Przed nami kolejny weekend z meczami NBA bez zarywania nocy, które pokaże Canal+ Sport 2. Tradycyjnie w sobotę i niedzielę o 12:30 grać będzie Energa Basket Liga, a w tygodniu Anwil Włocławek i Arka Gdynia zagrają w europejskich pucharach. Sprawdźcie jak wygląda rozpiska meczów telewizyjnych na ten tydzień.


wtorek, 6 listopada

14:40 nSport+: Milwaukee Bucks – Sacramento Kings
17:45 Polsat Sport News: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Stelmet Enea BC Zielona Góra (na żywo)
17:55 Eleven Sports 1: Anwil Włocławek – UCAM Murcia (na żywo)
23:00 Polsat Sport: Magazyn koszykarski

środa, 7 listopada

0:30 Polsat Sport Extra: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Stelmet Enea BC Zielona Góra
18:00 Eurosport 1: Lokomotiw Kubań – Arka Gdynia (na żywo)
20:45 Eurosport 1: Unicaja Malaga – Rytas Wilno (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Stelmet Enea BC Zielona Góra

czwartek, 8 listopada

1:30 SportKlub: Artego Bydgoszcz – Arka Gdynia
3:45 SportKlub: Movistar Estudiantes – Divina Seguros Joventut

piątek, 9 listopada

17:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Buyukcekmece Basketbol (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Panathinaikos Ateny – Olympiacos Pireus

sobota, 10 listopada

1:30 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Buyukcekmece Basketbol
3:30 CANAL+ Sport: Utah Jazz – Boston Celtics (na żywo)
7:15 SportKlub: Artego Bydgoszcz – Arka Gdynia
9:00 CANAL+ Sport 2: Utah Jazz – Boston Celtics
12:30 Polsat Sport: Stelmet Enea BC Zielona Góra – Arka Gdynia (na żywo)
15:00 SportKlub: Sunreef Yachts Politechnika Gdańska – Widzew Łódź (na żywo)
18:00 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Iberostar Tenerife (na żywo)
21:30 CANAL+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Milwaukee Bucks (na żywo)

niedziela, 11 listopada

1:30 SportKlub: Sunreef Yachts Politechnika Gdańska – Widzew Łódź
3:45 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Iberostar Tenerife
6:00 Polsat Sport News: Stelmet Enea BC Zielona Góra – Arka Gdynia
9:00 CANAL+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Milwaukee Bucks
12:30 Polsat Sport: Polpharma Starogard Gdański – TBV Start Lublin (na żywo)
18:45 nSport+: Los Angeles Clippers – Milwaukee Bucks
19:35 SportKlub: Montakit Fuenlabrada – Real Madryt (na żywo)
21:30 CANAL+ Sport 2: Detroit Pistons – Charlotte Hornets (na żywo)
21:45 SportKlub: Bayern Monachium – EWE Baskets Oldenburg

poniedziałek, 12 listopada

3:45 SportKlub: Montakit Fuenlabrada – Real Madryt
7:15 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Iberostar Tenerife
9:00 CANAL+ Sport: Detroit Pistons – Charlotte Hornets
13:30 Polsat Sport News: Polpharma Starogard Gdański – TBV Start Lublin
20:15 CANAL+ Sport 2: Detroit Pistons – Charlotte Hornets

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o