canal+ Sport 2: Final Four Turkish Airlines Euroligi – Finał (powtórka)


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o